Fundacja AST Fundacja AST

Titanium Narcotic

Masz psa, załóż mu galerie

Re: Titanium Narcotic

Postprzez Whitie » 04 Sty 2014, 13:12

Dobrze, że już po.... Trzymam kciuki, żeby było tylko lepiej!
Image

...z zawodu jestem...człowiekiem...
Maciej - 508087274
Awatar użytkownika
Whitie
 
Posty: 124
Rejestracja: 29 Lis 2013, 23:52
Miejscowość: Warszawa / Targówek / Nadarzyn

Re: Titanium Narcotic

Postprzez Dominikad.1989 » 04 Sty 2014, 14:32

O mój Boże! To wszystko musiało być dla Was straszne :( najważniejsze, że już po wszystkim i mamy kolejny dowód jak dzielne i wytrzymałe sa nasze psy - Tina mimo guza to małe tornado :) jedyne co mogę powiedzieć na pocieszenie, że suki szalenie szybko dochodzą do siebie po sterylce, a nawet jakby Tina była zdrowa i nie planowaliście szczeniąt to lepiej dla niej, że została wysterylizowana. Teraz już z pewnością wszystko się ułoży i zapomnicie o chorobach.
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie"
Awatar użytkownika
Dominikad.1989
 
Posty: 1014
Rejestracja: 08 Wrz 2012, 13:39

Re: Titanium Narcotic

Postprzez babyjane » 04 Sty 2014, 15:21

Whitie dziękujemy, mi spadł niesamowity kamień z serca i teraz musi no musi być już tylko lepiej !

Dominikad.1989 napisał(a):O mój Boże! To wszystko musiało być dla Was straszne :( najważniejsze, że już po wszystkim i mamy kolejny dowód jak dzielne i wytrzymałe sa nasze psy - Tina mimo guza to małe tornado :) jedyne co mogę powiedzieć na pocieszenie, że suki szalenie szybko dochodzą do siebie po sterylce, a nawet jakby Tina była zdrowa i nie planowaliście szczeniąt to lepiej dla niej, że została wysterylizowana. Teraz już z pewnością wszystko się ułoży i zapomnicie o chorobach.


ona jest twarda jak głaz, gdy rozcięła sobie opuszek praktycznie na pół zanim zobaczyliśmy co się stało biegała z taką łapą za piłką jak szalona jak gdyby się nigdy nic nie stało. To musiało ją bardzo męczyć, jednak nie dawała tego po sobie poznać. Mam nadzieję, że szybko dojdzie do siebie i tak planowaliśmy sterylkę gdy się wyciszy hormonalnie, jednak życie pisze własne scenariusze :shock: Czekam jak na szpilkach aż wrócą z kliniki, ale zanim zleci kroplówka pewnie troszkę minie. Mirka i Borys niesamowicie się nią opiekują :!:

Dziękuję Wam serdecznie za słowa otuchy :!:
Miracle Ast Team
Titanium Narcotic

viewtopic.php?f=12&t=1728&start=90
Borynioo <3
Awatar użytkownika
babyjane
 
Posty: 606
Rejestracja: 17 Kwi 2012, 18:23
Miejscowość: Jelenia Góra

Re: Titanium Narcotic

Postprzez Khror » 04 Sty 2014, 15:40

No cóż, to teraz nie pozostaje Ci nic innego jak miziać ją całe dnie od nas wszystkich i życzyć jej szybkiego powrotu do zdrowia. Trzymam kciuki :)
Image
Awatar użytkownika
Khror
 
Posty: 122
Rejestracja: 02 Gru 2013, 08:37

Re: Titanium Narcotic

Postprzez nuka » 04 Sty 2014, 16:33

Trzymamy baaardzo mocno kciuki, dobrze że udało się wszystko zrobić na czas. Teraz dużo czułości dla Tinki i będzie dobrze ;) I trzymam kciuki za Was bo wszyscy dobrze wiemy ile to nas kosztuje jak pies zachoruje.

Trzymajcie się cieplutko
Awatar użytkownika
nuka
 
Posty: 239
Rejestracja: 31 Lip 2013, 19:48
Miejscowość: Warszawa

Re: Titanium Narcotic

Postprzez jazooo » 04 Sty 2014, 17:55

O matko!! Nie zazdroszczę takich sytuacji stresowych. Dobrze, że Tinka już wróciła do zdrowia. Ja pierniczę....nie na mnie takie nerwy. Wycałuj ją porządnie od cioci :D
Awatar użytkownika
jazooo
 
Posty: 1955
Rejestracja: 23 Gru 2011, 12:13
Miejscowość: Ruda Śląska

Re: Titanium Narcotic

Postprzez jolanta63 » 04 Sty 2014, 23:39

Wycałować i wymyziać pacjentkę, i zdrówka zyczymy
Awatar użytkownika
jolanta63
 
Posty: 388
Rejestracja: 19 Kwi 2012, 13:29

Re: Titanium Narcotic

Postprzez Buka » 05 Sty 2014, 10:55

Buziaki dla Tinki i jej opiekunów :* Kamila będzie dobrze ! I znowu mały ADHD powróci :) Bukuś też całuje Tinkę i całą zgraję!
Awatar użytkownika
Buka
 
Posty: 241
Rejestracja: 27 Wrz 2012, 10:07

Re: Titanium Narcotic

Postprzez Hanka » 05 Sty 2014, 11:14

o rany, współczuję trzymam kciuki teraz bedzie dobrze, dzielna i silna z niej dziewczyna :D mizianko dla wszystkich 4łapnych :D
Awatar użytkownika
Hanka
 
Posty: 222
Rejestracja: 25 Lip 2012, 17:25

Re: Titanium Narcotic

Postprzez Spinka » 05 Sty 2014, 14:50

Olaboga, straszne wieści. Trzymam kciuki, teraz będzie już lepiej, Tinka jest twarda jak skała. Buziaki dla wszystkich psich mordek, niech się Mircia też nie denerwuje!
23.07.2013 - Megusta dołącza do rodziny
Awatar użytkownika
Spinka
 
Posty: 553
Rejestracja: 24 Lip 2013, 11:30
Miejscowość: Poznań

PoprzedniaNastępna

Wróć do Galeria

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 29 gości