Fundacja AST Fundacja AST

Pako

Masz psa, załóż mu galerie

Pako

Postprzez babyjane » 03 Paź 2013, 11:12

Przedstawiam wszystkim naszego Pako. Jego losy są dość zawikłane. Trafił do schroniska jako malutki około 4 tygodniowy szczeniak, został przywieziony z matką przez straż miejską po tym jak osoba która rozmnożyła pieski trafiła do więzienia. Suczka straciła pokarm i ja jako ówczesny wolontariusz schroniska wzięłam go do siebie, wykarmiłam jak własne dziecko ;)

W tym okresie wyglądał tak:
Image
Image
rosłem rosłem i jako szczenięcy podlotek pojechałem do swojego domku w Legnicy:
Image

Wszystko było dobrze Pan Paka był piłkarzem trafił mu się kontakt w innym mieście i niestety nie mógł zabrać psa ze sobą. Była jedna opcja albo pies trafi do schronu albo znów do nas. Moja nieżyjąca już babunia bokserka Chels nie akceptowała go i była to dla nas ogromna katorga, zwłaszcza, że Pako też ma swój charakterek :twisted: No i zrządzenie losu sprawiło, że przygarnął go mój obecny chłopak i mieszka z naszą Babcią do dzisiaj, jest jej ochroniarzem i ukochanym misiaczkiem :D Chcieliśmy go gdy podjęliśmy decyzję zabrać ze sobą do bloku do miasta, lecz Pako męczył się tam przeokropnie, poza tym nie toleruje psów kotów i wszystkiego co się rusza poza oczywiście ludźmi których uwielbia ;)
Teraz troszkę aktualnych zdjęć gladiatora :D
Image
Image
Image
Image
Image
Miracle Ast Team
Titanium Narcotic

viewtopic.php?f=12&t=1728&start=90
Borynioo <3
Awatar użytkownika
babyjane
 
Posty: 606
Rejestracja: 17 Kwi 2012, 18:23
Miejscowość: Jelenia Góra

Re: Pako

Postprzez izuś_85 » 03 Paź 2013, 11:22

ale fajna mordeczka, zadzior z podbitym okiem ;)
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie" - Anonim
Image
Awatar użytkownika
izuś_85
 
Posty: 715
Rejestracja: 12 Cze 2013, 15:37
Miejscowość: Chorzów

Re: Pako

Postprzez Dominikad.1989 » 03 Paź 2013, 11:24

Widać, że Babci ukochany misio :D
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie"
Awatar użytkownika
Dominikad.1989
 
Posty: 1014
Rejestracja: 08 Wrz 2012, 13:39

Re: Pako

Postprzez jazooo » 03 Paź 2013, 11:51

A ja już myślałam, że masz kolejnego stwora w domu :twisted:
Awatar użytkownika
jazooo
 
Posty: 1955
Rejestracja: 23 Gru 2011, 12:13
Miejscowość: Ruda Śląska

Re: Pako

Postprzez babyjane » 03 Paź 2013, 13:43

jazooo napisał(a):A ja już myślałam, że masz kolejnego stwora w domu :twisted:

nieee niestety Borys by sobie nie pozwolił na kolejnego faceta w domu :D
Miracle Ast Team
Titanium Narcotic

viewtopic.php?f=12&t=1728&start=90
Borynioo <3
Awatar użytkownika
babyjane
 
Posty: 606
Rejestracja: 17 Kwi 2012, 18:23
Miejscowość: Jelenia Góra


Wróć do Galeria

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 20 gości