Fundacja AST Fundacja AST

Kupa szczęścia..

Masz problem, postaramy się pomóc.

Re: Kupa szczęścia..

Postprzez Buka » 16 Gru 2012, 11:08

Oki :) Na razie ucze go w domu, zapraszam gosci itp. bo na dworze cięzko.. Choć mam malą pomoc ze strony sąsiada (tez ma astka) i poprostu czasem zamieniamy się psami na spacerku ;) a ten konsekwentną ręką trzyma go i nie pozwala na skakanie.. Jakoś damy rade. Jak nie to szkolenie go czeka :D Dzięki Pozdrawiamy
Awatar użytkownika
Buka
 
Posty: 241
Rejestracja: 27 Wrz 2012, 10:07

Re: Kupa szczęścia..

Postprzez pchelka1989 » 04 Sie 2013, 11:32

I jak ze skakaniem Buki? ja mam ten sam problem z Azją, ekscytuje się na każdego i wręcz się wkurza jak ktoś ją minie i nie pomizia za uchem. Szczeka, zawodzi, rwie się :( U nas akurat raczej nie ma problemu, żeby się nią zbytni ekscytowali, bo się jej boją 8-) jest raptem może z 5 osób, które się z nią przywitają. W każdym razie pracuje nad tym chociaż przyznam szczerze, że na razie skupiam się na chodzeniu na smyczy, bo to nasza największa bolączka :cry:
30.03.2013 Azja jest z nami :)

"A Ty w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz, jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
I w ogień skoczyłbyś za mną, choć jestem tylko człowiekiem"
Awatar użytkownika
pchelka1989
 
Posty: 369
Rejestracja: 25 Mar 2013, 19:18
Miejscowość: Włocławek

Re: Kupa szczęścia..

Postprzez Buka » 04 Sie 2013, 18:09

U Buki różnie, ale już powolutku jest ok. Raz ma dni olewania wszystkim a raz musi do każdego podejść.. Ale więcej jest tych dni olewania.. :D Jedynie czego sobie nie odpuści to przywitanie z psem :P nie ma zmiłuj musi podjeść i przy okazji mnie pociągnąć za sobą ;) Ale nie mam co na niego narzekać :D Im częściej biega z psiakami tym częściej olewa wszystkich :D
Awatar użytkownika
Buka
 
Posty: 241
Rejestracja: 27 Wrz 2012, 10:07

Poprzednia

Wróć do Wychowanie i szkolenie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

cron