Fundacja AST Fundacja AST

Mulan[*] , Bono[*] , i Luna :*******

Masz psa, załóż mu galerie

Mulan[*] , Bono[*] , i Luna :*******

Postprzez crazyola » 10 Maj 2012, 13:11

Zapraszamy do obejrzenia naszej galeryjki. Mam nadzieję , że spodobają Wam się nasze zdjęcia :) Więcej na nasz temat napisałam w wątku Powitań ale może coś napiszę:
Tak więc Mulan (odeszła za TM w wieku 12 lat)

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image


Luna (adoptowana sunia, zanim Mulan od nas odeszła 2 lata temu)

Sunia po prawej
Image

I już w domku :)
Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

I moje ulubione z komunii :D

Image


i Bono (adoptowany rok temu pogryziony ast)

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Ostatnio edytowany przez crazyola 18 Lis 2012, 11:04, edytowano w sumie 3 razy
Boże otwórz ludziom serca i wlej w nie współczucie na krzywdę jaka dzieje się naszym psim przyjaciołom....:( :( :(
Awatar użytkownika
crazyola
 
Posty: 50
Rejestracja: 10 Maj 2012, 12:05
Miejscowość: Lublin

Re: Mulan, Bono i Luna :*******

Postprzez kaska170708 » 10 Maj 2012, 22:38

silicznosci normalnie i gratuluje gromadki a zdjecie z komuni lux
Dziękuję, że jesteś blisko.Za serce, co niesiesz w pysku!Za ciężką mordę i łapy obie!I za kolory świata co nosisz w sobieDziękuję, że każdej nocy ogrzewasz mnie snem spokojnym,Za Twe spojrzenia i najwierniejsze oczy!Dziękuję, że jesteś i że zawsze czekasz
Awatar użytkownika
kaska170708
 
Posty: 487
Rejestracja: 24 Cze 2011, 17:09

Re: Mulan, Bono i Luna :*******

Postprzez crazyola » 11 Maj 2012, 12:39

Następna porcja fotek :)

Moja 10 letnia córcia Sonia z psiakami :)

Image

Image

Papużki Nierozłączki :***************

Image

Image

Image

Image

Image

Wygodna Lunka :) buhahahahahahahahahahaha

Image
Ostatnio edytowany przez crazyola, 18 Lis 2012, 11:06, edytowano w sumie 1 raz
Boże otwórz ludziom serca i wlej w nie współczucie na krzywdę jaka dzieje się naszym psim przyjaciołom....:( :( :(
Awatar użytkownika
crazyola
 
Posty: 50
Rejestracja: 10 Maj 2012, 12:05
Miejscowość: Lublin

Re: Mulan, Bono i Luna :*******

Postprzez crazyola » 11 Maj 2012, 12:44

"POLOWANIE NA MUCHĘ"

Image

Image

"GDZIEŚ TAM POD BALKONEM, CZAI SIĘ KOT''

Image

Image

Image

"BONO UWIELBIA PRZESIADYWAĆ NA BALKONIE I MIEĆ WSZYSTKO NA OKU"

Image

Image

Image

Image

Image

"ODWIEDZINY PRZYJACIÓŁKI Z ROCZNĄ CÓRECZKĄ"

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

"ZNOWU MAŁE ŚPIOSZKI"

Image

Image

Image

Image

Image

"TAKIE PIĘKNE CHUSTECZKI PANCIA NAM SPRAWIŁA...CZYŻ NIE WYGLĄDAMY ŚLICZNIE?"

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Boże otwórz ludziom serca i wlej w nie współczucie na krzywdę jaka dzieje się naszym psim przyjaciołom....:( :( :(
Awatar użytkownika
crazyola
 
Posty: 50
Rejestracja: 10 Maj 2012, 12:05
Miejscowość: Lublin

Re: Mulan, Bono i Luna :*******

Postprzez marzena2564 » 15 Maj 2012, 21:00

oj tak to Kamusia w calej okazalosci bardzo sie ciesze ze mamy bratnia dusze musze wkleic zdjecia Kamusi i jej braci , nasze sunie beda mialy juz 3 lata a przypominam sobie jak wzielam Kamusie jak by to bylo wczoraj czas leci ,zdjecia Lunki i Bono super ,i kiedys juz pisalam na niebieskim ze bedzie z nich fajna para ,obejrzalam watek Bono w strasznum byl stanie ale znalazl dobra Paniusie i jest szczesliwym pieskiem ja taz myslalam o dtymczasowym ale powiem szczerze nie moglabym sie rozstac myslalabym i ciezko by mi bylo powidzialam sobie ze jak zmniejszy mi sie liczebnosc nie bedzie to d tymczasowy a staly ,fajnie ze siostry sa znowu razem super :D :D :D
Awatar użytkownika
marzena2564
 
Posty: 377
Rejestracja: 04 Sty 2012, 11:17

Re: Mulan, Bono i Luna :*******

Postprzez crazyola » 05 Cze 2012, 16:30

2,5 godz spacerek tydzień temu :) Gdy jeszcze pogoda dopisywała :)


Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

I śpioszki (niewyraźne troszki ) :)

Image
Ostatnio edytowany przez crazyola, 18 Lis 2012, 11:09, edytowano w sumie 1 raz
Boże otwórz ludziom serca i wlej w nie współczucie na krzywdę jaka dzieje się naszym psim przyjaciołom....:( :( :(
Awatar użytkownika
crazyola
 
Posty: 50
Rejestracja: 10 Maj 2012, 12:05
Miejscowość: Lublin

Re: Mulan, Bono i Luna :*******

Postprzez crazyola » 30 Cze 2012, 10:37

Witam wszystkich. mamy problem z Bonem. Przez okrągły rok włożyłam mnóstwo pracy w to aby Bono był "dobrym" psem. Przyzwyczaiłam się już do tych jego pisków i śpiewania na dworze. Nie ma wychodzenia z domu bez kagańca , ma go za każdym razem gdy jest na spacerze. Zawsze się śmiałam , że mam psa od dwóch twarzach. W domu, AST ideał a na dworze wcielony diabełek, który nakręca się byle szczeknięciem (nawet tym w oddali), każdy pies który koło nas przechodzi jest potencjalną ofiarą. Udało mi się trochę zniwelować to jego "nakręcanie" ale i tak dalej to robi. Fakt , że coraz częściej reaguje na korekty i szybciej się uspokaja. Ale problem, ku mojemu zdziwieniu nie dotyczy spacerów.
Bono od paru dni próbuje sterroryzować mojego męża i moją córkę, gdy ja wychodzę do pracy. Zaczęło się od niewinnego podskubywania i skakania na męża i córkę (podczas korekt w domu), skończyło się na tym , że Bono przedwczoraj sobie grzecznie siedział obok mojego męża (byłam wtedy w pokoju razem z nimi). Nawet nie zauważyłam kiedy Bono skoczył do męża , i usiłował złapać go za twarz. Od razu zareagowałam, odesłałam na miejsce (ciapem też po tyłku zarobił-delikatnie) Nagadałam mu ile się dało, siedział ze skulonymi uszami i merdającym delikatnie ogonkiem, przepraszając spojrzeniem.
Mąż nie na żarty się przestraszył. Ale nic nie powiedział o oddaniu Bona bo wie że wymaga on jeszcze mnóstwo pracy.
Natomiast wczoraj gdy wyszłam do pracy, mąż z córką szykowali się do wyjścia z psami, gdy Bono staną w pokoju, najeżył się, a gdy córka chciała do niego podejść, pokazał jej zęby i zaczął na nich warczeć. Kocham Bona, pokochałam go od razu ale są granice , których nie może przekroczyć. Dajemy mu wszystko, miłość , czułość, długie spacery i bieganie na lince, dyscyplinę (bo ona też jest bardzo ważna). Ale widocznie to nie wystarcza.
Co mam zrobić????
Wiem , że gdy jestem w domu to nie dopuszczę do żadnej tragedii ale muszę przecież wychodzić do pracy, nie mogę przez cały czas ich pilnować. Załamałam się szczerze mówiąc bo byłam pewna , że do takiej sytuacji nigdy nie dojdzie. wiedziałam , że na psy się rzuca ale , że na domowników.....:( :( :(
Proszę o radę lub o pomoc w podjęciu decyzji co dalej?????? Nie mogę narażać zdrowia rodziny.... :( :( :(
Serce mi pęka ale.... ehhhhhh
Dlaczego jest taka zmiana w jego zachowaniu???/ Od początku był psem niestabilnym , ale uważałam , że mamy już to za sobą.... ehhhhh :( :( :(
Boże otwórz ludziom serca i wlej w nie współczucie na krzywdę jaka dzieje się naszym psim przyjaciołom....:( :( :(
Awatar użytkownika
crazyola
 
Posty: 50
Rejestracja: 10 Maj 2012, 12:05
Miejscowość: Lublin

Re: Mulan, Bono i Luna :*******

Postprzez chaos_bull » 30 Cze 2012, 19:13

hej,
wydaje mi się że na tak skomplikowany problem nie uzyskasz odpowiedzi na forum.
rady domorosłych internetowych znawców psów mogą przynieść więcej szkód niż pożytku.
uważam że powinnaś skontaktować się z dobrym szkoleniowcem /behawiorystą
http://www.behawioryscicoape.pl/d/szukaj/lubelskie
Image
bullterrier jest dowodem na to że bóg nie istnieje..
Awatar użytkownika
chaos_bull
 
Posty: 200
Rejestracja: 23 Kwi 2012, 13:34

Re: Mulan, Bono i Luna :*******

Postprzez crazyola » 30 Cze 2012, 23:52

Wiem o czym mówisz....rad tzw."specjalistów" wogle nie biorę pod uwagę. Już nie raz się za głowę łapałam czytając jakie metody sa przez nich stosowane.

Dziękuję za linka. Jutro się skontaktuje z tą behawiorystką.
Nie chcę się poddawać ale sądzę , że same chęci nie wystarczą.
Boże otwórz ludziom serca i wlej w nie współczucie na krzywdę jaka dzieje się naszym psim przyjaciołom....:( :( :(
Awatar użytkownika
crazyola
 
Posty: 50
Rejestracja: 10 Maj 2012, 12:05
Miejscowość: Lublin

Re: Mulan, Bono i Luna :*******

Postprzez Aneta_M » 02 Lip 2012, 17:34

Ola trzymam kciuki, żeby nie była to sytuacja bez wyjścia.
Awatar użytkownika
Aneta_M
 
Posty: 1375
Rejestracja: 28 Cze 2011, 16:24
Miejscowość: B-stok

Następna

Wróć do Galeria

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 27 gości