Fundacja AST Fundacja AST

Mój król Aron:)

Masz psa, załóż mu galerie

Mój król Aron:)

Postprzez aronek » 25 Lis 2012, 02:58

Aron to mix pitbulla i amstaffa. Ma 3 latka, 3 i pół:)
Moim zdaniem jest najukochańszym i najpiękniejszym psem na świecie ( tak wiem, każdy właściciel tak mówi:)).

Aron jest troszkę łobuzem- lubię sobie czasem wykopać głęboki dołek w ogrodzie, ukraść mojej młodszej siostrze jakiegoś misia czy poprostu biegać i wpychać się wszędzie gdzie są ludzie, ale większych przewinień nie ma.
Jestem pod wrażeniem jego charakteru - on kocha ludzi!
Bez wyjątku- gdy tylko pojawi się pan listonosz czy choćby pan od pizzy, ogon mu się urywa i natychmiast przynosi swoją ulubioną zabawkę. Oczywiście nie ma to jak rodzina, bo zawsze na wejściu jestem witana przytulankami i godzinnym merdaniem ogona. Widzę że jest nie szcześliwy gdy wychodzimy, jednak nigdy nic nie zniszczył pod naszą nieobecność. W stosunku do dzieci to także ideał- ostatnio pojawiło się ich 8 naraz przy okazji odwiedzić- Aron wykazał się nie lada cierpliwością, a dzieci go pokochały ( mimo przerażenia w oczach ze strony ich mam- bo 4 letnie dziecko i 40 kilogramowy pitbull?)
Staram sie poświecać mu dużo czasu i uwagi, codziennie biegamy, rzucamy zabawki i ćwiczymy komendy.
Aron ma swoje śmieszne rytuały- zawsze po spacerze czy bieganiu w ogródku podchodzi i każe sie miziać około 10 minut. Po jedzeniu zawsze idzie uśmiechnięty na łóżko tarza się w nim ciesząc się sam do siebie:), no i oczywiście jak każdy szanujący się pies śpi pod kołdrą , a jak tylko w nocy wyjdzie mu spod niej łapa musi wleźć pod nią od nowa;)
Sieję i zarażam gdzie mogę miłością do bullowatych, dając za przykład swojego psa. Zresztą... każdy kto przychodzi w odwiedziny zaraz zmienia swoje zdanie co do rasy i stereotypów nad nią ciążących.

Teraz zamęcze Was zdjęciami Arona:)


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image
aronek
 
Posty: 2
Rejestracja: 25 Lis 2012, 02:25

Re: Mój król Aron:)

Postprzez kaska170708 » 25 Lis 2012, 11:51

jaki śmieszek fajniutki
Dziękuję, że jesteś blisko.Za serce, co niesiesz w pysku!Za ciężką mordę i łapy obie!I za kolory świata co nosisz w sobieDziękuję, że każdej nocy ogrzewasz mnie snem spokojnym,Za Twe spojrzenia i najwierniejsze oczy!Dziękuję, że jesteś i że zawsze czekasz
Awatar użytkownika
kaska170708
 
Posty: 487
Rejestracja: 24 Cze 2011, 17:09

Re: Mój król Aron:)

Postprzez doddy » 25 Lis 2012, 21:28

Cudny ten uszolek. Zdjęć chcemy dużo. Oglądanie szczęśliwych psów to dla nas zawsze zastrzyk dobrej energii.
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

Re: Mój król Aron:)

Postprzez xsupergrrrlx » 26 Lis 2012, 16:15

fajne to :D
We can judge the heart of a man by his dealings with animals
- Immanuel Kant

http://www.guiltytilproveninnocentdoc.com/

"To tylko zwierzęta", warto obejrzeć
http://www.totylkozwierzeta.pl/
http://alterkino.org/to-tylko-zwierzeta
Awatar użytkownika
xsupergrrrlx
 
Posty: 656
Rejestracja: 09 Lis 2011, 20:18
Miejscowość: Wrocław

Re: Mój król Aron:)

Postprzez Aneta_M » 29 Lis 2012, 18:07

Cudny uszatek:)
Awatar użytkownika
Aneta_M
 
Posty: 1375
Rejestracja: 28 Cze 2011, 16:24
Miejscowość: B-stok

Re: Mój król Aron:)

Postprzez RoniN-kA » 01 Gru 2012, 23:57

Widać, że Aronek to szczęśliwy piesek, ale ma iskierki w oczkach :D cudny
RoniN-kA
 
Posty: 7
Rejestracja: 10 Paź 2012, 16:56


Wróć do Galeria

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 20 gości