Fundacja AST Fundacja AST

Szakal vel Bars & Malwina

Masz psa, załóż mu galerie

Re: Szakal vel Bars & Malwina

Postprzez jazooo » 30 Lip 2013, 09:34

Super fotki :D
Awatar użytkownika
jazooo
 
Posty: 1955
Rejestracja: 23 Gru 2011, 12:13
Miejscowość: Ruda Śląska

Re: Szakal vel Bars & Malwina

Postprzez mahtalie » 30 Lip 2013, 10:05

pchelka1989 napisał(a):Wszystkie futrzaki się kąpią tylko Azja się uprała i nie! Gdzie księżniczka wejdzie do brudnej wody w której bawią się ludzie? pf To zdjęcie gdzie Malwina oparta o kamień jest super :D i ta cała ferajna też :D


Marta: Bars wszedł do wody pierwszy raz a ma 9 lat... wcześniej jak nawet nad morze jeździliśmy to uciekał oburzony jak mu fale musnęły łapy :mrgreen: Więc i dla Was jest nadzieja ;)

Pływa tylko Malwina ;)
Image

Image
Awatar użytkownika
mahtalie
 
Posty: 798
Rejestracja: 29 Paź 2011, 14:21
Miejscowość: Płock

Re: Szakal vel Bars & Malwina

Postprzez izuś_85 » 30 Lip 2013, 21:38

fajny mieliście weekend :) mój Żbik tez wszedł do wody z zazdrości ze koleżanka pływa do patyczka hahaha
Malwina na kamieniu niezła mina :lol:
a Keyko jaka ładniusia na fotach :D
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie" - Anonim
Image
Awatar użytkownika
izuś_85
 
Posty: 715
Rejestracja: 12 Cze 2013, 15:37
Miejscowość: Chorzów

Re: Szakal vel Bars & Malwina

Postprzez mahtalie » 30 Lip 2013, 23:00

Malwina to zdjęcie na kamieniach to z poniedziałkowego wieczoru, a już w niedzielę była taka wymęczona, że na noc ją po prostu przełożyłam z tarasu do pokoju i jak położyłam tak rano się obudziła :twisted: A Keyko... hmmm... cokolwiek można gadać: to najładniejsza suka na świecie, jest do tego stopnia śliczna, że wszyscy jej wszystko wybaczają :mrgreen:

A propo urody Keyko to się naskarżę na Królową Matkę: wiecie, że powiedziała na początku, jak jej pierwsze zdjęcie podesłałam na priv, że ona brzydka :?: :!: hehe
Image

Image
Awatar użytkownika
mahtalie
 
Posty: 798
Rejestracja: 29 Paź 2011, 14:21
Miejscowość: Płock

Re: Szakal vel Bars & Malwina

Postprzez Dominikad.1989 » 30 Lip 2013, 23:03

Gabrylka też nie pływa, kałuże przeskakuje a deszcz traktuje jak dopust Boży, toż ona z cukru...tak patrzę na te zdjęcia i bardzo bym chciała mieć drugiego pita lub asta ale Gabrysia by go zjadła...choć i tak jest nieco lepiej.
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie"
Awatar użytkownika
Dominikad.1989
 
Posty: 1014
Rejestracja: 08 Wrz 2012, 13:39

Re: Szakal vel Bars & Malwina

Postprzez mahtalie » 30 Lip 2013, 23:15

Dominikad.1989 napisał(a):Gabrylka też nie pływa, kałuże przeskakuje a deszcz traktuje jak dopust Boży, toż ona z cukru...tak patrzę na te zdjęcia i bardzo bym chciała mieć drugiego pita lub asta ale Gabrysia by go zjadła...choć i tak jest nieco lepiej.


Na wszystko przychodzi czas :mrgreen: I na wodę. I na drugiego asta. :D

W sumie po drugim to już leci ;)

Dodam jeszcze, że nie wyobrażam sobie mieć tylko dwóch psów a jeszcze nie tak dawno myślałam, że z dwoma będzie trudno ;)
Image

Image
Awatar użytkownika
mahtalie
 
Posty: 798
Rejestracja: 29 Paź 2011, 14:21
Miejscowość: Płock

Re: Szakal vel Bars & Malwina

Postprzez izuś_85 » 30 Lip 2013, 23:24

mahtalie napisał(a):A Keyko... hmmm... cokolwiek można gadać: to najładniejsza suka na świecie, jest do tego stopnia śliczna, że wszyscy jej wszystko wybaczają :mrgreen:

A propo urody Keyko to się naskarżę na Królową Matkę: wiecie, że powiedziała na początku, jak jej pierwsze zdjęcie podesłałam na priv, że ona brzydka :?: :!: hehe


ha trzeba jej wybaczyć tyle psów dziennie ogląda że już jej się myli w oczach jak widzi same bullowate :D

mahtalie napisał(a):
Dominikad.1989 napisał(a):Gabrylka też nie pływa, kałuże przeskakuje a deszcz traktuje jak dopust Boży, toż ona z cukru...tak patrzę na te zdjęcia i bardzo bym chciała mieć drugiego pita lub asta ale Gabrysia by go zjadła...choć i tak jest nieco lepiej.


Na wszystko przychodzi czas :mrgreen: I na wodę. I na drugiego asta. :D

W sumie po drugim to już leci ;)

Dodam jeszcze, że nie wyobrażam sobie mieć tylko dwóch psów a jeszcze nie tak dawno myślałam, że z dwoma będzie trudno ;)


ta... powiedz to mojemu mężowi ! o Boze jaki on jest uparty to jak osioł normalnie :evil: ja wiem, wiem... dwoje dzieci mamy, mąż na delegacji, wiecznie go nie ma, sama wychodzę z psem i dziećmi na spacer, i on tylko tego argumentu używa jak ja sobie poradzę sama, a drugi pies to już się nie wciśnie komus pod opieke, a ja chce na urlop wyjechać gdzieś z dziecmi bla bla bla... no ale dzieci podrosną kiedyś :) na urlop nie jeździmy za granice tylko do rodziny i ze znajomymi do wynajmowanych kwater... no ale cóz ja nie mogę sama zadecydować :cry: :cry:
póki moja druga połówka nie zmieni zdania nie odratuję żadnej bidy dając jej dom, jedynie pomagam w ogłaszaniu ile mogę :D

a jak patrze na takie metamorfozy jak Twój Bars to łezke ze wzruszenia uronię
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie" - Anonim
Image
Awatar użytkownika
izuś_85
 
Posty: 715
Rejestracja: 12 Cze 2013, 15:37
Miejscowość: Chorzów

Re: Szakal vel Bars & Malwina

Postprzez mahtalie » 13 Wrz 2013, 13:59

Image
Image
Image
Image

A tak oblizujemy się na widok kotka:
Image
Image

Image
Awatar użytkownika
mahtalie
 
Posty: 798
Rejestracja: 29 Paź 2011, 14:21
Miejscowość: Płock

Re: Szakal vel Bars & Malwina

Postprzez izuś_85 » 13 Wrz 2013, 15:36

Malwinka jest boska, minkę ma szczenięca taką niewinną udaje :lol:
a Bars jak kot ze Shreka :mrgreen:
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie" - Anonim
Image
Awatar użytkownika
izuś_85
 
Posty: 715
Rejestracja: 12 Cze 2013, 15:37
Miejscowość: Chorzów

Re: Szakal vel Bars & Malwina

Postprzez pchelka1989 » 13 Wrz 2013, 22:08

Na pierwszym zdjęciu Malwina jaka zdziwiona :lol:
30.03.2013 Azja jest z nami :)

"A Ty w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz, jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
I w ogień skoczyłbyś za mną, choć jestem tylko człowiekiem"
Awatar użytkownika
pchelka1989
 
Posty: 369
Rejestracja: 25 Mar 2013, 19:18
Miejscowość: Włocławek

PoprzedniaNastępna

Wróć do Galeria

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości