Fundacja AST Fundacja AST

DANDY odszedł za TM :(

Na zawsze pozostaną w naszej pamięci.

Re: DANDY odszedł za TM :(

Postprzez marzena2564 » 23 Mar 2012, 19:39

wspolczuje calym sercem kiedy odchodzi ukochany piesek i wcale to nie dziwne ze spi w lozku i je ze stolu moje maja tak samo , sa rodzina , zawsze zostanie w sercu i pamieci i czastka Dandego - obroza itp zawsze bedzie z toba i dlatego ja chodz bardzo chce stworzyc dom tymczasowy ale nie moglabym sie rozstac z psinka jezeli juz to na stale i wiem co ty przerzywasz trzeba troche czasu by rany sie zabliznily pozdrawiam :(
Awatar użytkownika
marzena2564
 
Posty: 377
Rejestracja: 04 Sty 2012, 11:17

Re: DANDY odszedł za TM :(

Postprzez mahtalie » 14 Mar 2013, 23:16

Mamy roczek jak go nie ma. Mamy Malwinkę, mamy kolejne kochane DT, już zresztą bodajze czwarte przez ten rok. Życie toczy się dalej. Ale pamiętam o Dandusiu. Żałuję, że tak się stało. Prócz oczywistej oczywistości: tego, że tęsknię, tego, ze go nie ma z nami żałuję teź egoistycznie tego, że nie odszedł sam... że rok temu musiałam podjąć decyzję: dac mu odejść dziś czy dac mu umierać przez kilka dni. Już zawsze będzie we mnie ta nutka niepewności czy nie stał by się cud... wiem nie stał by się, wiem, że to była jedyna i słuszna decyzja, że to był ten moment, wiem, że odchodził spokojny i szczęśliwy mimo, że pełen bólu. Wstyd przyznać, ale za żadnym psem nie płakałam tak jak za Dandym. Może dlatego, że był z nami tak krótko.
Image

Image
Awatar użytkownika
mahtalie
 
Posty: 798
Rejestracja: 29 Paź 2011, 14:21
Miejscowość: Płock

Re: DANDY odszedł za TM :(

Postprzez Jok » 14 Mar 2013, 23:27

Dandy od początku był mi bardzo bliski. Jak bym miał dwa staruszki Dandego i mojego. Razem tam są szczęśliwe.
Jok
 
Posty: 593
Rejestracja: 28 Lis 2010, 17:01
Miejscowość: Opole

Poprzednia

Wróć do Za TM

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

cron