Fundacja AST Fundacja AST

Sigma

Masz psa, załóż mu galerie

Re: Sigma

Postprzez paulina.natalia » 03 Mar 2015, 00:19

paulina.natalia
 
Posty: 66
Rejestracja: 28 Mar 2011, 17:14

Re: Sigma

Postprzez drka3 » 03 Mar 2015, 11:20

Brawo! Świetny pies i super zdjęcia:)
drka3
 
Posty: 1
Rejestracja: 03 Mar 2015, 11:18

Re: Sigma

Postprzez paulina.natalia » 03 Mar 2015, 11:29

Bardzo dziękujemy :) Zgadzam się, że sucz wspaniała i najlepsza!
paulina.natalia
 
Posty: 66
Rejestracja: 28 Mar 2011, 17:14

Re: Sigma

Postprzez paulina.natalia » 29 Paź 2015, 02:39

A tak wygląda nasze obecne życie:) Sigma pracuje całe dnie i noce w dwóch lokalach Dzikiej Historii. Bardzo chętnie zrobimy maraton fitness z $ z z tego na fundację.

Image
Image

Image
Image
Image
paulina.natalia
 
Posty: 66
Rejestracja: 28 Mar 2011, 17:14

Re: Sigma

Postprzez paulina.natalia » 07 Gru 2015, 12:28

Jestem mamą amstaficy Sigmy z Fundacji oraz współzałożycielką Centrum Kultury Dzika Historia. I takie sobie wymyśliłam (już dawno) wydarzenie, a teraz wreszcie mogę je zrealizować - zapraszam więc serdecznie każdego, kto w poniedziałek 7.12 będzie w Warszawie :) Oczywiście psy mega mile widziane - ja przytulam, Wy ćwiczycie ;P Gorzej jedynie, jak ja będę prowadzić zajęcia (gorzej dla Was, bo ja nadal będę przytulać ;)

Link do wydarzenia na fb: https://www.facebook.com/events/535418183289403/

Dzika Historia dla Fundacj AST - czyli dzień twórczych atrakcji, z których dochód zostanie przekazany Fundacji AST Na Rzecz Zwierząt Niechcianych.

Dzika Historia to Centrum Kultury, które powstało,aby łączyć pasjonatów różnych dziedzin sztuki, sportu i sfer związanych z własnym rozwojem.

W kameralnej przestrzeni odbywają się zajęcia cykliczne i warsztaty, tworzone dla osób w różnym wieku i o rozmaitych gustach. To miejsce pełne twórczej atmosfery, niezbędnej do realizowania dzikich pasji.

Fundacja AST natomiast ma na celu działanie na rzecz zwierząt porzuconych, postanowiła swoje wysiłki skierować głównie w kierunku pomocy psom TTB (terierom w typie bull, takim jak amstaff, pittbull, bullterier). Te właśnie psy to, po wielorasowcach, najczęstsze ofiary porzuceń i liczni „rezydenci” schronisk w całym kraju. I te właśnie psy znamy i rozumiemy najlepiej.

Program (cały czas w przygotowaniu - nowe zajęcia będą się pojawiać "na dniach"):

16:00 - Twórcze Warsztaty Plastyczne dla dzieci - temat wkrótce podamy
17:00 - Pieczemy Pierniki - Warsztaty Kulinarne dla dzieci i dorosłych
18:00 - Rozciąganie/Stretching - zajęcia dla młodzieży i dorosłych
19:00 - ZUMBA - dla młodzieży i dorosłych
20:00-21:30 - JOGA

Z racji ograniczonego miejsca prosimy o zapisy (szczególnie na zajęci JOGI).

Wstęp: od 30 zł za 1 zajęcia. Mozna przynosić również karmę, koce, smycze etc.

Kiedy:
7.12 (poniedziałek)
godz.. 16:00-21:30

Gdzie:
ul.Płatnicza 72 - domek jednorodzinny
(metro Stare Bielany - dosłownie 72 kroki)

Informacje i zapisy:
dzikahistoria@gmail.com
532 242 234 (Wioleta) lub 536 788 963 (Paulina)
www.dzikahistoria.pl
paulina.natalia
 
Posty: 66
Rejestracja: 28 Mar 2011, 17:14

Re: Sigma

Postprzez paulina.natalia » 04 Lis 2016, 23:43

U nas bajka trwa w najlepsze :)

Image
paulina.natalia
 
Posty: 66
Rejestracja: 28 Mar 2011, 17:14

Re: Sigma

Postprzez KasjuszMag » 16 Sty 2024, 15:15

Trymer do brody to narzędzie stworzone specjalnie dla mężczyzn, którzy dbają o swój zarost. Jest wyposażony w ostrza o różnych długościach, co pozwala dostosować długość strzyżenia do indywidualnych preferencji. Dodatkowo, trymery często posiadają wbudowany grzebień, który ułatwia równomierne przycinanie brody. Niektóre modele oferują również funkcje takie jak trymowanie wąsów czy brody trzech dni, zapewniając kompleksową pielęgnację zarostu.
KasjuszMag
 
Posty: 184
Rejestracja: 02 Lis 2022, 12:34

Poprzednia

Wróć do Galeria

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości

cron