Fundacja AST Fundacja AST

Nuka

Masz psa, załóż mu galerie

Re: Nuka

Postprzez nuka » 12 Maj 2014, 12:50

Tak małe ujadacze są chyba wszędzie, sama byłam posiadaczką jednego, naszej cudnej jamnisi Daszki, no ale ona nie zaczepiała innych psów. Mamy sąsiadkę Melę-yorka, zawsze wiadomo kiedy wychodzi na spacer ;) no ale przymykamy oko na szczekanie, bo Mela wprowadziła Nukę w towarzystwo kurdupli na osiedlu, i teraz większość Pań nie bierze na ręce swoich pociech na nasz widok :twisted: A Pan Robert, właściciel Meli, zbiera piłki tenisowe dla fundacyjnych psiaków, właśnie kolejny worek stoi na balkonie :D
Ja myślałam, że w Londynie są specjalne parki gdzie można wybiegać psiaki? U nas jeszcze kulejemy z takimi miejscami, specjalnie wyznaczonymi, ale fakt jest gdzie wybiegać psa i można się umówić na wspólny spacer :)
Awatar użytkownika
nuka
 
Posty: 239
Rejestracja: 31 Lip 2013, 19:48
Miejscowość: Warszawa

Re: Nuka

Postprzez wronka » 12 Maj 2014, 13:19

Tak sobie myślę, że takie wielobullowe albo wielorasowe-z-dodatkiem-bulli spacery robią dla pozytywnego wizerunku naszych psiaków tysiąc razy więcej niż najlepsza choćby kampania medialna pod sztandarami "Blame the deed, not the breed" (aczkolwiek oczywiście uważam, że i kampania jest jak najbardziej potrzebna). Wielokrotnie - dawniej na widok Dinusia, którego najlepszym przyjacielem był beagle Laptop, potem Jukona z jego psimi kumplami (zanim został pogryziony przez DONa i zaprzysiągł krwawą zemstę wszystkim samcom, które ośmielą się stanąć zbyt blisko i zbyt pewnie na jego drodze), a teraz Szarunki, która jest zdeklarowaną pacyfistką, kocha kwiatki, chmurki i cały świat - spotykam się z reakcjami "jak to? AST i nie próbuje zeżreć wszystkiego, co się rusza?" Z reguły po wyjściu z wstępnego szoku właściciele innych zwierzaków zmieniają poglądy i to jest strasznie fajne. Tym bardziej cieszę się czytając, że tak się wspólnie bujacie jedną bullobandą :)

Agnieszka -> a może spróbowałabyś się zgadać przez net z innymi opiekunami pogodnych bullowatych ze swojej okolicy? Oficjalnego ASTa pewnie nie znajdziesz, ale może jakieś staffiki?
Image
Dino [*], Sharon [*], Jukon, Szerman
Awatar użytkownika
wronka
 
Posty: 1013
Rejestracja: 13 Maj 2013, 13:16
Miejscowość: Gdańsk

Re: Nuka

Postprzez kasiawska » 12 Maj 2014, 23:41

Fajnie jest się spotkać, wymienić się swoimi problemami, spostrzeżeniami. I psiaki się wybiegają hehe. :) Mój chrupek niestety coraz częściej pokazuje różki, ale bez spotkań z psami nie wiedziałoby się nad czym np pracować. :)
28.07.2013 - Dantuś dołączył do rodziny. :)

Dante wlazł do Internetu: https://www.facebook.com/dantepelzak

Image
Awatar użytkownika
kasiawska
 
Posty: 305
Rejestracja: 01 Sie 2013, 15:29
Miejscowość: Warszawa

Re: Nuka

Postprzez nuka » 13 Maj 2014, 12:58

Dorasta nam chłopczyk i tyle :D może nie będzie kochał wszystkich innych samców, bo z sukami to nie będzie problemu, ale nie ma w nim opcji "zabić" ;) a Kasia czuwa, obserwuje i reaguje, a jak jeszcze skończą szkolenie to będzie miodzio ;)
Awatar użytkownika
nuka
 
Posty: 239
Rejestracja: 31 Lip 2013, 19:48
Miejscowość: Warszawa

Re: Nuka

Postprzez nuka » 06 Paź 2014, 20:11

Strasznie długo Nas nie było, bijemy się w pierś i obiecujemy poprawę :D pozazdrościłyśmy Wszystkim, którym udało się wyjechać nad morze, spakowałyśmy manatki i wyskoczyłyśmy również na krótką chwilę nad wodę. Oto fotorelacja z pierwszych wakacji Nuki nad morzem:
jeszcze w drodze, przerwa na drobną przekąskę
Image
hmmm, truskaweczka z serkiem waniliowym
Image
dobre
Image
rozpoznanie na plaży dla psów w Babich Dołach
Image
Image
Image
Image
Image
wejść czy nie, oto jest pytanie
Image
ImageImage
Image
Image
miejsce wybrane, dołek wykopany, dupsko umoszczone
Image
Image
Image
Image
i jeszcze kilka takich portretowych
Image
Image
Image
stado się rozdzieliło, alarm
Image
Image
wróci...
Image
wraca
Image
Image

Nuce wielka piaskownica przypadła do gustu ;)
Awatar użytkownika
nuka
 
Posty: 239
Rejestracja: 31 Lip 2013, 19:48
Miejscowość: Warszawa

Re: Nuka

Postprzez wronka » 08 Paź 2014, 11:13

Gdyńskie psie plaże są super, potwierdzamy razem z Szarą!
Nuka pływa, czy raczej podziwia morze z brzegu? :)
Image
Dino [*], Sharon [*], Jukon, Szerman
Awatar użytkownika
wronka
 
Posty: 1013
Rejestracja: 13 Maj 2013, 13:16
Miejscowość: Gdańsk

Re: Nuka

Postprzez nuka » 08 Paź 2014, 12:57

Raczej podziwia z brzegu, z początku podchodziła do wody z dużą dozą nieśmiałości ;) ale jak widać łapy zostały zamoczone :mrgreen: Ona w ogóle ma dziwny stosunek do wody szeroko rozumianej, jezioro nie, wanna nie, szlauch nie, ale tzw. smródka płynąca u nas nad Dolinką Służewiecką jak najbardziej, wielka błotnista kałuża w której siedzą ptaki i trzeba je pogonić oj tak :twisted:
Awatar użytkownika
nuka
 
Posty: 239
Rejestracja: 31 Lip 2013, 19:48
Miejscowość: Warszawa

Re: Nuka

Postprzez wronka » 08 Paź 2014, 13:10

Przecudny aromat smródki (jak się domyślam nazwa nie została nadana w drodze przypadku) jest widać silniejszy niż wstręt przed moczeniem łapek :mrgreen:
(Też mamy taką jedną smródkę, ale na wierzchu naszej stoją tęczowe plamy oleju i nie wolno do niej wchodzić, więc Szarunce pozostaje jedynie spoglądać w toń pożądliwie i tęsknie. Taki ból.)
Image
Dino [*], Sharon [*], Jukon, Szerman
Awatar użytkownika
wronka
 
Posty: 1013
Rejestracja: 13 Maj 2013, 13:16
Miejscowość: Gdańsk

Re: Nuka

Postprzez nuka » 11 Sty 2015, 18:12

Jezusie jak ten czas leci, ostatni raz w październiku się meldowałyśmy a tyle się działo :o
Po pierwsze 5 latek Nuce strzeliło i w ramach tortu to co Nuka lubi najbardziej-rurka z bitą śmietaną była ;)
Image
Image
Image
były Święta, w kuchni aż wrzało, język od roboty opadał z sił, ale potem już tylko same przyjemności, no prawie...
Image
tu jestem...
Image
pomagałam, testowałam czy dobre a ty mi nic nie dasz...?
Image
wyżej, bliżej, może coś dadzą
Image
Image
Image
prezenty
Image
a po Świętach...zasłużony odpoczynek
Image
Image
Image
Pozdrawiamy Wszystkich w Nowym Roku i obiecujemy poprawę :D
Awatar użytkownika
nuka
 
Posty: 239
Rejestracja: 31 Lip 2013, 19:48
Miejscowość: Warszawa

Re: Nuka

Postprzez doddy » 12 Sty 2015, 00:49

Mam wrażenie, że te psy wchodzą nam na głowę czasami. I duużo im wolno. Ale mi ochoty na rurkę z kremem zrobiłyście. :?
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

Poprzednia

Wróć do Galeria

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

cron