Fundacja AST Fundacja AST

Co "lubią" jeść Wasze psy ...

Rady z naszych doświadczeń.

Re: Co "lubią" jeść Wasze psy ...

Postprzez Kasia_Tamisiowa » 25 Lut 2014, 15:44

Moja Ksiezna Mosiezna rowniez karmy nie jada z wlasnej woli. TOTW jest absolutnie nie do zaakceptowania, ACANA bezzbozowa - ewentualnie, ale tylko jesli wystarczajaco unizenie i na kolanach poprosze, zeby zjadla. Najlepiej wychodzi karmienie z reki. Troche mnie to niepokoi, bo jest mocno alergiczna i unikamy eksperymentow (oczywiscie ludzkie, niezdrowe - najlepsze). Wszystkie suszone: zwacze, pluca itd. - lubimy.

I co zrobic z takim niejadkiem?
Awatar użytkownika
Kasia_Tamisiowa
 
Posty: 11
Rejestracja: 26 Lip 2013, 13:44
Miejscowość: Warszawa

Re: Co "lubią" jeść Wasze psy ...

Postprzez Dominikad.1989 » 25 Lut 2014, 21:26

Sprzedać :twisted:


a poważnie, przegłodzić to nauczy się szanowania tego co ma w misce i będzie zjadać wszystko po podaniu. Ja też cudowałam, dosmaczałam, mieszałam. Teraz daję rano porcje z tranem i odrobiną puszki i wieczorem także z dodatkiem puszki, nie ma żeby nie zjadła. czasem rano zostawi trochę porcji ale jak starsza się ruszy z legowiska to mała zaraz zjada, a czasem jak wraca z dworu to kończy ale wybrzydzania nie ma :)
my lecimy na bricie care lamb and rice a puszki animondy różne smaki. Do tego Gabka raczej codziennie dostaje kurzą łapkę, ściegno, ucho czy co tam mam. No i przyznaję, ze od przeprowadzki na wieś alergia praktycznie się nie ujawnia mimo podjadania np śruty zbożowej.
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie"
Awatar użytkownika
Dominikad.1989
 
Posty: 1014
Rejestracja: 08 Wrz 2012, 13:39

Re: Co "lubią" jeść Wasze psy ...

Postprzez Spinka » 26 Lut 2014, 13:00

Ja też bym przegłodziła, nie ma to tamto! Jak zgłodnieje to zje z pocałowaniem ręki ;)
23.07.2013 - Megusta dołącza do rodziny
Awatar użytkownika
Spinka
 
Posty: 553
Rejestracja: 24 Lip 2013, 11:30
Miejscowość: Poznań

Re: Co "lubią" jeść Wasze psy ...

Postprzez Juuta » 18 Mar 2014, 18:48

Mój psiak często nie chce jeść, gdy jakaś suczka w pobliżu ma cieczke. Potrafi nie tchnąć nic z miski nawet przez tydzień. Jednak gdy byłam pewna, że jest zdrowy i nie ma żadnych powodów do wybrzydzania, a on nie chciał jeść to po prostu wprowadziłam stałe godziny posiłków. Psiak dostaje miskę na najwyżej godzinę, po czym jest ona zabierana (tak, żeby nie miał do niej dostępu). Miało to być tylko "okresowe", jednak gdy zobaczyłam efekty po prostu tak już zostało "na codzień". :)
Juuta
 
Posty: 3
Rejestracja: 18 Mar 2014, 18:11

Re: Co "lubią" jeść Wasze psy ...

Postprzez bibulec » 18 Mar 2014, 20:01

Nasze oba psiaki też jedzą "na godzinę" i nie wyobrażam sobie inaczej. Rano po porannym kupasiku dostają garść suchej żeby w brzuszku nie burczało jak do pracy idziemy, i po dłuuuugim spacerze po południu odpoczywają chwilę i dostają resztę dziennej porcji - gotowane (kurczak, wątróbka, płucka z warzywami i makaronem lub ryżem) lub mokry brit. Kiedy się szkolimy to odpowiednio mniejsze porcje i motywujemy parówką lub serkiem żółtym.
Miski zawsze do czysta wylizane, żadnego zostawiania - jak zdarzy się małemu zostawić to jak tylko odejdzie od michy - zabieramy.
Ale my to mamy dwa nienażarte zadziory - wszystko wciągają jedną dziurką w nosie w sekundę.
Chciałabym się stać tak dobrym człowiekiem, za jakiego uważają mnie moje psy.
Awatar użytkownika
bibulec
 
Posty: 201
Rejestracja: 28 Mar 2012, 09:10
Miejscowość: Cieszyn

Re: Co "lubią" jeść Wasze psy ...

Postprzez jolanta63 » 25 Cze 2014, 11:46

Rany, moja wszystko zje co dam, nawet skorka chleba czy owoce z równym smakiem. Muszę wydzielać bo by pękła :lol:
Awatar użytkownika
jolanta63
 
Posty: 388
Rejestracja: 19 Kwi 2012, 13:29

Re: Co "lubią" jeść Wasze psy ...

Postprzez lbreng » 02 Lut 2015, 15:28

Też nie narzekam na swojego psa jeśli chodzi o jedzenie, zje wszystko.
lbreng
 
Posty: 1
Rejestracja: 02 Lut 2015, 15:24

Re: Co "lubią" jeść Wasze psy ...

Postprzez Ji932sa » 18 Lut 2020, 21:36

oczywiscie, ze mieso.
-
zabieg owijania brzucha folią
Ji932sa
 
Posty: 6
Rejestracja: 18 Lut 2020, 20:47

Re: Co "lubią" jeść Wasze psy ...

Postprzez aparatc » 02 Lis 2021, 09:15

Mój je wszystko, ostatnio spadł żonie kawałek cebuli i też zjadł :) Jak widzi ogórki kiszone to mu tak ślina leci, że można podłogę zmywać :mrgreen: :lol:
aparatc
 
Posty: 1
Rejestracja: 02 Lis 2021, 08:50

Re: Co "lubią" jeść Wasze psy ...

Postprzez Lf8348jfu4 » 10 Lis 2021, 15:31

Lf8348jfu4
 
Posty: 1
Rejestracja: 10 Lis 2021, 14:52

PoprzedniaNastępna

Wróć do Zdrowie i żywienie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron