Fundacja AST Fundacja AST

ja-nowa :)

Poznajmy się lepiej.

ja-nowa :)

Postprzez mahata » 11 Paź 2013, 17:42

Witam wszystkich serdecznie,
całe moje dotychczasowe zycie zwiazane było i jest ze zwierzakami, zawsze były moja pasja, hobby a teraz i zawodem. W domu zawsze królowały boksery (miłość mojej mamy), ale wszystkie molosowate i bulowate zawsze tkwiły mi w głowie. Na wasza stronke trafiłam przypadkiem poprzez ogłoszenie adopcyjne o małych staffikach no i wsiąkłam. codziennie czytam newsy i oglądam zdj podopiecznych. Jak najbardziej popieram fundacje ratujace zwierzaki, sama aktywnie się tym min zajmuje ( w tej chwili w gabinecie mieszkją 4 koty i suczka ze szczeniakami, a jedna suczka jest na tymczasie u mojej mamy- ją też wciagnełam w pomaganie po tym jak odeszła jej ukochana bokserka). Osobiście z mężem jestesmy włascicielami jack russel terrierk- Kiary i bardzo dobrze wiemy co oznacza energiczny pies i potrzebna zapewnienia mu odpowiedniej dawki ruchu codziennie. Licze, że w końcu uda mi się namówić meża na adopcje bulowatego...
Pozdrawiam
mahata
 
Posty: 1
Rejestracja: 27 Wrz 2013, 15:51

Re: ja-nowa :)

Postprzez Monia_Lol » 11 Paź 2013, 17:44

Witaj na forum ;) i powodzenia w namawianiu męża :D
Image
The future is easy because it does not exist but the past is difficult because it is forever.
Awatar użytkownika
Monia_Lol
 
Posty: 871
Rejestracja: 02 Gru 2011, 12:19
Miejscowość: Ruda Śląska


Wróć do Witamy na forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości

cron