Fundacja AST Fundacja AST

tak sie tresuje psy na Paluchu

Linki do ciekawych artykułów.

tak sie tresuje psy na Paluchu

Postprzez marzena2564 » 28 Wrz 2012, 21:49

obejrzalam dzis filmik na stronie www .wiocha .pl tak sie tresuje psy na Paluchu jestem zbulwersowana i rozgoryczona plakac mi sie chce ,i najgorsze ze czlowiek jest bezradny ,jak mozna tak postepowac ze zwierzeciem, ktory jest uzalezniony od nas, przeciez taki pies ktory jest w schronisku potrzebuje milosci bo kiedys mial Pana ,a teraz zostal sam i taka osoba ktora opiekuje sie opuszczonym zwierzeciem powinna to rozumiec i miec duze pelne milosci serducho ,a tak nie jest biedny ten psinka ten film powinien obejrzec tvn uwaga ,bo nie mozna tego tak zostawic i nie powinny pracowac i opiekowac sie zwierzetami tacy ludzie ktorzy nie maja serca nie mam slow niewiem co jeszcze napisac ,ale ta osoba kategorycznie powinna zostac zwolniana z obowiazkuopieki nad zwierzetami i jestem bardzo ciekawa czy osoba prowadzaca schronisko na Paluchu wie jak sie postepuje ze zwierzetami :?: :cry: :cry: :cry: i dziwie sie bardzo bo to byla kobieta , ktora powinna dawac dobroc ,wspolczucie i milosc dla tych biednych stworzonek ,ale tak nie jest smutne ,ale prawdziwe
Awatar użytkownika
marzena2564
 
Posty: 377
Rejestracja: 04 Sty 2012, 11:17

Re: tak sie tresuje psy na Paluchu

Postprzez doddy » 28 Wrz 2012, 22:53

marzena2564 napisał(a):obejrzalam dzis filmik na stronie www .wiocha .pl tak sie tresuje psy na Paluchu jestem zbulwersowana i rozgoryczona plakac mi sie chce ,i najgorsze ze czlowiek jest bezradny ,jak mozna tak postepowac ze zwierzeciem, ktory jest uzalezniony od nas, przeciez taki pies ktory jest w schronisku potrzebuje milosci bo kiedys mial Pana ,a teraz zostal sam i taka osoba ktora opiekuje sie opuszczonym zwierzeciem powinna to rozumiec i miec duze pelne milosci serducho ,a tak nie jest biedny ten psinka ten film powinien obejrzec tvn uwaga ,bo nie mozna tego tak zostawic i nie powinny pracowac i opiekowac sie zwierzetami tacy ludzie ktorzy nie maja serca nie mam slow niewiem co jeszcze napisac ,ale ta osoba kategorycznie powinna zostac zwolniana z obowiazkuopieki nad zwierzetami i jestem bardzo ciekawa czy osoba prowadzaca schronisko na Paluchu wie jak sie postepuje ze zwierzetami :?: :cry: :cry: :cry: i dziwie sie bardzo bo to byla kobieta , ktora powinna dawac dobroc ,wspolczucie i milosc dla tych biednych stworzonek ,ale tak nie jest smutne ,ale prawdziwe


Marzeno, na ten temat jest wielka dyskusja na FB. Są pisma wyjaśniające także na stronie palucha. Polecam zapoznać się.
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

Re: tak sie tresuje psy na Paluchu

Postprzez marzena2564 » 29 Wrz 2012, 09:48

dzieki zapoznam sie z tym tematem , bo tego tak nie mozna zostawic
Awatar użytkownika
marzena2564
 
Posty: 377
Rejestracja: 04 Sty 2012, 11:17


Wróć do Literatura, internet, TV

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości

cron