Fundacja AST Fundacja AST

kolejny pogryziony...

Linki do ciekawych artykułów.

Re: kolejny pogryziony...

Postprzez doddy » 27 Kwi 2011, 19:26

Zibo to pies adoptowany z Fundacji Pro Equo. Niestety, to nie pierwszy atak Zibo z tego co wyczytałam.
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

Re: kolejny pogryziony...

Postprzez Jok » 29 Kwi 2011, 18:01

Przez tych.... szkoda mi słów, bo może mnie poniesć, możemy my miłosnicy bulków zapłacić.



http://www.dziennikpolski24.pl/pl/aktua ... a-kontrola
Jok
 
Posty: 593
Rejestracja: 28 Lis 2010, 17:01
Miejscowość: Opole

Re: kolejny pogryziony...

Postprzez mariusz » 05 Maj 2011, 12:49

Obserwuję to co się dzieje i ręce mi opadają. Temat pogryzień jest wielowarstwowy i wydaje się że w nagłaśnianiu nie chodzi o sprawiedliwość i rzetelność. Pragnę zauważyć że wbrew prawu jest: kradzież, morderstwo, jazda pod wpływem alkoholu oraz wiele innych. Tu nawiązuję do ewentualnych zaostrzeń dotyczących ast-ów. Moje pytanie brzmi więc czy mimo kar któreś z w/w przestępstw przestało istnieć ?! Oczywiście piętnowani będą ludzie którzy dobrze dbają i opiekują się swoimi zwierzętami. Debile, degeneraci i popaprańcy maja gdzieś prawo i zasady. Sprzątać po psach też trzeba ale jestem pewien że mandat dostanie ten co właśnie zapomniał przez przypadek torebkę a jego pies narobił gdzieś na trawie w mało uczęszczanym miejscu a nie ten co ma to gdzieś a psiak robi na chodnikach, piaskownicach itd. Tak już jest.
Jeśli chodzi o „poetów” z gazet oraz programów informacyjnych, może by któryś napisał coś o tym jak traktować psa, jak z nim postępować. Przepraszam, zapędziłem się, to takie mało medialne. Krwiożerczy amstaff to jest temat! Mimo że był to tylko odrobinę podobny pies gdyż miał cztery łapy i szczekał. Wszystko dla nakładu i oglądalności, dla motłochu który znudził się wyczynami lokalnych gwiazd. Swoją drogą zobaczcie jak są wychowywane dzieci. Zaobserwowałem dwa wyróżniające się modele, pierwszy to taki co to dziecko na widok psa chowa się pod ławkę a mama z przerażeniem z daleka alarmuje że nadchodzi pies, lub rozwydrzone dzieciaki którym wszystko wolni i do wszystkiego lecą z łapami ciągając z uszy. W naszym kraju przestępcami są staruszki z kwiatami przy drodze bo łatwo je złapać a statystyki się zgadzają. We wtorek miałem okazję obserwować kiboli na dworcu zachodnim którzy następnie dali popis na meczu. Mimo że było sporo policji żaden nie dostał mandatu za picie alkoholu i palenie w miejscach publicznych. Wyobraźcie sobie że dzielnych strażników miejskich nie widziałem. Tak wygląda rzeczywistość i często jest daleka od sprawiedliwości. Przyglądając się wnikliwie można dojść do wniosku że świat jest popaprany na każdej płaszczyźnie a za wszystko odpowiedzialny jest niestety człowiek. W tym przypadku ofiara to pies :( .
mariusz
 
Posty: 74
Rejestracja: 21 Lis 2010, 12:54
Miejscowość: Warszawa

Re: kolejny pogryziony...

Postprzez istalka » 10 Cze 2011, 22:59

czy ktoś wie jak historia Zibo i jej dalszy ciąg?
Awatar użytkownika
istalka
 
Posty: 319
Rejestracja: 20 Gru 2010, 22:09

Poprzednia

Wróć do Literatura, internet, TV

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości