Fundacja AST Fundacja AST

NELI

Na zawsze pozostaną w naszej pamięci.

Re: NELI wyniszczona amstaffka już w super DT

Postprzez daszka111 » 05 Kwi 2011, 22:18

Fakt :mrgreen: ale przynajmnej na ostatnim zdjęciu Nela na pocieszenie puszcza wszystkim oczko i się uśmiecha :D bo piłki i tak nie odda :roll:
"Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem"- Mark Twain
daszka111
 
Posty: 183
Rejestracja: 14 Gru 2010, 15:19

Re: NELI wyniszczona amstaffka już w super DT

Postprzez daszka111 » 06 Kwi 2011, 20:19

Z wizyty u pani doktor:
No więc Nela ma niestety przewlekłą niewydolność nerek i przy okazji lekkie zapalenie dróg moczowych.
Na nereczki dostała dziewczyna Famogast 20mg, Enarenal 10mg i Alusal i to już będzie dostawać na stałe, ponadto na te drogi moczowe p. doktor przepisała lalce antybiotyk Augmentin no i oczywiście coś osłonowego na brzunio. Przy okazji zrobiliśmy małej także padanie krwi na nadczynność tarczycy, ale to nam na szczęście wyszło poprawnie. Poza lekarstwami mamy zastosować oczywiście dietę specjalistyczną, czyli karmę niskobiałkową, no i nawet dostaliśmy specjalny przepis na danie do gotowania, coby się niuni sucha karma nie przejadła. To w sumie tyle, od siebie tylko dodam, że pani Agnieszka faktycznie jest rewelacyjna, ma świetny kontakt i ze zwierzakami i z ludźmi, ponadto jest bardzo rzeczowa i bardzo miło się z nią rozmawia :) Wszystko mi dokładnie wytłumaczyła, a właściwie przetłumaczyła "z Polskiego na Nasze"
"Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem"- Mark Twain
daszka111
 
Posty: 183
Rejestracja: 14 Gru 2010, 15:19

Re: NELI wyniszczona amstaffka już w super DT

Postprzez doddy » 08 Kwi 2011, 11:53

Daria, a my się umówiliśmy na sb w hoteliku z Twoimi znajomymi. Może byś wpadła w odwiedziny i byśmy podpisali umowę na pręguskę? :mrgreen: Albo byśmy Cię nawiedzili po wizycie w hoteliku?
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

Re: NELI wyniszczona amstaffka już w super DT

Postprzez daszka111 » 08 Kwi 2011, 18:22

A to super, że się zdecydowali :mrgreen: Ja do hoteliku raczej nie dam rady, bo w najbliższą sobotę tak do 16 nie jestem mobilna, a po 16 mnie ne będzie, więc jeśli się wyrobicie do 16 to serdecznie zapraszam do siebie. :mrgreen:
"Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem"- Mark Twain
daszka111
 
Posty: 183
Rejestracja: 14 Gru 2010, 15:19

Re: NELI wyniszczona amstaffka już w super DT

Postprzez daszka111 » 08 Kwi 2011, 19:55

Ojej... Kasiu strasznie Cię przepraszam, ale jednak prawdopodobnie nie dam rady, wyskoczylo mi jeszcze pare tematów do ogarnięcia, więc większość dnia będę ganiać. Chyba, że jak już się będziecie zbierać z hoteliku to zadzwonisz do mnie, wtedy powiedziałabym Ci, czy jestem w domu,czy mnie nie ma. Bo być może uda mi się zgrać jakoś z Tobą.
"Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem"- Mark Twain
daszka111
 
Posty: 183
Rejestracja: 14 Gru 2010, 15:19

Re: NELI wyniszczona amstaffka już w super DT

Postprzez doddy » 08 Kwi 2011, 20:39

Jutro na 18 umówiłam się z Twoimi znajomymi w hoteliku. W razie co mogę wpaść do Ciebie przed lub po odwiedzinach. ;)
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

Re: NELI wyniszczona amstaffka już w super DT

Postprzez daszka111 » 08 Kwi 2011, 21:03

Było by super gdybyś dała radę przed spotkaniem z Niną, tylko daj znać o której mniej więcej się Ciebie spodziewać :mrgreen: Przy okazji wypytam Cię o pare szczegółów związanych z nygusem Buniem i jego "wychowaniem" na spacerkach...
"Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem"- Mark Twain
daszka111
 
Posty: 183
Rejestracja: 14 Gru 2010, 15:19

Re: NELI wyniszczona amstaffka już w super DT

Postprzez doddy » 08 Kwi 2011, 21:06

To jutro dzwonię do Ciebie w dzień. Pewnie na ok. 16 bym wpadła, bo później mamy 2 rodzinki odwiedzin w hoteliku. :mrgreen:
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

Re: NELI wyniszczona amstaffka już w super DT

Postprzez daszka111 » 08 Kwi 2011, 21:11

Jejku super, że coś się dzieje :mrgreen: 16 byłaby idealna, akurat bym sobie tak wszystko rozplanowała, żeby mieć w tym czasie trochę luzu :)
"Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem"- Mark Twain
daszka111
 
Posty: 183
Rejestracja: 14 Gru 2010, 15:19

Re: NELI wyniszczona amstaffka już w super DT

Postprzez daszka111 » 09 Kwi 2011, 16:43

Wedle obietnicy,uprzejmie proszę o przeniesienie tego wtku do "W NOWYM DOMU", gdyż dziś podpisałam umowę adopcyjną i Nelcia jest już pełnopawnie, oficjalnie moją sunią. :mrgreen:
"Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem"- Mark Twain
daszka111
 
Posty: 183
Rejestracja: 14 Gru 2010, 15:19

PoprzedniaNastępna

Wróć do Za TM

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 44 gości