Fundacja AST Fundacja AST

Witajcie!

Poznajmy się lepiej.

Witajcie!

Postprzez eb_economist » 30 Sty 2011, 02:24

Witam forumowiczów! Kilka słów o tym, jak się tu znalazłam. Otóż w czwartek podczas spaceru nasza sunia została niegroźnie pogryziona przez rudą pitbullkę. Rudej towarzyszył niezbyt rozgarnięty młody człowiek z piwem. Mój mąż zaczął uspokajać obie dziewczyny głaskaniem - pitbullka zaczęła puszczać kark naszej Sary kiedy podbiegł jej "towarzysz" i zaczął ją kopać. Mój mąż chciał pomóc Rudej, ale ponieważ nie wiedział, czy Sarze coś się stało, zdecydował pobiec z nią do lekarza.
To wydarzenie uświadomiło mi, jak strasznie są krzywdzone bullowate i nie mogę przestać myśleć o Rudej. Dzisiaj podczas spaceru na Powiślu zauważyłam ogłoszenie dot. Lemona i w ten sposób dowiedziałam się o fundacji. Mam nadzieję, że będę mogła razem z Wami pomóc jakoś tym biednym psiakom.
eb_economist
 

Re: Witajcie!

Postprzez mariusz » 30 Sty 2011, 11:54

Witaj.
Oczywiście o traktowaniu psa przez człowieka który z pewnością sam był i jest tak samo traktowany ciężko napisać coś ubierając to w cywilizowane słowa.
Mimo że jestem nastawiony zdecydowanie pokojowo, w obliczu takich sytuacji przychodzą na myśl jedynie niekonwencjonalne metody. Wiem jednak że to nie jest metoda.
Biedne zwierzęta w rękach neandertalczyków nie zasługujących na odrobinę wyrozumiałości.

Cieszę się że pojawił się głos osoby nie posiadającej ast-a, która rozumie problem.
Większość znanych mi ludzi po najmniejszej linii oporu, nie wysilając zbytnio swych szarych komórek widzą jedynie w psach potwory.
Dziękuję Ci eb_economist za wsparcie i chęć pomocy.
mariusz
 
Posty: 74
Rejestracja: 21 Lis 2010, 12:54
Miejscowość: Warszawa

Re: Witajcie!

Postprzez marta3xl » 31 Sty 2011, 19:59

szkoda że się tym piwem nie udławił i że noga mu się uschła
marta3xl
 
Posty: 290
Rejestracja: 11 Lis 2010, 17:15

Re: Witajcie!

Postprzez doddy » 01 Lut 2011, 21:59

Witajcie wśród bull walniętych.
Fajnie, że jest ktoś kto z głową i rozumiem podchodzi do TTB i ich "nie zawsze szczęśliwych posiadaczy".
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa


Wróć do Witamy na forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości

cron