Fundacja AST Fundacja AST

BUŁECZKA vel BUNIA

Na zawsze pozostaną w naszej pamięci.

Re: BUŁECZKA vel BUNIA

Postprzez jolanta63 » 14 Lis 2012, 14:53

niech zdrowieje bialaska ;)
Awatar użytkownika
jolanta63
 
Posty: 388
Rejestracja: 19 Kwi 2012, 13:29

Re: BUŁECZKA vel BUNIA

Postprzez m0niczka23 » 14 Lis 2012, 15:53

Pamiętam, jak odwiedzałam stronę jak Bułeczka dopiero co trafiła pod skrzydła fundacji. Zaniedbana, biedna, aż serduszko pękało. A teraz? Śliczności w pełnej krasie ;) Mam nadzieję, że tylko zdrówko się polepszy i nic poważnego nie wyniknie. Prześliczna ! Gratuluje Bułeczce nowej, widać wspaniałej rodziny, a rodzince ślicznej Bułeczki ;) Cóż, w derkach wyglądają "troszkę" inaczej, ale jak mus to mus ;) Mój ats, żadnych "ciuszków" nie da ubrać nawet, jesienią i zimą dostaje witaminki i sam szybko zwiewa z podwórka jak dupka przymarznie prosto pod kominek na jego ulubioną skórę owczą, albo do mojego łóżeczka ;)

Pozdrawiam serdecznie i ciepło właścicieli ! Oby więcej takich ludzi na świecie z takimi wielkimi serduszkami !
*Mój pies - serduszko u moich stóp*
Awatar użytkownika
m0niczka23
 
Posty: 7
Rejestracja: 14 Lis 2012, 09:55

Re: BUŁECZKA vel BUNIA

Postprzez JAM » 15 Lis 2012, 11:32

dziękuję za piękne SŁOWA! CHUCHAM I DMUCHAM NA NIUNIĘ, liczę, że pożyjemy sobie jeszcze kilka dobrych lat! z ostatnich strat: dwie par kapci zeżarte i moje skórzane kozaki obgryzione z cholewki.Kasia-ja będę boso tej zimy zasuwać!!no bo po co niunia ma się zainteresowac zabaweczkami, skoro skórka i kapciochy lepsze... gorzej, że zabiera tez buty gościom i zaiwania z nimi na łóżko, na szczęscie jeszcze zeźrec nie zdążyła żadnego. zsikiwany jest też nowy dywan, ten jest tańszy niż mój ukochany fioletowy, więc aż tak nie rozpaczam...
Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
Awatar użytkownika
JAM
 
Posty: 159
Rejestracja: 09 Mar 2012, 19:54

Re: BUŁECZKA vel BUNIA

Postprzez doddy » 15 Lis 2012, 11:46

O mamo jaka cudna dereczka.
Bunia ma raj na ziemi u Ciebie!
JAM, musisz zostać szewcem, w końcu ten bez butów chodzi. :lol:
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

Re: BUŁECZKA vel BUNIA

Postprzez doddy » 20 Sty 2013, 15:22

Co tam u Was kochane?
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

Re: BUŁECZKA vel BUNIA

Postprzez JAM » 25 Wrz 2014, 10:46

Witam wszytkich. z ciężkm sercem i nie mogąc się pozbierać muszę zawiadomić, że moja ukochana Bunia odchodzi. Od samego początku leczyłam ją i miała wszystko, co tylko mogłam jej dać. Niestety rak się rozwijał, miała pełną diagnostykę wszystkiego(wątroba, nerki, serce, krew etc), zarówno biochemiczną jak i obrazową - usg, ekg,echo, rtg. kilkakrotnie. do tego na stałe garśc leków ze sterydami na czele. Zwapnienia w płucach i guzy, niewydolne serduszko dają znac, że los koniecznie chce mi Bunię odebrać. Uważam, że dwa i pół roku dobrego życia po tym co przeszła, to stanowczo za mało. ale ponad to, co robię, nic wiecej nie jestem w stanie zdziałać, a Bunia znika w oczach.z dnia na dzień jest coraz słabsza, wet przyjeżdża non stop, ale i on niewiele może. Nie potrafię się z jej odchodzeniem pogodzić, ani nie chcę jej stracić. jest mi b.ciężko, ale zrobię to, co dla niej jest najlepsze jesli stwierdzę, że leki nie dają rezultatów, a mój biały aniołek cierpi. jestem wdzięczna za kazdy kolejny dzień z Nią.
Ostatnio edytowany przez JAM, 25 Wrz 2014, 11:10, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
JAM
 
Posty: 159
Rejestracja: 09 Mar 2012, 19:54

Re: BUŁECZKA vel BUNIA

Postprzez doddy » 25 Wrz 2014, 11:10

Ania, bardzo mocno Was tulimy. Bunia ma u Was wspaniale. Mało kto idzie torem adopcji staruszka. Ty to zrobiłaś, dałaś Buni dom, opiekę, miłość.
Dziękuję.
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

Re: BUŁECZKA vel BUNIA

Postprzez JAM » 25 Wrz 2014, 11:12

ŻYCIE JEST DO DUPY i niesprawiedliwe. a Bunia jest cudownym Aniołem. a ja dziękuję że jesteś Ty, i jest ta Fundacja.
Awatar użytkownika
JAM
 
Posty: 159
Rejestracja: 09 Mar 2012, 19:54

Re: BUŁECZKA vel BUNIA

Postprzez JAM » 10 Paź 2014, 09:59

Bunia od zawsze czyli od kiedy jest u mnie brała leki:sterydowe na płuca, na serce, na nerki, wątrobę, skórę, drogi moczowe, raka, witaminy b i c, wapno. Od kilku tygodni codziennie jeździłam z nią albo gdy Bunia nie była w stanie to do nas przyjeżdzał wet i dostawała zastrzyki, niestety podupadała na zdrowiu, infekcje,m ropomacicze i te koszmarnie niewydolne płuca. atroba odmawiała pracy, Bunia albo nie miała apetytu albo wymiotowała, i takie były nasze noce, nad ranem wymęczona przysypiała. Dzisiaj ok g.9.30 musiałam się poddać i zrobić to co dla niej najlepsze, choc dla mnie najgorsze. Mój kochany psi anioł nie żyje. Nigdy nei bedę miała tak cudownej istroty jaką BYŁA TA CICHUTKA, CIERPLIWA I DO GRANIC KOCHAJĄCĄ MOJA BUNIA. dziękuję Wam za nią, nie jestem w stnie wiecej napisać.przepraszam.
Awatar użytkownika
JAM
 
Posty: 159
Rejestracja: 09 Mar 2012, 19:54

Re: BUŁECZKA vel BUNIA

Postprzez pyszczydlo » 10 Paź 2014, 10:53

tak mi przykro,trzymajcie się cieplutko :cry:
Awatar użytkownika
pyszczydlo
 
Posty: 1052
Rejestracja: 27 Gru 2010, 22:44

PoprzedniaNastępna

Wróć do Za TM

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości

cron