Fundacja AST Fundacja AST

Jurek

Masz psa, załóż mu galerie

Jurek

Postprzez kyloe » 22 Wrz 2013, 21:33

Wrzucam zdjęcia Jurasa, już prawie rok mam przyjemność być jego właścicielem :) Juras ma już swoje lata, ale jest mega pozytywnym psem - zapału i energii też mu nie brakuje. Jest psem domowo -biurowym, spędza ze mną w zasadzie cały czas. Jest zdrowy i niech tak pozostanie.

Foty:

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image\

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Awatar użytkownika
kyloe
 
Posty: 42
Rejestracja: 05 Lip 2012, 23:22
Miejscowość: Ostrów Wielkopolski

Re: Jurek

Postprzez jazooo » 22 Wrz 2013, 21:40

No w końcu Juras ma swoją galerię :D Mam nadzieję, że będzie duuuużo zdjęć :mrgreen:
Awatar użytkownika
jazooo
 
Posty: 1955
Rejestracja: 23 Gru 2011, 12:13
Miejscowość: Ruda Śląska

Re: Jurek

Postprzez pyszczydlo » 22 Wrz 2013, 21:44

pięknie wygląda,a taka sierotka z niego była :D
Awatar użytkownika
pyszczydlo
 
Posty: 1052
Rejestracja: 27 Gru 2010, 22:44

Re: Jurek

Postprzez jazooo » 22 Wrz 2013, 21:47

pyszczydlo napisał(a):pięknie wygląda,a taka sierotka z niego była :D

Nooo a jak się błyszczy :twisted: Świetnie wygląda :D
Awatar użytkownika
jazooo
 
Posty: 1955
Rejestracja: 23 Gru 2011, 12:13
Miejscowość: Ruda Śląska

Re: Jurek

Postprzez kyloe » 22 Wrz 2013, 22:27

pięknie wygląda,a taka sierotka z niego była :D


no była sierotka.. mi najbardziej zapadła w pamięci sytuacja jak pojechałem do niego do Przyborówka i on biedak, jak weszła do boksu wolontariuszka żeby zapiąć mu szelki na spacer, to się schował w budzie i nie chciał wyjść.. Jak przyjechaliśmy ze schroniska do domu, to też na początku nie chciał w legowisku leżeć, natomiast potrafił siedzieć przez długi czas pod biurkiem, które chyba w jego mniemaniu było taką namiastką budy.

No teraz to już jest zupełnie inny pies, nabrał pewności siebie i myślę, że jest szczęśliwy.

Nie wiem jakie miał poprzednie życie, ale myślę że nienajlepsze. Do teraz Jurek boi się nagłych głośnych dźwięków takich jak np. trzaśnięcie drzwiami i też czasami w sytuacjach jak ktoś w kompletnie niezamierzony sposób wykona np. gwałtowny ruch ręką, to Jurek potrafi się skulić wystraszony.

Żyjemy sobie spokojnie, z innymi psami nie ma jakichś większych relacji bo Juras niestety jest agresywny i już chyba się go nie da tego oduczyć. Ostatnio natomiast byliśmy na grillu z kilkoma innymi właścicielami psów ze schroniska no i oczywiście z psami. Jurek musiał być cały czas w kagańcu i na smyczy, ale z jedna suczką próbował się bawić, natomiast na psy się niestety rzucał. Wrzucam jeszcze fotkę Jurasa z tego dnia, oczywiście nadzwyczajne środki ostrożności ze względu na bezpieczeństwo innych psiaków, normalnie Juras nie chodzi w kagańcu bo nie ma takiej potrzeby.

Image

Pozdrawiamy :D
Awatar użytkownika
kyloe
 
Posty: 42
Rejestracja: 05 Lip 2012, 23:22
Miejscowość: Ostrów Wielkopolski

Re: Jurek

Postprzez jolanta63 » 23 Wrz 2013, 07:10

Ale szczęśliwy błyskot :D
Awatar użytkownika
jolanta63
 
Posty: 388
Rejestracja: 19 Kwi 2012, 13:29

Re: Jurek

Postprzez wronka » 23 Wrz 2013, 11:18

Gdyby nie ta lekka twarzowa siwizna to nigdy bym nie powiedziała, że to już nie młodzian :) Wspaniała energia. Piękny pies.
Image
Dino [*], Sharon [*], Jukon, Szerman
Awatar użytkownika
wronka
 
Posty: 1013
Rejestracja: 13 Maj 2013, 13:16
Miejscowość: Gdańsk

Re: Jurek

Postprzez izuś_85 » 23 Wrz 2013, 11:52

świetny czarnuch :D
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie" - Anonim
Image
Awatar użytkownika
izuś_85
 
Posty: 715
Rejestracja: 12 Cze 2013, 15:37
Miejscowość: Chorzów

Re: Jurek

Postprzez Buka » 25 Wrz 2013, 18:02

lata mu przybywają a on tylko ładnieje :) Śliczności ! Ucałować Jureczka!
Awatar użytkownika
Buka
 
Posty: 241
Rejestracja: 27 Wrz 2012, 10:07

Re: Jurek

Postprzez Hanka » 25 Wrz 2013, 20:03

zawsze powtarzam, że przy fajnych ludziach to psiaki ładnieją :D
Awatar użytkownika
Hanka
 
Posty: 222
Rejestracja: 25 Lip 2012, 17:25

Następna

Wróć do Galeria

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości