Fundacja AST Fundacja AST

Złoty Bull PAKER

Na zawsze pozostaną w naszej pamięci.

Re: Złoty Bull PAKER

Postprzez FonMedzik » 18 Kwi 2013, 23:22

Pięknie napisane. Przepraszam ja nic mądrego już nie napisze...ale - biega sobie teraz zdrowy i radosny i pięknymi wspomnieniami...
SENIORY SĄ JAK WINO - IM STARSZE TYM LEPSZE!!!

Image
Awatar użytkownika
FonMedzik
 
Posty: 1346
Rejestracja: 11 Wrz 2012, 16:34
Miejscowość: Warszawa

Re: Złoty Bull PAKER

Postprzez issabela » 19 Kwi 2013, 10:12

Paker głęboko zapadł mi w serducho - niepozorny, mały staruszek -takiego go zapamiętam gdy pierwszy raz wypatrzyłam go w schroniskowej klatce! Była zima, woziłam mu ciepłe jedzenie, wkładałam koce a potem regularnie co sobotę wychodził na spacery najpierw z Aneta potem z Olką. Nigdy nie był wylewny, to nie był typ psa który na widok człowieka szaleje z radości ale było w nim coś co łapało za serducho!
Cieszę się że nie odszedł sam, był z wyjątkowymi opiekunami których kochał!
A teraz zostanie w naszych sercach a gdy emocje opadną to pewnie nie jeden z nas odwiedzi go bo będzie pochowany na warszawskim Koniku.
Nie mamy wpływu na upływający czas, na starość ale mamy wpływ na to jak odchodzą staruszki- taka jest nasza misja (wczoraj sporo o tym myślałam)
Wiem że boli odejście - znam z autopsji - ale wiem że tak jak kocha senior nie kocha inny pies ;)

Pakerku - biegaj szczęśliwy, jest tam Was już duża sfora...
Zawsze zostaniesz w naszej pamięci.

Zaza - DZIĘKUJĘ! Trzymajcie się.
issabela
 
Posty: 579
Rejestracja: 08 Lis 2010, 20:45

Re: Złoty Bull PAKER

Postprzez FonMedzik » 20 Kwi 2013, 18:51

No to się dwa Moherki dogadały ;-( Paker - opiekuj mi się tam Matysią...
SENIORY SĄ JAK WINO - IM STARSZE TYM LEPSZE!!!

Image
Awatar użytkownika
FonMedzik
 
Posty: 1346
Rejestracja: 11 Wrz 2012, 16:34
Miejscowość: Warszawa

Re: Złoty Bull PAKER

Postprzez Zaza » 20 Kwi 2013, 21:55

Tak to jest z miloscia nie mogle bez siebie zyc .... teraz beda sie soba na wzajem opiekowaly... :)
Zaza
 
Posty: 58
Rejestracja: 18 Wrz 2012, 08:08

Re: Złoty Bull PAKER

Postprzez Agaszka » 20 Kwi 2013, 22:36

Pakera pamiętam sprzed kilku lat jak poszłam w zimie do niego z Izą i się okazało że on praktycznie nie ma zębów i taki był chudziutki, karmiłyśmy go ciepłym jedzeniem.
Potem jak juz był pierwszym DT jeździliśmy razem do okulisty, na badanie zębów, potem była akcja, ze dłużej w DT być nie możesz i byłeś u mnie cały dzień dopóki wieczorem nie zawiozłam Cię do Zazów.

Pakuś zapadłeś mi w serduszko i cieszę się że już Cię nic nie boli i biegasz z Matinką szczęśliwy.
Awatar użytkownika
Agaszka
 
Posty: 219
Rejestracja: 29 Lis 2010, 17:02

Re: Złoty Bull PAKER

Postprzez FonMedzik » 20 Kwi 2013, 23:14

ano... zgadały się ;-) TOWARZYSTWO- macie tam być szczęśliwi.
SENIORY SĄ JAK WINO - IM STARSZE TYM LEPSZE!!!

Image
Awatar użytkownika
FonMedzik
 
Posty: 1346
Rejestracja: 11 Wrz 2012, 16:34
Miejscowość: Warszawa

Re: Złoty Bull PAKER

Postprzez Bacha » 23 Maj 2013, 12:04

bardzo przykra informacja ale pocieszające jest to że miał super opiekę niczym książę i duzo miłości a i był modnym starszym Panem :)buciki blezerek jak w bajce :)
trzymajcie sie !
a wy mocherki grzecznie tam się opiekować fundacyjnymi stworami pozdrowienia dla Nikity śni mi sie ostatnio. i o zgrozo myle imiona (być może dlatego ze uszasta dojrzewa ......
Zaklinacz białych psów :)
Bacha
 
Posty: 117
Rejestracja: 08 Mar 2011, 15:06
Miejscowość: Warszawa

Poprzednia

Wróć do Za TM

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości

cron