Fundacja AST Fundacja AST

PSEUDOHODOWLE - PROGRAM TVN

Linki do ciekawych artykułów.

PSEUDOHODOWLE - PROGRAM TVN

Postprzez TwiggyEm » 17 Paź 2012, 11:01

Witam serdecznie,

Znajoma podesłała mi link do programu o adopcjach zwierząt. Odcinek dotyczył pseudohodowli. Od minut 9:11 - 12:25 została pokazana pseudohodowla TTB (materiały Pogotowia dla Zwierząt),w której panowały warunki tak skandaliczne, że ciężko mi to opisać słowami.

Zapraszam do zapoznania się z tym materiałem. I w tym miejscu miałabym pytanie do osób, które być może znają sprawę: czy wiadomo, co stało się z psiakami z tego miejsca? Czy osoba odpowiedzialna za ten proceder trafiła za kraty? Wg materiału część psów (7 zwierząt) została uśpiona ze względu na silną agresję. Nie wyjaśniono jednak co się stało z pozostałymi psami. Jeżeli ktoś ma jakieś wiadomości na ten temat, byłabym bardzo wdzięczna za informację.


LINK:
http://tvnplayer.pl/programy-online/psie-adopcje-i-nie-tylko-odcinki,1035/odcinek-4,jak-okrutny-moze-byc-czlowiek,S00E04,15363.html

Pozdrawiam!
TwiggyEm
 
Posty: 24
Rejestracja: 06 Gru 2010, 13:27

Re: PSEUDOHODOWLE - PROGRAM TVN

Postprzez marzena2564 » 18 Paź 2012, 12:01

obejrzalam , poryczalam sie :cry: brak mi slow ,jestesmy ludzmi podobno madrzejszymi ,a tak nie jest, serce oczy bola patrzec na cierpienie tych stworzen, nie ma kar na te :twisted: bestje w ludzkiej skorze tyle jest programow ,ile sie mowi na ten temat i proceder dalej trwa kary powinny byc takie surowe zeby to byla przestroga dla innych , ale widac ze to jest jeszcze temat tabu :( - zerwijmy lancuchy dajmy im zyc godnie jak na te nasze psinki przystalo, bo one tak krotko zyja niech sie czuja potrzebne i kochane
Awatar użytkownika
marzena2564
 
Posty: 377
Rejestracja: 04 Sty 2012, 11:17

Re: PSEUDOHODOWLE - PROGRAM TVN

Postprzez Jok » 18 Paź 2012, 17:03

Winnych tego bestialstwa jest sporo. Policja, brak kary, pseudychy, kupujący od pseuduchów, ludzie którzy nawet jak wiedzą to nie obchodzi ich to. Straszny burdel i prostactwo.
Jok
 
Posty: 593
Rejestracja: 28 Lis 2010, 17:01
Miejscowość: Opole


Wróć do Literatura, internet, TV

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

cron