Fundacja AST Fundacja AST

Lolek- to już 12 lat.. :D

Masz psa, załóż mu galerie

Re: Lolek- to już 11 lat.. :D

Postprzez jazooo » 08 Kwi 2014, 08:35

Kilka zdjęć spacerowych :D . Pogoda w sumie fajna, ale spotykamy się późniejszym popołudniem i to w lesie więc zdjęcia nie są zbyt "malownicze", ale poprawimy się :twisted:

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

To lecimy :!: Do nastepnego .... :mrgreen:

Image
Awatar użytkownika
jazooo
 
Posty: 1955
Rejestracja: 23 Gru 2011, 12:13
Miejscowość: Ruda Śląska

Re: Lolek- to już 11 lat.. :D

Postprzez jazooo » 05 Cze 2014, 17:26

Spacerowe ;)

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Awatar użytkownika
jazooo
 
Posty: 1955
Rejestracja: 23 Gru 2011, 12:13
Miejscowość: Ruda Śląska

Re: Lolek- to już 11 lat.. :D

Postprzez kasiawska » 06 Cze 2014, 22:27

LOLEK ALE JESTEŚ PRZYSTOJNIAKUS :* :* :*
28.07.2013 - Dantuś dołączył do rodziny. :)

Dante wlazł do Internetu: https://www.facebook.com/dantepelzak

Image
Awatar użytkownika
kasiawska
 
Posty: 305
Rejestracja: 01 Sie 2013, 15:29
Miejscowość: Warszawa

Re: Lolek- to już 11 lat.. :D

Postprzez Monia_Lol » 08 Lip 2014, 09:34

Dzięki Zosia za zdjęcia i prowadzenie galerii podczas mojej nieobecności na forum..

Niestety nie wiem czy jeszcze kiedyś pojawią się zdjęcia ze wspólnego spaceru- Lolek nie czuje się za dobrze :( do tego ta pogoda i skoki cieśnienia..
Image
The future is easy because it does not exist but the past is difficult because it is forever.
Awatar użytkownika
Monia_Lol
 
Posty: 871
Rejestracja: 02 Gru 2011, 12:19
Miejscowość: Ruda Śląska

Re: Lolek- to już 11 lat.. :D

Postprzez wronka » 08 Lip 2014, 11:13

Co się dzieje z Lolkiem? Bo niepokojąco to zabrzmiało...
Image
Dino [*], Sharon [*], Jukon, Szerman
Awatar użytkownika
wronka
 
Posty: 1013
Rejestracja: 13 Maj 2013, 13:16
Miejscowość: Gdańsk

Re: Lolek- to już 11 lat.. :D

Postprzez Monia_Lol » 08 Lip 2014, 11:36

Lolek od jakiegoś czasu miał ataki padaczk,które coraz to częściej występowały. 4 tygodnie temu, wystąpił stan padaczkowy- ataki co 15 minut.. pojechaliśmy do weta (chwała im za nocny dyżur..) został wprowadzony w śpiączkę farmakologiczną. W szpitalu był dwa dni, długo go wybudzali, ataki nie chciały Nam odpuścić.. Na szczęście w drugim dniu już po mału było ku lepszemu i dali mi Lolka do domu. Od tamtej felernej nocy Lolek już sobą nie jest.. tzn psychicznie wygląda na zmęczonego życiem, fizycznie (to przez końskie dawki leku: 4x phenoleptil 50mg, 2x25ml bromku potasu plus tabletki na niedoczynność tarczycy) jest bardzo słaby, przewraca się, na kafelkach wstać niepotrafi.. Raz miał dobry dzień to poszliśmy odwiedzić jego ulubione miejsca w lesie, tak się cieszył, że nie chciał zawracać, ale nie mogłam pozwolić żeby ten spacer był taki długi bo by nie doszedł do domu.. Aktualnie dochodzą Nam upały, wczorajszy dzień to straszny kryzys, odkąd żyje nie widziałam go w takim stanie :( cały czas spał, nawet nie miał siły otworzyć oczu, przy karmieniu to zasypiał z głową w misce.. Dziś już potrafi utrzymać się na nogach, troche pochodzi.. Czeka Nas wizyta kontrolna, więc poznam jego stan faktyczny..
Generalnie to nie tak wyobrażałam sobie jego starość.. tym bardziej, że do niedawna mogliśmy buszować po lasach i każdy się dziwił jak mówiłam, że ma 11,5 roku..
Image
The future is easy because it does not exist but the past is difficult because it is forever.
Awatar użytkownika
Monia_Lol
 
Posty: 871
Rejestracja: 02 Gru 2011, 12:19
Miejscowość: Ruda Śląska

Re: Lolek- to już 11 lat.. :D

Postprzez wronka » 08 Lip 2014, 12:00

Przykro mi bardzo, że tak chłopak podupadł na zdrowiu. Może jak te upały miną to poczuje się lepiej... mocno trzymam za niego kciuki.
Ty też się trzymaj, nawet jak jest bardzo ciężko.
Image
Dino [*], Sharon [*], Jukon, Szerman
Awatar użytkownika
wronka
 
Posty: 1013
Rejestracja: 13 Maj 2013, 13:16
Miejscowość: Gdańsk

Re: Lolek- to już 11 lat.. :D

Postprzez jazooo » 08 Lip 2014, 13:07

Też mam nadzieję, że złe samopoczucie Lolka to wynik upałów i duchoty. :( Trzymam kciuki za Was oboje bo to i Monika dla Ciebie mega stres. Może to zabrzmi egoistycznie, ale mam nadzieję, że niejeden wspólny spacer z Lolkiem i Gretą jeszcze zaliczymy, bo wierzę, że wszystko będzie ok. Loluś trzymaj się ;)
Awatar użytkownika
jazooo
 
Posty: 1955
Rejestracja: 23 Gru 2011, 12:13
Miejscowość: Ruda Śląska

Re: Lolek- to już 11 lat.. :D

Postprzez doddy » 08 Lip 2014, 14:50

Dużo wytrwałości dla Was, dużo siły. Lolusiowi dużo zdrówka i samych szczęśliwych chwil.
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

Re: Lolek- to już 11 lat.. :D

Postprzez Monia_Lol » 10 Lip 2014, 11:13

Dziękuję dziewczyny, każde Wasze słowo daje mi nadzieje, że jeszcze się trochę sobą nacieszymy..
Image
The future is easy because it does not exist but the past is difficult because it is forever.
Awatar użytkownika
Monia_Lol
 
Posty: 871
Rejestracja: 02 Gru 2011, 12:19
Miejscowość: Ruda Śląska

PoprzedniaNastępna

Wróć do Galeria

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

cron