Fundacja AST Fundacja AST

butki Ruffwear

Markowe sprzęty, polecane www.

butki Ruffwear

Postprzez wronka » 20 Mar 2014, 12:05

Drodzy forumowicze :)

Mam do sprzedania komplet (czyli 4 szt.) profesjonalnych, całorocznych butów ochronnych firmy Ruffwear w rozmiarze "S". Model Bark'n™ Grip Trex™, kolor - czerwony. "Oddychający", siateczkowy materiał zewnętrzny, podeszwa z Vibramu.
Butki kupiłam w styczniu dla Sharon, bo w okresie mrozów, kiedy dopadały ją te okropne skurcze tylnych nóżek myślałam, że może izolowanie stóp od zimnego podłoża coś pomoże. Z pomiarów wykonanych zgodnie z zaleceniami producenta wynikało, że rozmiar będzie na nią odpowiedni, niestety w praktyce okazało się, że butki są nieco zbyt małe. Z tego powodu nie były noszone - przymierzyłam je tylko w mieszkaniu, nigdy nie "wyszły" na dwór.

Co do rozmiaru - w mojej ocenie na szaronowych łapkach buty były w miarę ok / do przyjęcia na szerokość, ale nieco zbyt krótkie (od biedy dałoby się upchnąć jej łapki, ale "mankiet" byłby trochę zbyt nisko, czyli niewygodnie). Sunia jest raczej standardowej wielkości i budowy (28kg), więc na rosłego ASTa lub pitbulla buty prawdopodobnie byłyby za małe, natomiast wydaje mi się, że mogłyby pasować rozmiarem na "niewymiarowego" psiaka obu tych ras, staffika lub bullteriera (może miniaturowego nawet?).

Cena sklepowa tych butów to 150zł za 2 szt. Cena, jaką chciałabym uzyskać za komplet - czyli 4 szt. - to 140zł (plus koszt wysyłki - zależnie od życzenia ewentualnego nabywcy: Pocztą Polską lub kurierem), bo bardzo zależy mi na tym, żeby je sprzedać (koszta leczenia są jakie są więc każda złotówka zamrożona w produkcie, który i tak do niczego nam nie posłuży, jest złotówką zmarnowaną).

Poniżej wklejam link do polskiego sklepu oferującego ten produkt:
http://www.pelna-miska.pl/pl/c/RUFFWEAR ... la-psa/311

oraz strony producenta:
http://www.ruffwear.com

a także kilka zdjęć butów - starałam się pokazać je tak dokładnie, jak to możliwe, jeśli potrzebne będą dodatkowe zdjęcia to nie ma problemu, dorobię.

Image

Image

Image

Image

Image

W przypadku, gdyby ktoś z Was był zainteresowany proszę o kontakt na priva albo na adres mailowy marrta0@gazeta.pl
Image
Dino [*], Sharon [*], Jukon, Szerman
Awatar użytkownika
wronka
 
Posty: 1013
Rejestracja: 13 Maj 2013, 13:16
Miejscowość: Gdańsk

Re: butki Ruffwear

Postprzez pyszczydlo » 22 Mar 2014, 22:19

szkoda,że one takie małe,szukam dla Meguny na zimę,bo u nas śniegi niezłe są i parę razy pokaleczyła łapy o ostry śnieg,ale jak na Szarą za małe to Megun też nie wlizie :(
Awatar użytkownika
pyszczydlo
 
Posty: 1052
Rejestracja: 27 Gru 2010, 22:44

Re: butki Ruffwear

Postprzez wronka » 23 Mar 2014, 22:57

Z Szaruną jest taki kłopot, że z uwagi na swoje problemy ze stawami chodzi przygarbiona i mocno nieprawidłowo stawia tylne nogi (bardzo płasko) - w związku z tym jej pazury się nie ścierają i są bardzo długie, a mechanicznie nie mam jak ich skrócić, bo rdzeń jest mocno przerośnięty i sięga prawie do końca płytki rogowej (to jest bardzo niefajna sytuacja, bo im bardziej się pazurków nie tnie tym bujniej rośnie rdzeń i kółko się zamyka, ale nie o tym chciałam...). Nie pomyślałam o tym przy kupowaniu butów, do których pazury powinny być przycięte - nie wiem, na ile to ma znaczenie (bo możliwe, że także z normalnymi pazurkami byłoby ciasno), ale może ma.
Jeśli chciałabyś przymierzyć buty to z mojej strony nie byłoby problemu z wysłaniem ich do Ciebie bez żadnych zobowiązań na próbę. Jeśli okazałoby się, że pasują to mogłabyś się spokojnie zastanowić nad ich kupnem, a jeśli byłyby za małe - zwyczajnie je odesłać. Oczywiście nic na siłę - gdybyś chciała spróbować to daj znać i już.
Image
Dino [*], Sharon [*], Jukon, Szerman
Awatar użytkownika
wronka
 
Posty: 1013
Rejestracja: 13 Maj 2013, 13:16
Miejscowość: Gdańsk

Re: butki Ruffwear

Postprzez pyszczydlo » 24 Mar 2014, 00:02

wronka napisał(a):Z Szaruną jest taki kłopot, że z uwagi na swoje problemy ze stawami chodzi przygarbiona i mocno nieprawidłowo stawia tylne nogi (bardzo płasko) - w związku z tym jej pazury się nie ścierają i są bardzo długie, a mechanicznie nie mam jak ich skrócić, bo rdzeń jest mocno przerośnięty i sięga prawie do końca płytki rogowej (to jest bardzo niefajna sytuacja, bo im bardziej się pazurków nie tnie tym bujniej rośnie rdzeń i kółko się zamyka, ale nie o tym chciałam...). Nie pomyślałam o tym przy kupowaniu butów, do których pazury powinny być przycięte - nie wiem, na ile to ma znaczenie (bo możliwe, że także z normalnymi pazurkami byłoby ciasno), ale może ma.
Jeśli chciałabyś przymierzyć buty to z mojej strony nie byłoby problemu z wysłaniem ich do Ciebie bez żadnych zobowiązań na próbę. Jeśli okazałoby się, że pasują to mogłabyś się spokojnie zastanowić nad ich kupnem, a jeśli byłyby za małe - zwyczajnie je odesłać. Oczywiście nic na siłę - gdybyś chciała spróbować to daj znać i już.

chętnie sprawdzę tylko obawiam się jednego Meguna ma dość długie pazury nie dlatego,że nie skracam,ale dlatego,że rdzeń też jest dość długi,ale spróbować nie zaszkodzi wysyłam Ci adres na pw
Awatar użytkownika
pyszczydlo
 
Posty: 1052
Rejestracja: 27 Gru 2010, 22:44

Re: butki Ruffwear

Postprzez Odagmara » 27 Paź 2016, 18:07

czy oferta jest jeszcze aktaulna?
Odagmara
 
Posty: 20
Rejestracja: 18 Paź 2016, 10:29

Re: butki Ruffwear

Postprzez Ity7rf2 » 04 Paź 2020, 21:50

czy się opłaca kupić?
-
wieczne pióra
Ity7rf2
 
Posty: 1
Rejestracja: 04 Paź 2020, 21:26

Re: butki Ruffwear

Postprzez kerwajow » 23 Cze 2021, 11:17

Nie wiem, ale mogę polecić rewelacyjne fototapety do biura. Dzięki tym rewelacyjnym wzorom można całkowicie odmienić wygląd swojego miejsca pracy. To bardzo korzystnie wpływa na samopoczucie.
kerwajow
 
Posty: 11
Rejestracja: 11 Cze 2021, 09:02

Re: butki Ruffwear

Postprzez Adrian01 » 15 Lip 2021, 22:28

Ładne te butki a powiedz Mi czy do malutkiego Yorka mojej dziewczyny będą pasować :)
Adrian01
 
Posty: 1
Rejestracja: 15 Lip 2021, 21:15

Re: butki Ruffwear

Postprzez Waya » 17 Lip 2021, 00:21

Nie podobają mi się zupełnie
Waya
 
Posty: 4
Rejestracja: 17 Lip 2021, 00:17


Wróć do Sprzęt i akcesoria

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron