Fundacja AST Fundacja AST

DT poszukiwany... dla szczeniaka

Na zawsze pozostaną w naszej pamięci.

Re: DT poszukiwany... dla szczeniaka

Postprzez doddy » 14 Sty 2012, 01:28

Kolejny szczeniak w schronisku... suczka pręgowana z białymi znaczeniami ok. 6 miesięczna...
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

Re: DT poszukiwany... dla szczeniaka

Postprzez shadii » 14 Sty 2012, 19:21

witajcie
może mam dla jednego domek
Moja Ajra na 90%ma już domek ale ludziska nadal dzwonią
-dzwońta do mnie gdyby co na numer-695-522-874
shadii
 
Posty: 60
Rejestracja: 05 Kwi 2011, 20:51

Re: DT poszukiwany... dla szczeniaka

Postprzez issabela » 15 Sty 2012, 00:23

Przedszkolaki dotarły na miejsce.
Cóż - dwie skrajności.
Bil - ANIOŁ nie pies. Oby to nie jakieś choróbsko bo niuniek nic nie wypił i nic nie zjadł, a miał w czym wybierać;)
Za to siostrzyczka, bardzo rezolutna panna! Zjadła za ich dwoje, nauczyłam ją siadać (oczywiście za parówkę), potrafi się pięknie sama bawić - niestety na moje nieszczeście dostała piszcząca zabawkę wiec po 1/2 godziny wymieniłam jej na sznur i było ciszej. Psiaki na noc śpia w klatce, przytulone do siebie, nie protestują, nie piszczą. Póki co w domu czysto, siku i kupa na spacerze. To tyle na dzisiaj.
Jutro spędzę z nimi cały dzień , dzisiaj padam...
issabela
 
Posty: 579
Rejestracja: 08 Lis 2010, 20:45

Re: DT poszukiwany... dla szczeniaka

Postprzez Olipek1 » 15 Sty 2012, 15:46

Noc minęła spokojnie, skraby były spokojne lecz czujne i zareagowały szczekaniem na wchodzącego domownika przed północą. Potem położyły się i spały do momentu gdy schodziłem rano (07.00) do kuchni i znów przywitały mnie szczekaniem - gdy tylko mnie zobaczyły przestały ujadać. Klatka zachowała swoją czystość bo swoje potrzeby zrobiły zaraz po wyjściu na zewnątrz za co zostały pochwalone. Bil wcześniejszego dnia w ogóle nie pił i nie jadł, myśleliśmy że jest chory ale po powrocie dostały jedzonko które ochoczo zjadły - miejmy nadzieje ze wszystko będzie dobrze. Więcej relacji przekaże Wam pewnie moja wspaniała połóweczka gdyż ja uciekam do pracy.
Olipek1
 
Posty: 1
Rejestracja: 15 Sty 2012, 15:16

Re: DT poszukiwany... dla szczeniaka

Postprzez issabela » 15 Sty 2012, 19:48

No więc:
Bill - bardzo fajny psiak, utrzymuje czystość w domu, podczas posiłków spokojnie je, nie jest łapczywy. Potrafi sam się ładnie bawić -najfajniejsza zabawka dla niego jest lina, którą cały czas skubie. Do klatki wchodzi sam, bez protestów. Z siostrzyczką bawi się pięknie choć jak to dorastający amstaff potrafi złapać za bardzo. Na smyczy słabo chodzi, ciągnie - ale do nauczenia.Jedyną wada jaka w tej chwili zaobserwowałam to jego czujnośc, każdy szmer na korytarzu lub osoba schodzaca ze schodów powoduje szczekanie - szybko jednak można go uspokoić. No i to już podrostek więc hormony daja o sobie znać i często molestuje sunie - jednak bardzo ładnie reaguje na korekty. Umie komendę siad i podawanie łapy na przemiennie :) Jak do tej pory nie zauważyłam aby próbował coś zniszczyć za wyjątkiem zabawek które dostał. Uczymy go aby nie wskakiwał na stół, blaty kuchenne bo zdarza mu się zajrzeć co dobrego jest do jedzenia.
Najka - zdarzają jej się wpadki z sisusiu, ale ładnie sygnalizuje potrzebę wyjścia - zaczyna biegać i popiskiwać od okna do drzwi, bardzo łapczywa i zazdrosna o jedzenie - ale szybko daje się ją przywołać do porządku. Próbowała kilka razy strzelić w psy przy misce ale zdarza się już to sporadycznie. Pięknie bawi się piłeczkami, przy przeciąganiu liną wszczyna awantury -nie lubi być słabsza ;) W klatce siedzi ale trzeba ja zachęcić smakołykiem do wejścia. Straszny miziak i przytulas, uwielbia dzieci.
issabela
 
Posty: 579
Rejestracja: 08 Lis 2010, 20:45

Re: DT poszukiwany... dla szczeniaka

Postprzez M.S. » 15 Sty 2012, 21:32

a jak tam dzisiejsze wizyty?
"Zgasł skromny płomień i zamienił się w noc...
Może po tamtej stronie zobaczymy się znów..."

Reksio 14.05.2007-21.05.2011 [']['][']
Awatar użytkownika
M.S.
 
Posty: 90
Rejestracja: 19 Paź 2011, 18:37

Re: DT poszukiwany... dla szczeniaka

Postprzez doddy » 15 Sty 2012, 21:41

Pierwsze odwiedziny były. Jeszcze czekamy na kontakt od pani Asi jak wróci do Wawy bo też chce chłopaka poznać.
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

Re: DT poszukiwany... dla szczeniaka

Postprzez doddy » 16 Sty 2012, 15:06

Założyłam zabrzańskim dzieciakom osobne wątki. Ten przenoszę do TM jako temat dla szczeniaka z Pszczyny, który nie dożył pomocy. O nim też pamiętamy i będziemy pamiętać.
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

Re: DT poszukiwany... dla szczeniaka

Postprzez xsupergrrrlx » 16 Sty 2012, 16:05

:( zaszczepić szczeniucha dla niektórych to za wiele... :(
We can judge the heart of a man by his dealings with animals
- Immanuel Kant

http://www.guiltytilproveninnocentdoc.com/

"To tylko zwierzęta", warto obejrzeć
http://www.totylkozwierzeta.pl/
http://alterkino.org/to-tylko-zwierzeta
Awatar użytkownika
xsupergrrrlx
 
Posty: 656
Rejestracja: 09 Lis 2011, 20:18
Miejscowość: Wrocław

Re: DT poszukiwany... dla szczeniaka

Postprzez czarna1825 » 07 Wrz 2012, 00:39

Witam macie moze jakieś szczeniaki w stylu amstafa? było by miło gdyby była to suczka i jak najmłodsza?
czarna1825
 
Posty: 4
Rejestracja: 07 Wrz 2012, 00:02

PoprzedniaNastępna

Wróć do Za TM

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości

cron