Fundacja AST Fundacja AST

Bajer bubel bull

Masz psa, załóż mu galerie

Re: Bajer bubel bull

Postprzez izuś_85 » 08 Lip 2013, 12:20

heh spoko :) co tam u Bajerka?
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie" - Anonim
Image
Awatar użytkownika
izuś_85
 
Posty: 715
Rejestracja: 12 Cze 2013, 15:37
Miejscowość: Chorzów

Re: Bajer bubel bull

Postprzez Aneta_M » 08 Lip 2013, 14:29

izuś_85 napisał(a):heh spoko :) co tam u Bajerka?

Ciężkie czasy, na stare lata przyszło mi niańczyć małą terrorystkę ;p
Awatar użytkownika
Aneta_M
 
Posty: 1375
Rejestracja: 28 Cze 2011, 16:24
Miejscowość: B-stok

Re: Bajer bubel bull

Postprzez Aneta_M » 30 Lip 2013, 18:12

Ojjj zaniedbujemy ostatnio forum, ale zanim załatwię codzienne sprawy i ogarnę FB nie starcza mi już czasu na fora.
Wklejam kilka dzisiejszych zdjęć co by galeria nam pajęczyną nie zarosła:)

Image
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Aneta_M
 
Posty: 1375
Rejestracja: 28 Cze 2011, 16:24
Miejscowość: B-stok

Re: Bajer bubel bull

Postprzez izuś_85 » 30 Lip 2013, 21:17

widziałam już na fb :) ślicznie na pierwszym zdjęciu wyszliście :) mężuś za statyw od aparatu robi haha ;)
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie" - Anonim
Image
Awatar użytkownika
izuś_85
 
Posty: 715
Rejestracja: 12 Cze 2013, 15:37
Miejscowość: Chorzów

Re: Bajer bubel bull

Postprzez Aneta_M » 30 Lip 2013, 23:24

izuś_85 napisał(a):widziałam już na fb :) ślicznie na pierwszym zdjęciu wyszliście :) mężuś za statyw od aparatu robi haha ;)


Dziękuję, tak mąż robił zdjęcie- ktoś musiał:D
Awatar użytkownika
Aneta_M
 
Posty: 1375
Rejestracja: 28 Cze 2011, 16:24
Miejscowość: B-stok

Re: Bajer bubel bull

Postprzez mahtalie » 30 Lip 2013, 23:52

Dwa ostatnie zdjęcia dla mnie bomba:) Bajer taki na nich... zaskoczony? :mrgreen:
Image

Image
Awatar użytkownika
mahtalie
 
Posty: 798
Rejestracja: 29 Paź 2011, 14:21
Miejscowość: Płock

Re: Bajer bubel bull

Postprzez Aneta_M » 01 Sie 2013, 00:46

mahtalie napisał(a):Dwa ostatnie zdjęcia dla mnie bomba:) Bajer taki na nich... zaskoczony? :mrgreen:

On wiecznie strzela jakieś dziwne papy, często nie adekwatne do sytuacji :lol:
Awatar użytkownika
Aneta_M
 
Posty: 1375
Rejestracja: 28 Cze 2011, 16:24
Miejscowość: B-stok

Re: Bajer bubel bull

Postprzez Aneta_M » 17 Sie 2013, 00:04

Baksio ostatnio nażarł się patyka ... W piątek 9-tego wyjeżdżaliśmy na weekend nad jezioro, a ten gamoń w nocy z 8 na 9-go zaczął mocno wymiotować śliną. Jak wciągnął karmę zaraz wszystko wyrzygał. Wymioty były tak intensywne, że myślałam, że wylecą z niego wszystkie kichy ... Pogrzebałam w rzygach i znalazłam tam trawę i kawałki patyka. Dzięki Bogu, że zjadł tą trawę, która spodowowała wymioty. Z samego rana pojechaliśmy do weta, bałam się brać go w takim stanie na wyjazd, bo tam nawet nie mielibyśmy jak i gdzie jechać do weta w razie jakiegoś wypadku.. Bajer był osłabiony, kładł się inaczej niż zawsze, nerwowo sapał. Dostał coś rozkurczowego i antybiotyk na kolejne 4 dni by wygoić podrażniony żołądek+ nospa. Na szczęście po wizycie u weta nie zwymiotował już ani razu, a na wyjeździe znów zachowywał się jak zawsze. Bajer na wyjeździe miał fory, dostał kilka kawałków kiełbaski, spał na łóżku, więc prawdziwe święto :lol3:
Byliśmy razem z sunią, przy której Bajer się wychował, więc wogóle był w 7 niebie :cool: W ośrodku w którym nocowaliśmy, był młody podhalan, który wiecznie latał luzem co nie ukrywam bardzo mi przeszkadzało, bo wogóle nie mogłam spuścić Bajera. Podhalan tak się do nas uczepił, że wiecznie siedział przy nas i ani mu się śniło odejść. Nie uśmiechało mi się trzymanie Bajera przez cały pobyt na smyczy, więc go spuściłam w kagańcu. Bajcio siedział grzecznie, dopóki podhalan nie zbliżył się na odległość 2m- Bajer wystartował i pogonił nachalnego gościa, który od tamtego czasu omijał nasz domek z daleka ;)


Kilka zdjęć z wyjazdu do Bogusz na Mazurach

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Aneta_M
 
Posty: 1375
Rejestracja: 28 Cze 2011, 16:24
Miejscowość: B-stok

Re: Bajer bubel bull

Postprzez kilcia » 17 Sie 2013, 12:29

Bajerek cudnie się prezentuje, a razem z sunią wyglądają bossko :)
Image Image
Awatar użytkownika
kilcia
 
Posty: 577
Rejestracja: 29 Lis 2010, 12:30
Miejscowość: Warszawa/Targówek

Re: Bajer bubel bull

Postprzez Dominikad.1989 » 17 Sie 2013, 12:39

Z patykami to tak jest, fajnie jak pies sobie pogryzie, polata za nimi ale ryzyko jest zawsze, raz Gaba przegryzła znaleziony patyk i ten utkwił jej w podniebieniu, zanim ją złapałam i wyjęłam chwilę pocierpiała i teraz pilnuję doboru patyków :)
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie"
Awatar użytkownika
Dominikad.1989
 
Posty: 1014
Rejestracja: 08 Wrz 2012, 13:39

PoprzedniaNastępna

Wróć do Galeria

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości

cron