Fundacja AST Fundacja AST

Psie zawody.

Tematy związane z przepisami prawnymi.

Re: Psie zawody.

Postprzez xsupergrrrlx » 09 Lut 2012, 17:06

Ox to kawał wariata, lubi biegać. Jemu trzeba dużo ruchu, to młody psiak i w dodatku ma trochę zbędnych kilogramów ;)
We can judge the heart of a man by his dealings with animals
- Immanuel Kant

http://www.guiltytilproveninnocentdoc.com/

"To tylko zwierzęta", warto obejrzeć
http://www.totylkozwierzeta.pl/
http://alterkino.org/to-tylko-zwierzeta
Awatar użytkownika
xsupergrrrlx
 
Posty: 656
Rejestracja: 09 Lis 2011, 20:18
Miejscowość: Wrocław

Re: Psie zawody.

Postprzez mongo » 09 Lut 2012, 20:38

@Monia_Lol, xsupergrrrlx :
Uwierzcie mi szanowne Panie, że jak tylko Ox zakończy leczenie zapewnię mu aktywny tryb życia. Teraz ma zapisane w książeczce zdrowia zalecenie przez Panią weterynarz dwa słowa: "krótkie spacery".
Jetem zapalonym rowerzystą, mój poprzedni psiak, Max przemierzył ze mną setki kilometrów przypięty do ramy mego roweru, uwielbialiśmy również długie spacery połączone z pływaniem Maxa we wszelkiego rodzaju stawach, jeziorkach. Po powrocie do domu, jedyne co mu przychodziło do głowy to miska i miejsce do spania. Wybiegał się, wyszalał.
Nie wyobrażam sobie umieszczenia Oxa w takich zawodach by pokazać jaki to silny i fajny pies. Do niczego nigdy bym go nie zmuszał. Od ciągnięcia są Malamuty i Husky (pozdrowienia dla Aski_vega z Czeladzi i jej suczek, która pozwoliła mi poprowadzić zaprzęg).
Mi zależy jedynie na tym by był szczęśliwy.
PZDR
Awatar użytkownika
mongo
 
Posty: 8
Rejestracja: 01 Lut 2012, 16:51
Miejscowość: Katowice

Re: Psie zawody.

Postprzez Monia_Lol » 09 Lut 2012, 21:16

mongo napisał(a):Nie wyobrażam sobie umieszczenia Oxa w takich zawodach by pokazać jaki to silny i fajny pies. Do niczego nigdy bym go nie zmuszał.


Żadna z Nas nie napisała, że masz z nim cokolwiek ćwiczyć. Chodzi o to, że poznałyśmy Oxa, był wyprowadzany przez nas (myślę, że mogę napisać za Nas ;) ) i tak jak Basia napisała, to taki wariacik :oops: bardzo żywiołowy psiak. Oczywiście, ja miałam okazje poznać go w schronisku, a jak wiadomo tam pieski nie zawsze mają regularne spacerki, także mogło to z tego wynikać, że chłopak po prostu był niewybiegany ;)

mongo napisał(a):Mi zależy jedynie na tym by był szczęśliwy.
PZDR


Bardzo mnie to cieszy.
Image
The future is easy because it does not exist but the past is difficult because it is forever.
Awatar użytkownika
Monia_Lol
 
Posty: 871
Rejestracja: 02 Gru 2011, 12:19
Miejscowość: Ruda Śląska

Re: Psie zawody.

Postprzez pchelka1989 » 28 Lip 2013, 15:33

Również podzielam zdanie, że psy na tym nie cierpią i to lubię :) Oczywiście pewnie nie wszystkie
30.03.2013 Azja jest z nami :)

"A Ty w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz, jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
I w ogień skoczyłbyś za mną, choć jestem tylko człowiekiem"
Awatar użytkownika
pchelka1989
 
Posty: 369
Rejestracja: 25 Mar 2013, 19:18
Miejscowość: Włocławek

Re: Psie zawody.

Postprzez Miv54ret3 » 20 Kwi 2020, 18:20

Miv54ret3
 
Posty: 1
Rejestracja: 20 Kwi 2020, 17:58

Re: Psie zawody.

Postprzez Marabowicz » 27 Kwi 2020, 13:20

Z chęcią pojechałbym z moim pieskiem na takie zawody.
Marabowicz
 
Posty: 6
Rejestracja: 27 Kwi 2020, 13:16

Re: Psie zawody.

Postprzez Retowaski » 18 Lip 2020, 13:16

Ostatnio zauważyłem, że mój piesek ma bardzo dobry węch i zastanawiam się czy nie wystawić go na jakieś zawodu w tropieniu. Myślicie, że to dobry pomysł?
Retowaski
 
Posty: 1
Rejestracja: 18 Lip 2020, 13:15

Re: Psie zawody.

Postprzez Trygubalski » 09 Sie 2020, 09:46

Oczywiście, że to bardzo dobry pomysł! Z tego co kojarzę to takie zawody są regularnie organizowane, więc warto poszukać jakichś informacji na ten temat. Można zgarnąć fajne nagrody :)
Trygubalski
 
Posty: 1
Rejestracja: 09 Sie 2020, 09:45

Re: Psie zawody.

Postprzez _adrianek_ » 17 Sie 2020, 14:38

A to jakoś psa trzeba wcześniej, specjalnie wyszkolić czy wystarczy po prostu jakieś takie podstawowe szkolenie? :)
_adrianek_
 
Posty: 2
Rejestracja: 17 Sie 2020, 14:36

Re: Psie zawody.

Postprzez Worf » 17 Sie 2020, 20:56

Ludzie zawsze wymyślą coś naprawdę chorego...
Worf
 
Posty: 4
Rejestracja: 17 Sie 2020, 20:55

PoprzedniaNastępna

Wróć do Psy i prawo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości

cron