Fundacja AST Fundacja AST

Witam Wszystkich

Poznajmy się lepiej.

Re: Witam Wszystkich

Postprzez mptoyo » 02 Sie 2013, 22:44

Ja myślem, a to wcale nie jest ostatnio łatwe


no kolor włosków nie ułatwia tego zadania :)
Awatar użytkownika
mptoyo
 
Posty: 1021
Rejestracja: 04 Lut 2013, 23:35
Miejscowość: Warszawa-Zacisze

Re: Witam Wszystkich

Postprzez pyszczydlo » 02 Sie 2013, 22:44

doddy napisał(a):Ja myślem, a to wcale nie jest ostatnio łatwe! że jest nas więcej z każdym dniem!

no,ale ciągle za mało,chciałabym nigdy więcej nie usłyszeć przecież to ten morderca :shock:
Awatar użytkownika
pyszczydlo
 
Posty: 1052
Rejestracja: 27 Gru 2010, 22:44

Re: Witam Wszystkich

Postprzez doddy » 02 Sie 2013, 22:45

Eee tam, ja nie wiem gdzie Wy mieszkacie. Ja tam nie słucham o mordercach wcale. Pewnie uważają, że blondynka z astem to i tak nic nie dotrze. :|
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

Re: Witam Wszystkich

Postprzez mptoyo » 02 Sie 2013, 22:48

oni mówia do asta .... do blondykli nie ma co gadać!
Awatar użytkownika
mptoyo
 
Posty: 1021
Rejestracja: 04 Lut 2013, 23:35
Miejscowość: Warszawa-Zacisze

Re: Witam Wszystkich

Postprzez pyszczydlo » 02 Sie 2013, 22:50

doddy napisał(a):Eee tam, ja nie wiem gdzie Wy mieszkacie. Ja tam nie słucham o mordercach wcale. Pewnie uważają, że blondynka z astem to i tak nic nie dotrze. :|

nie no teraz to nie słyszę,ale jak do miasta jadę to się zdarzy,chociaż Megun z tymi uszami jak u słonia to raczej karierę robi,mało kto przechodzi na jej widok na drugą stronę ulicy :mrgreen:
Awatar użytkownika
pyszczydlo
 
Posty: 1052
Rejestracja: 27 Gru 2010, 22:44

Re: Witam Wszystkich

Postprzez nuka » 02 Sie 2013, 22:57

Chyba jest lepiej, wczoraj ze znajomymi psiarzami wyruszyliśmy na starówke-moja podróba, dbd i jeszcze jeden olbrzym, dzieci mnóstwo, my z tym naszym stadem i żadnej awanturki, same przyjazne reakcje :)
Awatar użytkownika
nuka
 
Posty: 239
Rejestracja: 31 Lip 2013, 19:48
Miejscowość: Warszawa

Re: Witam Wszystkich

Postprzez pyszczydlo » 02 Sie 2013, 23:01

widzisz dzieci z reguły reagują pozytywnie tylko te matki :evil: ,ja mojej córce zawsze pozwalałam głaskać psy,a raczej rozmawiać z nimi i zawsze było ok,ale ona to z mlekiem matki wypiła :mrgreen: ,żaden pies nigdy na nią nawet nie zawarczał bo ona się po prostu nie bała
Awatar użytkownika
pyszczydlo
 
Posty: 1052
Rejestracja: 27 Gru 2010, 22:44

Re: Witam Wszystkich

Postprzez mptoyo » 02 Sie 2013, 23:12

racja! - a widok z dziś sprzed sklepu ...
idzie babcia z wózkiem, obok lata taka dziewczyka ze 3-4lata z naprzeciwka idzie jakaś laska z psowym na smyczy - psowy kudłaty kundelek średniej wielkości na krótkiej smyczy - widać ze laska kontroluje psa ... a babcia do tego biednego dziecka - na pół ulicy! uważaj, pies, nie podchodź bo psy gryzą ... ręce mi opadły - ta laska widząc reakcję po prostu bez komentarza zeszła na uliće ... to ja nie wytrzymałem i skwitowałem że może by to biedne dziecko uświadamiać w nico mniej drastyczny sposób a psy nie gryzą na na nie mordy nie drzemy - i poszły se dalej ... o zgrozo ... co za ludzie
Awatar użytkownika
mptoyo
 
Posty: 1021
Rejestracja: 04 Lut 2013, 23:35
Miejscowość: Warszawa-Zacisze

Re: Witam Wszystkich

Postprzez pyszczydlo » 02 Sie 2013, 23:17

to nie takie proste,sytuacja sprzed wielu lat,siedzę na ławce przed blokiem z moja ówczesną suką i czekam na swoje dziecko,obok inne dziecko skacze sobie z jednego schodka,na to mamusia :evil: nie skacz bo cię pies ugryzie(moja Alex,która kochała wszystkie dzieci na świecie)mój komentarz jest niecenzuralny,ale myślę że wiesz co mi się wypsknęło :mrgreen:
Awatar użytkownika
pyszczydlo
 
Posty: 1052
Rejestracja: 27 Gru 2010, 22:44

Re: Witam Wszystkich

Postprzez mptoyo » 02 Sie 2013, 23:38

tzn ... ja na takie texty niejednokrotnie komentuję krótko ... co się dziwić? psa za stodołą na łańcuchu tylko widzieli - głodny to i gryzł - bardzo dobrze działa! szczególnie tu w wawce.
Awatar użytkownika
mptoyo
 
Posty: 1021
Rejestracja: 04 Lut 2013, 23:35
Miejscowość: Warszawa-Zacisze

PoprzedniaNastępna

Wróć do Witamy na forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości

cron