Fundacja AST Fundacja AST

Filmiki z AST

Linki do ciekawych artykułów.

Re: Filmiki z AST

Postprzez issabela » 02 Sty 2012, 15:42

Tak -często to oglądałam i bardzo mi się to podoba jak tam można wykorzystać potencjał ludzki.
Skazańcy -to prawda tylko tam tacy ludzie wkładają wiele więcej serca niż niejeden "właściciel".

Od kilku lat każdy weekend spędzam na warszawskim paluchu gdzie jest ponad 100 bullowatych, widzę jak gasną, jak tracą wiarę w człowieka. Widzę jak patrzą na każdego przechodzącego i często już nawet do krat nie podchodzą! Czym sobie zasłużyły?
No i ciągłe komentarze ze dorosłego psa to już nie można adoptować bo ma nawyki, a stare psy powinno się usypiać!!! - więc szczerze? Bardziej cenie tych więżniów i chylę czoła przed tym co robią niż przed ludzmi którzy powołali do życia te psy a potem pozbyli się problemu! Bo jak zauważyłam - lepiej pozbyć się problemu niż go rozwiązać!

Gdyby u nas w Polsce mógł powstać taki ośrodek - byłabym pierwsza która podpisałabym się pod tym!

ps. Piotr a skąd Ty jesteś ? widziałeś wolontariuszki z AST-a? Ja Ci powiem że te z Warszawy to straszne zołzy :D ale na punkcie psów mega zakręcone!
issabela
 
Posty: 579
Rejestracja: 08 Lis 2010, 20:45

Re: Filmiki z AST

Postprzez mario1985-m1 » 04 Sty 2012, 19:18

w piątek o 22 na National Geographic znowu wrzucają odcinki "Rescue Ink" ( o tych 6 dużych facetach co ratują psy) 8-)
Awatar użytkownika
mario1985-m1
 
Posty: 374
Rejestracja: 06 Kwi 2011, 20:47
Miejscowość: gdańsk

Re: Filmiki z AST

Postprzez Monia_Lol » 04 Sty 2012, 19:38

mario1985-m1 napisał(a):w piątek o 22 na National Geographic znowu wrzucają odcinki "Rescue Ink" ( o tych 6 dużych facetach co ratują psy) 8-)


Uwielbiam ich! Są zaje..! :oops: :P
Image
The future is easy because it does not exist but the past is difficult because it is forever.
Awatar użytkownika
Monia_Lol
 
Posty: 871
Rejestracja: 02 Gru 2011, 12:19
Miejscowość: Ruda Śląska

Re: Filmiki z AST

Postprzez Jok » 13 Mar 2014, 15:48

Pit Bull jedną z 10 najbardziej popularnych ras w USA.
http://www.microsofttranslator.com/bv.a ... n-you.html
Jok
 
Posty: 593
Rejestracja: 28 Lis 2010, 17:01
Miejscowość: Opole

Re: Filmiki z AST

Postprzez Compas » 02 Kwi 2014, 14:00

Nie tylko w USA ale w innych krajach także :)
Compas
 
Posty: 1
Rejestracja: 02 Kwi 2014, 13:57

Poprzednia

Wróć do Literatura, internet, TV

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

cron