Fundacja AST Fundacja AST

Witam wszystkich

Poznajmy się lepiej.

Witam wszystkich

Postprzez luna » 13 Wrz 2013, 20:09

Witajcie :)

Mam na imię Magda. Niedługo przeprowadzam się do Warszawy, gdyż zaczynam studia. Nie miałam nigdy TTB, ale mam nadzieje że kiedyś to się zmieni. Teraz mam cudowną mieszankę, trzy w jednym :) Mamusia mix kaukaza z bernardynem, tatuś najprawdopodobniej owczarek niemiecki.

Ze względu na to iż moja gwiazda zostaje w domu, bardzo chętnie pomogę dla fundacyjnych psów, mogę je ogłaszać i wyprowadzać, dlatego też zarejestrowałam się na forum.
luna
 
Posty: 27
Rejestracja: 13 Wrz 2013, 19:56

Re: Witam wszystkich

Postprzez doddy » 13 Wrz 2013, 21:31

A nie chcesz zostać DT? :mrgreen:
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

Re: Witam wszystkich

Postprzez luna » 13 Wrz 2013, 21:42

Musiała bym to uzgodnić z współlokatorką, w mieszkaniu jest już pies i kot, a jeszcze wawy za bardzo nie ogarniam, poza niektórymi wetami. Taki mały offtop dr Neska przyjmuje teraz na ursynowie na Janowskiego 11.
luna
 
Posty: 27
Rejestracja: 13 Wrz 2013, 19:56

Re: Witam wszystkich

Postprzez izuś_85 » 14 Wrz 2013, 14:49

Witaj na forum ;)
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie" - Anonim
Image
Awatar użytkownika
izuś_85
 
Posty: 715
Rejestracja: 12 Cze 2013, 15:37
Miejscowość: Chorzów

Re: Witam wszystkich

Postprzez iza89 » 15 Wrz 2013, 01:21

Witamy ;)
iza89
 
Posty: 16
Rejestracja: 24 Sie 2013, 01:13

Re: Witam wszystkich

Postprzez bety1968 » 22 Wrz 2013, 00:23

Witam Was serdecznie
Pierwszy raz jestem zalogowana na forum gdzie ludziska rozumieja ta rase. Mieszkam w Irlandii i tam rasa pit-buli jest zabroniona jednak wielu ludzi (wszczegolnosci Polakow) posiada Pit-bule. To sa male staffiki a ja mam Amstaffa i wszyscy sa bardzo zdziwieni(irole oczywiscie) , ze jest taki duzy. Kupilam go w Irlandii ale z hodowli polskiej. Nie mam rodowodu bo nawet nie bylo szans zeby sie o niego starac! Natomiast znajomi Polacy uwazaja ze jest trafiony. Ja uwazam ze jest wszystko ok! Wazy 35kg jest wysoki od kleba do konca lapy 55cm , leb miedzy uszami 18cm klata 60cm itd.itd... Moge przeslac zdjatka na maila zeby ktos fachowym okiem stwierdzil co jest grane.Dla mnie to jest obojetne bo kocham go jak moje dzieci!!!! A nawet bardziej!!! To moj 5ty psiak , ale zaden nie byl taki madry jak ON!!!.To najpiekniejsza rasa na Swiecie i najmadrzejsza!! Jest bardzo lagodny a wychowalam go z malym synkiem (teraz ma 8 lat a pies 4lata) Moj synek nawet mu "baby" z nosa wyciaga i nic!!!!! Jednak czasami odzywa sie w nim jego "ego" i zaczyna sie na spacerze "nosic" tzn. idzie jak do ataku. Mialam przypadki gdzie rzucil sie na psa ale zawsze na malego ujadajacego gnojka.Jest zawsze na smyczy i w kagancu a paza tym jest posluszny i wykonuje komendy bez zastrzezen(wszczegolnosci moje).Mam wielkie problemy z socjalizacja mojego psiaka bo wszyscy na jego widok uciekaja i jestem w kropce , jest zawsze wybiegany i najedzony ale mam wrazenie ,ze jest nieszczesliwy!! Czesto chce sie bawic z innymi psami ale ludzie sie boja. Sytuacja jest troche patowa.To na tyle na poczatek, ale mam duzo do powiedzenia i czekam na odzew!Sorki za bledy ale nie mam polskiej klawiatury.
bety1968
 
Posty: 2
Rejestracja: 21 Wrz 2013, 23:49


Wróć do Witamy na forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

cron