Fundacja AST Fundacja AST

Witam serdecznie :)

Poznajmy się lepiej.

Witam serdecznie :)

Postprzez Eris92 » 05 Paź 2013, 16:36

Witam,
Jesteśmy z okolic Rybnika, a dokładnie to z miejscowości obok gdzie wokół prawie same lasy ze ścieżkami rowerowymi (mało uczęszczanymi) więc jeśli ktoś ma ochotę na spacer z psiakami to mogę po oprowadzić :mrgreen:
Od 2,5 roku jestem właścicielką 3,5 letniego Misia który jest w typie amstaffa oraz od roku również 3,5 letniej Kiary która jest bardziej, na moje oko :D,w typie staffika. Oby dwa zostały adoptowane, przeżyłam już z nimi wieeeele ale o tym można się trochę dowiedzieć na forum ;) Są wulkanami energii oraz kociarzami, bynajmniej kota moich rodziców zalizaliby na "śmierć" co mu się ewidentnie nie podoba :lol: . Coś jeszcze? Są uparciuchami, wyzyskiwaczami smakołyków oraz łobuzami :D ale i tak kocham je i nie oddam :)
Pozdrawiam wszystkich właścicieli i miłośników TTB ;)

P.S Mógłby ktoś mnie poinstruować jak dodaje się zdjęcia? Bo chyba warto się pochwalić :)
Pies jest jedynym zwierzęciem które potrafi wyrazić zadowolenie lub śmiać się kręcąc lub wymachując ogonem czyni to nieporównanie wdzięczniej i naturalniej niż człowiek,strojący obłudne grymasy.Ileż to razy pies przykro człowieka zawstydza.A.Schopenhauer
Eris92
 
Posty: 11
Rejestracja: 21 Sie 2013, 09:53
Miejscowość: Rybnik (Śląsk)

Re: Witam serdecznie :)

Postprzez pyszczydlo » 05 Paź 2013, 19:13

witaj wśród bullozakręconych.
zdjęcia musisz pomniejszyć na jakimś zewnętrznym serwerze,ja korzystam z tinypic,wchodzisz w przeglądaj,wybierasz zdjęcie następnie Resize i wybierasz 15 screen i klikasz UPLOAD NOW pojawi się okienko z hasłem,które musisz wpisać i znowu UPLOAD NOW i czekasz aż zdjęcie się zmniejszy,a następnie zaznaczyć i skopiować na stronie fundacji kod w drugim żółtym pasku od góry IMG Code,jak nie dasz rady to podeślij na pyszczydlo@o2.pl to wstawię
Awatar użytkownika
pyszczydlo
 
Posty: 1052
Rejestracja: 27 Gru 2010, 22:44

Re: Witam serdecznie :)

Postprzez izuś_85 » 14 Paź 2013, 16:58

witaj na forum ;)

jesli masz już zdjecia w jakimś miejscu w sieci (inne forum albo FB) to klikasz na zdjecie prawym przyciskiem myszy i wybierasz "kopiuj adres URL" i wstawiasz tu na forum klikajac najpierw ikonkę "Img" i w środek wklejasz kod klawiszami CTR+V ;)

ps. zalezy z jakiej przegladarki korzystasz, przy IE trzeba wejść we "własciwości" prawym przyciskiem myszy i tam jest "adres URL" który kopiujesz do kodu IMG ;)
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie" - Anonim
Image
Awatar użytkownika
izuś_85
 
Posty: 715
Rejestracja: 12 Cze 2013, 15:37
Miejscowość: Chorzów


Wróć do Witamy na forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

cron