Fundacja AST Fundacja AST

Witam

Poznajmy się lepiej.

Witam

Postprzez psiarka » 17 Sty 2011, 08:58

Witam mam na imię Ania kocham psy, górskie wycieczki po Tatrach i mazurskie jeziora oraz fotografie .Jestem wolontariuszka i pomagam psiakom rożnym i choć są rożne łączy je często jedno smutna historia i jeden cel mieć nowy dom ciepły i pełny miłości i w tym im pomagam w znalezieniu im ciepłego odpowiedzialnego ,mądrego i kochającego domku .Czasem zajrzę tu by dać psa który potrzebuje pomocy i który może u was za waszym pośrednictwem znajdzie . Dziś dałam Verke bidulka pitbullke .Staramy się jej pomóc i liczę ze ktoś się tu nią zainteresuje i może znajdzie domek .Też gdyby ktoś z was słyszał o Goldenie w potrzebie lub innym piesku możecie śmiało prosić nas o pomoc chętnie go damy na swoje forum forum Szansy i pomożemy znaleźć domek .Uważam ze pracując pomagając sobie czasem razem możemy zwiększyć szanse na lepsze życie dla psa a to mimo rożnych ras jakim pomagamy łączy nas cel dać dobry dom dla psiaków .
psiarka
 
Posty: 1
Rejestracja: 17 Sty 2011, 08:29
Miejscowość: Sierakowice

Re: Witam

Postprzez doddy » 20 Sty 2011, 10:59

Cześć Psiarko. Twój temat o Verce skasuję, ponieważ jej temat jest w dziale "Psów fundacyjnych".
Ogromnie Ci dziękujemy za pomoc w ogłaszaniu Verki, mam nadzieję że ta bida niedługo znajdzie kochający dom.
Schroniska odwiedzamy często, więc teraz będziemy mieć także baczność na goldeny. :)
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa


Wróć do Witamy na forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości