Fundacja AST Fundacja AST

Witam :)

Poznajmy się lepiej.

Re: Witam :)

Postprzez mptoyo » 24 Lut 2013, 19:35

Boróweczka jutro jedzie ze mną do pracy ... i dziewczę nie będzie miało szans na wyczynianie - u nas zwierzaki same nie zostają ... - a będzie miała szansę na poznanie nowych psich kolegów, a poza tym to ja nie wiem ... toż to aniołek ... byle być blisko niej i zero problemu. Nawet nie jest namolna z swoich psich pieszczotach ... za to sztuczki wyczynia niczym labrador - za kawałek pączka lecą wszystkie sztuczki po kolei, łącznie ze stawaniem na łapach niczym surykatka.
Awatar użytkownika
mptoyo
 
Posty: 1021
Rejestracja: 04 Lut 2013, 23:35
Miejscowość: Warszawa-Zacisze

Re: Witam :)

Postprzez jazooo » 24 Lut 2013, 19:38

Oj to zazdroszczę takiej pracy, gdzie można przychodzić z psem. Jejku, teraz wyszło, że zazdrosnica ze mnie :twisted:
Awatar użytkownika
jazooo
 
Posty: 1955
Rejestracja: 23 Gru 2011, 12:13
Miejscowość: Ruda Śląska

Re: Witam :)

Postprzez mptoyo » 24 Lut 2013, 19:50

więcej zdjęć: www.mufazoo.pl/galeria - zaraz będę aktualizował - idę z nimi na spacerek.
Awatar użytkownika
mptoyo
 
Posty: 1021
Rejestracja: 04 Lut 2013, 23:35
Miejscowość: Warszawa-Zacisze

Re: Witam :)

Postprzez eptoyo » 24 Lut 2013, 20:40

no i po spacerku. Dziewczynka jest bardzo grzeczna :) Załatwiła swoje potrzeby na spacerku .... i wróciła na kanapę.
eptoyo
 
Posty: 302
Rejestracja: 24 Lut 2013, 18:25

Re: Witam :)

Postprzez pyszczydlo » 24 Lut 2013, 20:54

eptoyo napisał(a):Jesteśmy Jagódki, czarne Jagódki, mieszkamy ....w domku ... na kanapie. Oczka mamy piwne, buźki kolorowe .....
Witam serdecznie :) Do tej pory byłam biernym "czytaczem" i "słuchaczem" forum. Od dzisiaj - do momentu znalezienia dobrego domu - tymczasowo zamieszkała u nas Borówka, zwana przez nas Jadźką.

wow toż to wiadomość dnia,co ja gadam co najmniej miesiąca :o ,Borówka ma wreszcie dom,w którym jest szansa,że zostanie.jesteście wielcy :D
Awatar użytkownika
pyszczydlo
 
Posty: 1052
Rejestracja: 27 Gru 2010, 22:44

Re: Witam :)

Postprzez eptoyo » 24 Lut 2013, 20:57

po prostu jakoś tak .... od początku jak mptoyo zaczął czytać to forum czuliśmy do niej sympatię ..... jak na razie to ANIOŁ :)
nawet koty przestały zwracać na nią uwagę.
eptoyo
 
Posty: 302
Rejestracja: 24 Lut 2013, 18:25

Re: Witam :)

Postprzez mptoyo » 24 Lut 2013, 21:04

Image
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
mptoyo
 
Posty: 1021
Rejestracja: 04 Lut 2013, 23:35
Miejscowość: Warszawa-Zacisze

Re: Witam :)

Postprzez Hanka » 24 Lut 2013, 21:57

super :D Borówka ma dom :D a jak dogaduje sie z reszta zwierzyńca? trzymam kciuki jesteście wielcy :D
Awatar użytkownika
Hanka
 
Posty: 222
Rejestracja: 25 Lip 2012, 17:25

Re: Witam :)

Postprzez eptoyo » 24 Lut 2013, 22:01

Teraz Borówka leży z panciem na kanapie, Fredzia pod kanapą, a suka na środku pokoju i chrapie w najlepsze. Na parapecie przeciąga się kot Kwiat .....
eptoyo
 
Posty: 302
Rejestracja: 24 Lut 2013, 18:25

Re: Witam :)

Postprzez mptoyo » 24 Lut 2013, 22:11

tzn. tak: Karolina jakoś chyba mysli że ma deja vu i nie zwraca na nią uwagi - gorzej jak się spotkają we trzy - Fredka, Borówka i Karolcia ... może być wesoło. Nea jak to Nea ... ma ją w głębokim poważniu ... choć Borówka próbowała okazać deczko dominacji - moja szybka reakcja ostudziła jej zapał. Najgorszym elementem w tym całym stadzie jest Fredzia, która działa jak zapalnik - jest bardzo żywa i próbuje za wszelką cenę się zaprzyjaźnić - Borówka nie odmawia .... ale po poradach doddy nie dopuszczamy póki co do jakiejkolwiek zabawy i przejawów miłości po bulowatemu ... nie chce konfrontacji. Faktem jest że Borówa to stadny zwierz który doskonale wie co to kanapa i miejsce przy pańciu, Fredzia chwilowo na mnie obrażona. Jeżeli chodzi o koty to zachowanie - REWELACJA ! - po prostu ich nie zauważa.
Awatar użytkownika
mptoyo
 
Posty: 1021
Rejestracja: 04 Lut 2013, 23:35
Miejscowość: Warszawa-Zacisze

PoprzedniaNastępna

Wróć do Witamy na forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

cron