Fundacja AST Fundacja AST

PADDY

Na zawsze pozostaną w naszej pamięci.

Re: PADDY na czas uratowany, zbiera deklaracje na hotel!

Postprzez Joanna Zielińska » 14 Sty 2013, 18:36

Trzymam kciuki za Paddiego mam nadzieję że szczęście w końcu uśmiechnie się do niego...
Awatar użytkownika
Joanna Zielińska
 
Posty: 318
Rejestracja: 15 Wrz 2011, 08:33

Re: PADDY na czas uratowany, zbiera deklaracje na hotel!

Postprzez doddy » 19 Lut 2013, 15:31

Co robi Paddy w hotelu, oprócz tego że od 1,5 roku czeka na nowy dom?

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

Re: PADDY na czas uratowany, zbiera deklaracje na hotel!

Postprzez AguchaA » 11 Mar 2013, 17:59

Troszkę głupie pytania mam ale co tam :oops:
Czy mogę pojechać do Paddusia w odwiedziny do hotelu i zabrać Go np na spacer? ;)
Jeśli tak to jak to załatwić? Wystarczy podjechać?
AguchaA
 
Posty: 163
Rejestracja: 01 Lis 2012, 20:47

Re: PADDY na czas uratowany, zbiera deklaracje na hotel!

Postprzez doddy » 12 Mar 2013, 10:17

Przy Paddym to będzie instrukcja obsługi psa. ;)
Po raz to trzeba mieć autko, bo bez autka się do Patrycji nie dojedzie.
Po dwa, z Paddym na początku może być łatwo, a może nie być. Paddy czasami ma problem z akceptacją nowych osób. Do niektórych jest super, do niektórych nie (rzadko ale się zdarza).
Po trzy, spacer pod nadzorem.

Najlepiej Ci opiszę na pw o co chodzi. Paddy nie jest łatwy, nie jest mega trudny. Ale człowiek musi być myślący za niego. :mrgreen: Sprawia wrażenie fajnej, rozbujanej kluseczki, ale czasami ma głupie pomysły, głównie wynikające ze stresu. :mrgreen:
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

Re: PADDY na czas uratowany, zbiera deklaracje na hotel!

Postprzez AguchaA » 18 Mar 2013, 19:03

To bardzo poproszę o wszelkie instrukcje ;)
Wstępnie planujemy jechać do Paddy'ego w sobotę. Ja, mój partner i jego córa. Mam nadzieję że spotkanie przebiegnie pomyślnie ;)
AguchaA
 
Posty: 163
Rejestracja: 01 Lis 2012, 20:47

Re: PADDY na czas uratowany, zbiera deklaracje na hotel!

Postprzez AguchaA » 03 Kwi 2013, 18:00

Byliśmy i widzieliśmy :D
Jechaliśmy zobaczyć się z Paddym akurat jak mieliście zlot ;). Wojtek mówił mi że to nie ast tylko mieszaniec z bokserem bo faktycznie jak pierwszych zdjęciach tak trochę wyglądał 8-) . Padduś powitał nas z merdającym ogonkiem, można powiedzieć że cieszył się całym sobą. No i jest 100% astem ślicznie zbudowanym, od pierwszych zdjęć trochę mu się przytyło :roll: . Poszliśmy razem z Patrycją na spacer. Wojtek miał smycz z Paddym więc mieli wspólną "nić" :lol: . Psiak nie ciągnął i byłam w szoku jaki on karny. Skakał na Nas z radości ale rozumiał słowo NIE. Spacer był krótki bo był mega mróz ale i tak było super.
Muszę przyznać że chłopak siedzi mi w głowie :roll: Wojtkowi chyba też bo przeczytał cały wątek. Tak o nim rozmawiamy często, niestety boimy się o królika. I nawet jeśli ten temat ogarniemy to Paddy nie może zostawać sam w mieszkaniu :( bo niszczy i się stresuje :( a nie mamy domku żeby mógł być na podwórku jak my jesteśmy w pracy :cry: . I ciężko będzie teraz jechać odwiedzić chłopaka a później go zostawić :cry: .
AguchaA
 
Posty: 163
Rejestracja: 01 Lis 2012, 20:47

Re: PADDY na czas uratowany, zbiera deklaracje na hotel!

Postprzez Dominikad.1989 » 03 Kwi 2013, 18:51

Zawsze kennel klatka pomaga ale jasne, że macie obawy.
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie"
Awatar użytkownika
Dominikad.1989
 
Posty: 1014
Rejestracja: 08 Wrz 2012, 13:39

Re: PADDY na czas uratowany, zbiera deklaracje na hotel!

Postprzez doddy » 03 Kwi 2013, 18:57

Przy Paddym klatka kennelowa to kiepski pomysł. Stawiam, że by mogła włączyć agresję wręcz.
Paddy się naprawdę stresuje pomieszczeniami. Dla niego idealnym byłby domek z ogrodem. Paddy to nie pies miejski niestety. Miasto go stresuje.
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

Re: PADDY na czas uratowany, zbiera deklaracje na hotel!

Postprzez AguchaA » 03 Kwi 2013, 19:03

Nie myślałam że tak mi będzie siedział w głowie :cry: pocieszam się tym że widać że Paddy jest szczęśliwy. Ale trzeba coś pomyśleć :roll:
AguchaA
 
Posty: 163
Rejestracja: 01 Lis 2012, 20:47

Re: PADDY na czas uratowany, zbiera deklaracje na hotel!

Postprzez awu » 04 Kwi 2013, 10:43

Zawsze możecie umilić mu życie wspólnymi spacerami zabawą i pracą podczas regularnych odwiedzin, a w ten sposób przyczynicie się do jego ciągłej resocjalizacji... jak się chce to zawsze można pomóc na miarę swoich możliwości... nie mówiąc już o ogłaszaniu i szukaniu wsparcia finansowego

z jednej strony też tak miałam, że bałam się jechać do schroniska bo się poryczę i będę chciała wszystkie bezdomniaki wziąć ale to tak na prawdę jest objaw wygodnictwa i egoizmu... i co wielkiego i się poryczałam nieraz pomagając psom, ale wiedziałam, że lepiej żebym ja sobie po cichu posmutniała, a za to pies będzie miał spacer mizianie i chwilę szczęścia 8-) wiec już nigdy nie używam tego argumentu jako wymówki
awu
 
Posty: 310
Rejestracja: 13 Sty 2011, 15:50

PoprzedniaNastępna

Wróć do Za TM

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron