Fundacja AST Fundacja AST

Haker i Kiara

Masz psa, załóż mu galerie

Re: Haker -gończy Śląski :P

Postprzez babyjane » 09 Wrz 2013, 12:09

Dominikad.1989 napisał(a):U mnie to mówia "sztafforda masz, ale zajebisty, groźny jest"? :roll: i "weź uszy mu obetnij, bo jedno mu stoi a drugie klapie, może on skundlony jest"? nie znam rodziców Gabrysi ale ona ewidentnie po dwóch rednosach jest a jakich to już pozostanie niewiadome, mam tylko nadzieję, ze żyja w dobrych warunkach,. choc biorąc pod uwage stan Gabi przy odebraniu jej to raczej płonna nadzieja :(


na Mirkę zawsze mówią Bullterier, Tina często mylona jest z Bokserem, raz babka stwierdziła że to Husky :lol: a Borys "to ten groźny", zobacz jakie on ma oczy a te uszy normalnie demon :lol:

Ja jestem bardzo ciekawa z jakiej mieszanki powstał Boniek, on tak ciało Amstaffa ale ta głowa to jak u Doga :lol:
Miracle Ast Team
Titanium Narcotic

viewtopic.php?f=12&t=1728&start=90
Borynioo <3
Awatar użytkownika
babyjane
 
Posty: 606
Rejestracja: 17 Kwi 2012, 18:23
Miejscowość: Jelenia Góra

Re: Haker -gończy Śląski :P

Postprzez izuś_85 » 09 Wrz 2013, 15:14

babyjane napisał(a):
Dominikad.1989 napisał(a):U mnie to mówia "sztafforda masz, ale zajebisty, groźny jest"? :roll: i "weź uszy mu obetnij, bo jedno mu stoi a drugie klapie, może on skundlony jest"? nie znam rodziców Gabrysi ale ona ewidentnie po dwóch rednosach jest a jakich to już pozostanie niewiadome, mam tylko nadzieję, ze żyja w dobrych warunkach,. choc biorąc pod uwage stan Gabi przy odebraniu jej to raczej płonna nadzieja :(


na Mirkę zawsze mówią Bullterier, Tina często mylona jest z Bokserem, raz babka stwierdziła że to Husky :lol: a Borys "to ten groźny", zobacz jakie on ma oczy a te uszy normalnie demon :lol:

Ja jestem bardzo ciekawa z jakiej mieszanki powstał Boniek, on tak ciało Amstaffa ale ta głowa to jak u Doga :lol:


mojego tez mylili z bokserem a morde ma jak jamnik raczej hahah :lol: ale z Huskym jeszcze mi się nie zdarzyło :mrgreen:
a Boniek ma fafle charakterystyczne jak Bajer, albo Diesel [*] od steryda z żółtego Fo- pamiętasz go?
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie" - Anonim
Image
Awatar użytkownika
izuś_85
 
Posty: 715
Rejestracja: 12 Cze 2013, 15:37
Miejscowość: Chorzów

Re: Haker -gończy Śląski :P

Postprzez Spinka » 09 Wrz 2013, 22:01

A mnie pytają czy Megusta to mastiff :D To chyba znać, że już wystarczająco przytyła ;)
23.07.2013 - Megusta dołącza do rodziny
Awatar użytkownika
Spinka
 
Posty: 553
Rejestracja: 24 Lip 2013, 11:30
Miejscowość: Poznań

Re: Haker -gończy Śląski :P

Postprzez jolanta63 » 13 Wrz 2013, 07:13

pani na widok Pixy - jaki ładny labrador :lol:
Awatar użytkownika
jolanta63
 
Posty: 388
Rejestracja: 19 Kwi 2012, 13:29

Re: Haker -gończy Śląski :P

Postprzez wronka » 13 Wrz 2013, 12:03

Szarej nie mylą - przynajmniej co do rasy / typu rasy.
Regularnie słyszę natomiast "ojej, to chyba młodziutki, prawda. ile ma miesięcy?" i równie często mam ochotę odpowiedzieć z uśmiechem "miesięcy? około 120" :)
Image
Dino [*], Sharon [*], Jukon, Szerman
Awatar użytkownika
wronka
 
Posty: 1013
Rejestracja: 13 Maj 2013, 13:16
Miejscowość: Gdańsk

Re: Haker -gończy Śląski :P

Postprzez izuś_85 » 13 Wrz 2013, 15:29

wronka napisał(a):Szarej nie mylą - przynajmniej co do rasy / typu rasy.
Regularnie słyszę natomiast "ojej, to chyba młodziutki, prawda. ile ma miesięcy?" i równie często mam ochotę odpowiedzieć z uśmiechem "miesięcy? około 120" :)

haha dobre :D

mi nie wierzą ze Haker ma 6 lat ponad :D wygląda i zachowuje się jak szczeniak :lol:
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie" - Anonim
Image
Awatar użytkownika
izuś_85
 
Posty: 715
Rejestracja: 12 Cze 2013, 15:37
Miejscowość: Chorzów

Re: Haker -gończy Śląski :P

Postprzez izuś_85 » 02 Paź 2013, 10:56

jesienny spacerek ;)

Image

Image

Image
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie" - Anonim
Image
Awatar użytkownika
izuś_85
 
Posty: 715
Rejestracja: 12 Cze 2013, 15:37
Miejscowość: Chorzów

Re: Haker -gończy Śląski :P

Postprzez Monia_Lol » 09 Paź 2013, 10:37

Rodzinne pozowanie :D

Widzę, że Haker ma to co Lolek, wszędzie patrzy tylko nie w obiektyw :lol:
Image
The future is easy because it does not exist but the past is difficult because it is forever.
Awatar użytkownika
Monia_Lol
 
Posty: 871
Rejestracja: 02 Gru 2011, 12:19
Miejscowość: Ruda Śląska

Re: Haker -gończy Śląski :P

Postprzez kasiawska » 12 Sty 2014, 10:33

A ja dziś Hakera widziałam z Izą w TVN24 :). Hakerek jest wolontariuszem WOŚP.
Aż łezka w oku się zakręciła. :):):)
28.07.2013 - Dantuś dołączył do rodziny. :)

Dante wlazł do Internetu: https://www.facebook.com/dantepelzak

Image
Awatar użytkownika
kasiawska
 
Posty: 305
Rejestracja: 01 Sie 2013, 15:29
Miejscowość: Warszawa

Re: Haker -gończy Śląski :P

Postprzez izuś_85 » 17 Sty 2014, 09:43

kasiawska napisał(a):A ja dziś Hakera widziałam z Izą w TVN24 :). Hakerek jest wolontariuszem WOŚP.
Aż łezka w oku się zakręciła. :):):)

noo o tym występie w tv dowiedziałam sie 12 godzin przed nagraniem :P
początkowo miało być tylko dla TVP ale że tam była ekipa z TVN24 to też chcieli pokazać psiego wolontariusza ;)
ale nie wiem gdzie mogę te nagrania znaleźć :roll:

Haker w nowej obroży :)

Image

Image

Image
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie" - Anonim
Image
Awatar użytkownika
izuś_85
 
Posty: 715
Rejestracja: 12 Cze 2013, 15:37
Miejscowość: Chorzów

PoprzedniaNastępna

Wróć do Galeria

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości

cron