Fundacja AST Fundacja AST

Czino

Masz psa, załóż mu galerie

Re: Czino

Postprzez Czino » 16 Kwi 2012, 18:35

marzena2564 napisał(a):widze ze moja gromadka podoba sie Kamusia jest sunia adopcyjna a chlopaki Tofik -jamnik i Riko kundelek czarnuszek sa z ulicy tez ich losy nie byly za ciekawe ale powiezialam sobie ze dokad starczy mi zycia bede adoptowac te biedne stworzenia o i taka historia mojej gromadki pozdrawiam :) :) :)

Oglądałam wasze zdjęcia:) Trochę zazdroszczę tej twojej gromadki, cieszę się, że masz takie podejście. Nasz Czino spadł nam z nieba, bo wcześniej sądziliśmy, że pies w mieszkaniu to nie jest dobry pomysł. Teraz uważam, że takie podejście to totalna głupota, bo dla psa nie ważne miejsce, ale człowiek. Ja zawsze chciałam takiego gamonia razem z jego wadami i zaletami. Te brązowe coś przykleja się jak rzep do tyłka i chodzi za każdym krok w krok wszędzie, nawet do łazienki:) Uwali się na tobie z pycholem na kolanach, aż żal wstawać. No i daje buziaki na komendę :lol: Czy to nie jest bezcenne :?:
Awatar użytkownika
Czino
 
Posty: 27
Rejestracja: 20 Maj 2011, 14:42
Miejscowość: Warszawa/Pisz

Re: Czino

Postprzez kaska170708 » 16 Kwi 2012, 21:31

buziak na komede hehe dobre jak go tego nauczyłas??? :lol:
Dziękuję, że jesteś blisko.Za serce, co niesiesz w pysku!Za ciężką mordę i łapy obie!I za kolory świata co nosisz w sobieDziękuję, że każdej nocy ogrzewasz mnie snem spokojnym,Za Twe spojrzenia i najwierniejsze oczy!Dziękuję, że jesteś i że zawsze czekasz
Awatar użytkownika
kaska170708
 
Posty: 487
Rejestracja: 24 Cze 2011, 17:09

Re: Czino

Postprzez Czino » 16 Kwi 2012, 21:41

Nie było problemu, bo on częstował buziakami wszystkich, a ja dorzuciłam tylko komende "buziak" i poszło :lol: Czinul potrafi nawet z doskoku dawać buzi :lol: to drugie rzadko praktykujemy, bo to może być niebezpieczne przy jego wadze:)
Awatar użytkownika
Czino
 
Posty: 27
Rejestracja: 20 Maj 2011, 14:42
Miejscowość: Warszawa/Pisz

Re: Czino

Postprzez kaska170708 » 16 Kwi 2012, 22:22

no to ci zazdroszcze bo kala to leniuch tylko w domu i nie CHETNIE daje mi buziaki ale za to Kubie oblize cala buzie :mrgreen:
Dziękuję, że jesteś blisko.Za serce, co niesiesz w pysku!Za ciężką mordę i łapy obie!I za kolory świata co nosisz w sobieDziękuję, że każdej nocy ogrzewasz mnie snem spokojnym,Za Twe spojrzenia i najwierniejsze oczy!Dziękuję, że jesteś i że zawsze czekasz
Awatar użytkownika
kaska170708
 
Posty: 487
Rejestracja: 24 Cze 2011, 17:09

Re: Czino

Postprzez marzena2564 » 17 Kwi 2012, 11:26

moje tez daja buziaczki bardzo chetnie, zawsze mialam psinki w domu i tez chodza za mna ja kaczuszki za kaczka gdzie ja to one nawet jak ja jestem w poblizu to otwieraja sie radarki i patrza gdzie ta paniusia idzie i tak jest zawsze bo mam taka zasade ze moje zwierzaki to czesc naszej rodziny , one uczestnicza w ogladaniu telewizji ,wyjsciem na spacer, robienim grila itp i wtedy zwierzak jest szczesliwy ,a co do oczu mojego kundelka to specjalnie pozowal do zdjecia ;) :D :D :D
Awatar użytkownika
marzena2564
 
Posty: 377
Rejestracja: 04 Sty 2012, 11:17

Poprzednia

Wróć do Galeria

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 23 gości