Fundacja AST Fundacja AST

Haker i Kiara

Masz psa, załóż mu galerie

Re: Haker -gończy Śląski :P

Postprzez izuś_85 » 07 Sie 2013, 21:53

jazooo napisał(a):Kafelki...chyba ostatnio ulubine miejsce w domu każdego psiaka ;)

o tak a dziś przeszedł samego siebie wlazł na mokry ręcznik (co normalnie jest nie do pomyślenia-ksieciunio)
jutro z rana albo wieczorem planuję wypad nad staw, bo w południe i tak za daleko żeby doczłapał
;) niech sobie chłopina popływa :D zabierzemy cuś smakowitego, milion patyczków i heja do wody


Image
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie" - Anonim
Image
Awatar użytkownika
izuś_85
 
Posty: 715
Rejestracja: 12 Cze 2013, 15:37
Miejscowość: Chorzów

Re: Haker -gończy Śląski :P

Postprzez babyjane » 16 Sie 2013, 13:48

ja tą śliczną mordkę kojarzę chyba z żółtego ;) ;)


buziole dla Misiaczka ;) ;)
Miracle Ast Team
Titanium Narcotic

viewtopic.php?f=12&t=1728&start=90
Borynioo <3
Awatar użytkownika
babyjane
 
Posty: 606
Rejestracja: 17 Kwi 2012, 18:23
Miejscowość: Jelenia Góra

Re: Haker -gończy Śląski :P

Postprzez izuś_85 » 16 Sie 2013, 19:03

babyjane napisał(a):ja tą śliczną mordkę kojarzę chyba z żółtego ;) ;)


buziole dla Misiaczka ;) ;)


tak, ja Mireczkę też z żółtego kojarzę :) to było moje "pierwsze" forum, na którym dorastałam jako właściciel TTB, mam sentyment :)
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie" - Anonim
Image
Awatar użytkownika
izuś_85
 
Posty: 715
Rejestracja: 12 Cze 2013, 15:37
Miejscowość: Chorzów

Re: Haker -gończy Śląski :P

Postprzez izuś_85 » 27 Sie 2013, 21:08

Image

Image

Image

Image

Image

z przyczepki można było się napić czystej wody!! taki bajer!

Image

Image
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie" - Anonim
Image
Awatar użytkownika
izuś_85
 
Posty: 715
Rejestracja: 12 Cze 2013, 15:37
Miejscowość: Chorzów

Re: Haker -gończy Śląski :P

Postprzez wronka » 27 Sie 2013, 22:03

Przenośna miska. Bardzo zmyślna :)
Image
Dino [*], Sharon [*], Jukon, Szerman
Awatar użytkownika
wronka
 
Posty: 1013
Rejestracja: 13 Maj 2013, 13:16
Miejscowość: Gdańsk

Re: Haker -gończy Śląski :P

Postprzez babyjane » 27 Sie 2013, 22:46

Kochana mordeczka <3

uwielbiam go ;)
Miracle Ast Team
Titanium Narcotic

viewtopic.php?f=12&t=1728&start=90
Borynioo <3
Awatar użytkownika
babyjane
 
Posty: 606
Rejestracja: 17 Kwi 2012, 18:23
Miejscowość: Jelenia Góra

Re: Haker -gończy Śląski :P

Postprzez wronka » 08 Wrz 2013, 09:03

Tak, przyznaję: poziom Haker = poziom Greta :)
Nam jeszcze odrobinę brakuje (acz niewiele), ale usprawiedliwia nas wiek i schronowa przeszłość Szarej :)
Image
Dino [*], Sharon [*], Jukon, Szerman
Awatar użytkownika
wronka
 
Posty: 1013
Rejestracja: 13 Maj 2013, 13:16
Miejscowość: Gdańsk

Re: Haker -gończy Śląski :P

Postprzez Dominikad.1989 » 08 Wrz 2013, 12:40

Faktycznie on wyżłowato wyglada ale dopiero teraz to zauważyłam a wcześniej cały czas się zastanawiałam o co chodzi z tym gończym jak to przecie ast. :D
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie"
Awatar użytkownika
Dominikad.1989
 
Posty: 1014
Rejestracja: 08 Wrz 2012, 13:39

Re: Haker -gończy Śląski :P

Postprzez izuś_85 » 09 Wrz 2013, 08:52

Dominikad.1989 napisał(a):Faktycznie on wyżłowato wyglada ale dopiero teraz to zauważyłam a wcześniej cały czas się zastanawiałam o co chodzi z tym gończym jak to przecie ast. :D

taaa pan od którego kupiłam twierdził ze czysty PIT z błękitnymi genami pffffff hahahah :lol: mamusie na żywo widziałam śliczna astka taka do kolanka, musiał ją bzyknąć jaki gończy ze mój taki wysoki, szczupły i do tego ryj ma długi :P kaganiec na niego - "Dalmatyńczyk" :mrgreen:
ale na ulicy i tak mówią ze "Amsztaff" idzie :lol: :lol: :lol: lol, znawcy... ;)
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie" - Anonim
Image
Awatar użytkownika
izuś_85
 
Posty: 715
Rejestracja: 12 Cze 2013, 15:37
Miejscowość: Chorzów

Re: Haker -gończy Śląski :P

Postprzez Dominikad.1989 » 09 Wrz 2013, 11:41

U mnie to mówia "sztafforda masz, ale zajebisty, groźny jest"? :roll: i "weź uszy mu obetnij, bo jedno mu stoi a drugie klapie, może on skundlony jest"? nie znam rodziców Gabrysi ale ona ewidentnie po dwóch rednosach jest a jakich to już pozostanie niewiadome, mam tylko nadzieję, ze żyja w dobrych warunkach,. choc biorąc pod uwage stan Gabi przy odebraniu jej to raczej płonna nadzieja :(
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie"
Awatar użytkownika
Dominikad.1989
 
Posty: 1014
Rejestracja: 08 Wrz 2012, 13:39

PoprzedniaNastępna

Wróć do Galeria

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 29 gości