Fundacja AST Fundacja AST

DANDY odszedł za TM :(

Na zawsze pozostaną w naszej pamięci.

Re: DANDY 13-letni staruszek już w DT :)

Postprzez Monia_Lol » 13 Mar 2012, 21:17

Nie wyobrażam sobie tego.. :( bardzo współczuję..
Image
The future is easy because it does not exist but the past is difficult because it is forever.
Awatar użytkownika
Monia_Lol
 
Posty: 871
Rejestracja: 02 Gru 2011, 12:19
Miejscowość: Ruda Śląska

Re: DANDY 13-letni staruszek już w DT :)

Postprzez Basia » 13 Mar 2012, 22:10

Współczuje....
Dandy...[*][*][*]
Basia
 
Posty: 348
Rejestracja: 18 Gru 2010, 19:12

Re: DANDY 13-letni staruszek już w DT :)

Postprzez Aneta_M » 13 Mar 2012, 22:33

Tego się obawiałam:( Tak bardzo mi przykro :( :(
Madzia dałaś mu szczęście i miłość przez te ostatnie miesiące, Dandy na pewno był z Tobą szczęśliwy i nadal jest, po drugiej stronie.
Danduś [*]
Awatar użytkownika
Aneta_M
 
Posty: 1375
Rejestracja: 28 Cze 2011, 16:24
Miejscowość: B-stok

Re: DANDY 13-letni staruszek już w DT :)

Postprzez martasekret » 13 Mar 2012, 23:32

tak bardzo mi przykro........ :(
to przyszło tak nagle.....
pokochałam tego staruszka od pierwszego momentu, w którym go zobaczyłam...niestety tylko w internecie, bo nie było mi dane poznać go osobiście....bardzo zapadł mi w pamięć, dużo i często o nim myślałam, kiedy siedział jeszcze w schronie.......i tak bardzo się ucieszyłam, kiedy doddy postanowiła go stamtąd wyciągnąć!
mahtalie - dziękuję Tobie za wszystko, co dla niego zrobiłaś! Dzięki Wam nie odszedł na gołym betonie w schronisku...........
martasekret
 
Posty: 27
Rejestracja: 13 Mar 2012, 16:20
Miejscowość: Gdańsk

Re: DANDY 13-letni staruszek już w DT :)

Postprzez Amazonka71 » 14 Mar 2012, 00:04

Jak szybko i jak mocno można pokochać psa... Psa, któremu daliśmy dom na kilka, kilkanaście miesięcy... Psa, który obdarzył nas zaufaniem i miłością...
Biegaj szczęśliwy psiaku, przytul się do swojego Pana i pozdrów nasze wszystkie pożegnane psy [*]
Amazonka71
 
Posty: 21
Rejestracja: 04 Gru 2011, 14:33

Re: DANDY 13-letni staruszek już w DT :)

Postprzez Arch » 14 Mar 2012, 00:21

Dałaś mu bezpieczeństwo i spokój. Napotkała Was ciężka chwila, jednak on nie będzie już nigdy schorowany ani nie będzie się bał. Niech biega radosny.
Make adoption Your FIRST option
Awatar użytkownika
Arch
 
Posty: 140
Rejestracja: 17 Sty 2011, 21:30
Miejscowość: Katowice

Re: DANDY 13-letni staruszek już w DT :)

Postprzez ewa.wieser » 14 Mar 2012, 09:22

Bardzo,bardzo mi przykro.Najważniejsze,że umarł otoczony miłością.Masz wspaniałe serce,że oniego walczyłaś.
ewa.wieser
 
Posty: 84
Rejestracja: 12 Gru 2010, 10:32
Miejscowość: Siemianowice Śląskie

Re: DANDY 13-letni staruszek już w DT :)

Postprzez Sarenka » 14 Mar 2012, 09:31

Długo zbierałam się, żeby coś napisać. Chyba musiałam się z tym przespać.

Jest mi tak smutno, tak przykro że nie da się tego opisać. Żałuję tylko, że tak późno Go znalazłam, że gdybym wcześniej Go zobaczyła to jego zdrowie by tak nie podupadło i nadal był by z Magdą. Jestem pewna, że to schroniskowy los sprawił, że nerki zaczęły szwankować, bo dla Dandusia jesień na betonie była zabójcza.

Wczoraj oglądałam jego zdjęcia z Naszego pierwszego spotkania. Ileż on miał w sobie woli życia, jak bardzo chciał biegać :(

Madziu dziękuję Ci za opiekę i miłość jaką dałaś Dandusiowi w te ostatnie 5 miesięcy jego życia. Nie potrafię sobie wyobrazić jak musi być Ci ciężko, bo mi pewnie pękło by serce. Pisząc to ryczę jak bóbr...a Ty pewnie wypłakałaś morze łez.

Żegnaj Dandusiu, biegaj szczęśliwie za TM.
Awatar użytkownika
Sarenka
 
Posty: 290
Rejestracja: 08 Lip 2011, 14:35
Miejscowość: Gdańsk

Re: DANDY odszedł za TM :(

Postprzez doddy » 14 Mar 2012, 09:41

I ja musiałam się przespać z tym wszystkim, bo wczoraj za dużo zwaliło się na głowę na raz.
Magda, ja bym chciała Tobie podziękować. Bo dzięki Tobie Dandy miał godną, bezpieczną starość, miał dom, człowieka obok siebie. Nie odszedł sam, nie umarł na betonie.
On sobie poczekał, znalazł lokum, podokuczał i dopiero się pożegnał ze światem.

Dandy, byłeś jak dla mnie bardzo silnym dziadkiem. 13 lat to piękny wiek na asta.
Podaj łapę wszystkim psiakom które znaliśmy i powiedz im, że je kochamy i nie zapominamy.

Śpijcie spokojnie.
Image
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

Re: DANDY odszedł za TM :(

Postprzez karolina » 14 Mar 2012, 11:13

pociesza fakt, że nie odszedł sam, niekochany!!! :(
Awatar użytkownika
karolina
 
Posty: 53
Rejestracja: 14 Cze 2011, 10:54

PoprzedniaNastępna

Wróć do Za TM

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości

cron