Fundacja AST Fundacja AST

pies w typie pitbulla w Anglii

Tematy związane z przepisami prawnymi.

pies w typie pitbulla w Anglii

Postprzez pyszczydlo » 21 Wrz 2014, 19:42

czy ktoś ma może jakiś pomysł?zna jakiegoś prawnika w Londynie?

wklejam opisy właściciela

cała sytuacja wyglądała tak ze wynosiłem z kolega szafę z domu i przechodziła jakaś kobieta z psem ktory zaczął na nas szczekac wtedy z domu wyszedł mój Rudy i tamten go zaatakował

Tamtemu psu nic się nie stało rudy zlapal go za szyję i nie mógł puścić a tamten gryzl go po calym pysku także mój był był cały pokaleczony udało mi się rozdzielić je dopiero gdy polalem je woda

Zapomniałem dodać że ta kobieta byla pijana zglaszalem to policji ale ignorowali wszystko co ja mówiłem

Przyjechalo parę radiowozow na początku mówili że nic się wsumie nie stało i nic nie będą robić

Później dojechalo jeszcze kilku policjantów i ten jeden się uparł że to pitbull

psa zabrała dog section ale nie wiem gdzie oni się znajdują

Słyszałem ze jak pójdę z nim do weterynarza to wezwie policję i go zabiorą

Kontaktuje się z tym dog section mówią ze nie mogę na razie go zobaczyć ale wszystko z nim ok

Mówią ze dopóki sprawa jest w toku nie mogę

Image

Image
Ostatnio edytowany przez pyszczydlo, 21 Wrz 2014, 20:07, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
pyszczydlo
 
Posty: 1052
Rejestracja: 27 Gru 2010, 22:44

Re: pies w typie pitbulla w Anglii

Postprzez Jok » 21 Wrz 2014, 21:05

Zapewniamy was z wstępnej porady prawnej. Jest to usługa bezpłatna. Możesz zdecydować, czy chcesz, aby pouczyć nas reprezentować Cię w postępowaniu.

Czy twój pies oskarżony typu Pit Bull Terrier?
Są to dane na tej stronie w dziale FAQ , który określa podstawę tych przypadkach zgodnie z § 1 lub 4b ustawy z 1991 roku Dangerous Dogs Jeśli chcesz polecić nas reprezentować w postępowaniu należy zadzwonić do nas na 01227 811988.
Jok
 
Posty: 593
Rejestracja: 28 Lis 2010, 17:01
Miejscowość: Opole

Re: pies w typie pitbulla w Anglii

Postprzez pyszczydlo » 21 Wrz 2014, 21:25

jok dzięki wielkie,właściciel będzie jutro dzwonił
Awatar użytkownika
pyszczydlo
 
Posty: 1052
Rejestracja: 27 Gru 2010, 22:44

Re: pies w typie pitbulla w Anglii

Postprzez andzia69 » 23 Wrz 2014, 10:12

coś wiadomo?
andzia69
 
Posty: 211
Rejestracja: 15 Maj 2011, 20:21

Re: pies w typie pitbulla w Anglii

Postprzez pyszczydlo » 23 Wrz 2014, 15:02

andzia69 napisał(a):coś wiadomo?


wiadomo tyle,że chłopak się zwrócił do prawników pod podany przez Joka numer telefonu i instruują go co ma robić,pies jest na obserwacji i jeśli okaże się,że nie jest agresywny zostanie zwrócony właścicielowi,a ten będzie musiał wykupić ubezpieczenie i coś tam jeszcze nie pamiętam co,a nie mam w tej chwili dostępu do FB,więcej napiszę późnym wieczorem.
Awatar użytkownika
pyszczydlo
 
Posty: 1052
Rejestracja: 27 Gru 2010, 22:44

Re: pies w typie pitbulla w Anglii

Postprzez ewela » 09 Paź 2014, 16:51

To juz drugi przypadek o jakim slysze ... mojemu koledze zabrano rowniez Asta tyle ze w Szkocji. Ktos zyczliwy zadzwonil na policje i podal ze ten trzyma agresywnego pitbulla. Psiak sie urodzil w Szkocji, zostal odkupiony od osob trzecich - policja chciala domodu na to ze to nie pitbull - takowego nie mial, wiec psa zabrano - po 4 dnich na szczescie wrocil, badal go weterynarz sadowy.
Trzymam mocno kciuki, aby i ta sprawa zakonczyla sie pomyslnie.
Na Twoim miejscu zglosilabym sie do weterynarza, sa to osoby ktore znaja danego psa i potrafia wydac o nim opinie, pozatym jezeli masz paszport cokolwiek co swiadczy o tym ze pies nie jest pitem, uzyj tego jako dowodu.
Polecam rowniez doglaw.co.uk, kiedys mialam nieprzyjemna sytuacje z sasiadka i moim psem, kontaktowalam sie z nimi, na szczescie ich pomoc nie byla nam potrzebna.
ewela
 
Posty: 129
Rejestracja: 17 Lis 2011, 03:26
Miejscowość: UK

Re: pies w typie pitbulla w Anglii

Postprzez doddy » 10 Paź 2014, 11:20

Beata, a jak się sprawa tego psiaka z wątku rozwija?

Niestety BSL w niektórych krajach daje się we znaki.
Polacy wyjechali ze swoją sunią do Norwegii, ta im uciekła i kąpała się w fontannie. Została złapana, okazała się amstaffem i już do właściciela nie wróciła [*].
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

Re: pies w typie pitbulla w Anglii

Postprzez Jok » 10 Paź 2014, 14:32

Najgorszy z możliwych BSL w Europie ma Dania i Norwegia. Niby w Norwegii mają być jakieś zmiany, ale na razie jest piekło dla psów i nie tylko dla TTB.
Jok
 
Posty: 593
Rejestracja: 28 Lis 2010, 17:01
Miejscowość: Opole

Re: pies w typie pitbulla w Anglii

Postprzez ewela » 11 Paź 2014, 18:59

Wiadomo moze co z psiakiem?
ewela
 
Posty: 129
Rejestracja: 17 Lis 2011, 03:26
Miejscowość: UK

Re: pies w typie pitbulla w Anglii

Postprzez pyszczydlo » 26 Lip 2015, 13:08

minął prawie rok,ale właściciel się nie poddał,oto co pisze:
"Dzien dobry nie wiem czy Pani widziala ale wygralem sprawe I Rudy wraca do domu,Jeszcze chwile to potrwa bo musze najpierw zaplacic koszta sadowe I legalizacji jego ale udało się!!!!"
Awatar użytkownika
pyszczydlo
 
Posty: 1052
Rejestracja: 27 Gru 2010, 22:44

Następna

Wróć do Psy i prawo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości

cron