Fundacja AST Fundacja AST

Witam wszystkich :)

Poznajmy się lepiej.

Witam wszystkich :)

Postprzez Khror » 02 Gru 2013, 18:23

Witam,

Nazywam się Adrian, mieszkam w niewielkiej miejscowości pod Warszawą, Nadarzynie. W chwili obecnej nie mam żadnego kompana, niespełna rok temu straciłem swojego przyjaciela, nie, nie przyjaciela, brata Williama, rasy amstaff. Był ze mną przez 14 lat i był najwspanialszym zwierzęciem jakie można sobie wyobrazić.
Jestem, jak tu to określacie bullowalniety :) Kocham te psiaki całym sercem, chociażby dlatego, że mimo swej potężnej postury, można odnieść wrażenie, że i tak są za małe aby pomieścić w sobie całą miłość do człowieka którą magazynują.
Przez dłuższy czas nie miałem możliwości a zwłaszcza czasu aby adoptować jakiegoś malucha, ale teraz wreszcie dobra passa wróciła.
Aczkolwiek zanim zdecyduje się na swojego własnego synka, chcę pomóc innym biedakom, chcę żeby one również miały możliwość znaleźć dom i kochających ich ludzi, dlatego też bardzo bym chciał udostępnić swój dom, jako dom tymczasowy. Od bardzo dawna chciałem zrobić coś by odmienić los chociaż paru zwierzaków. Może będzie to tylko kropla w morzu potrzeb, ale wierzę, że ta kropla może sprawić różnicę :)
Oczywiście wysłałem już maila do fundacji i mam nadzieję, że już niedługo będę mógł ugościć któregoś z fundacyjnych dzentelmenów, bądź dam u siebie :)
Chciałem też wyrazić swój podziw dla wszystkich którzy pomagają, opiekują się i szukają domów dla tych skrzywdzonych psiaków. Jesteście moimi bohaterami :)

Pozdrawiam wszystkich :)
Ostatnio edytowany przez Khror, 06 Gru 2013, 22:14, edytowano w sumie 1 raz
Image
Awatar użytkownika
Khror
 
Posty: 122
Rejestracja: 02 Gru 2013, 08:37

Re: Witam wszystkich :)

Postprzez Spinka » 02 Gru 2013, 19:03

Fajnie, że jesteś :)
Fajna wiadomość. Pozdrawiam Cię!
23.07.2013 - Megusta dołącza do rodziny
Awatar użytkownika
Spinka
 
Posty: 553
Rejestracja: 24 Lip 2013, 11:30
Miejscowość: Poznań

Re: Witam wszystkich :)

Postprzez wronka » 02 Gru 2013, 19:21

Fajosko. Mam nadzieję, że uda się sprawnie dobrać do Ciebie odpowiedniego dżentelmena lub damę w potrzebie :)
Witaj na forum.
Image
Dino [*], Sharon [*], Jukon, Szerman
Awatar użytkownika
wronka
 
Posty: 1013
Rejestracja: 13 Maj 2013, 13:16
Miejscowość: Gdańsk

Re: Witam wszystkich :)

Postprzez doddy » 02 Gru 2013, 23:02

Cześć Adrianie :) Twoje namiary przekazałam dzisiaj Monice (Szkrab z forum) więc niebawem poznamy się osobiście. :mrgreen:
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

Re: Witam wszystkich :)

Postprzez Khror » 02 Gru 2013, 23:09

Super! Bardzo mnie to cieszy. Siedzę już dość długo na waszym forum, czytam, czytam i jeszcze raz czytam i żałuję tylko, że podjąłem taką decyzję tak późno :)
Bardzo liczę na przyszłą współpracę i że z moją skromną pomocą uda się uszczęśliwić choć trochę psiaków :)
Image
Awatar użytkownika
Khror
 
Posty: 122
Rejestracja: 02 Gru 2013, 08:37

Re: Witam wszystkich :)

Postprzez syama » 03 Gru 2013, 15:20

Witaj w Rodzinie :)
Awatar użytkownika
syama
 
Posty: 223
Rejestracja: 04 Mar 2012, 16:51

Re: Witam wszystkich :)

Postprzez izuś_85 » 03 Gru 2013, 15:32

witamy wśród bullwalniętych :D
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie" - Anonim
Image
Awatar użytkownika
izuś_85
 
Posty: 715
Rejestracja: 12 Cze 2013, 15:37
Miejscowość: Chorzów

Re: Witam wszystkich :)

Postprzez Whitie » 06 Gru 2013, 22:03

ja z kolei... jestem Adriana starszym bratem :)
Maciek.
Z chęcią pomogę młodemu.

Nawet psy na zdjęciach mamy te same :)
Willi na dalszym planie w pozie "myśliciela".... cudowny był, jedyny taki.
Gnojki wychowali się razem :)
Był z nami jeszcze w tym czasie York (Majkel 14 lat) i Kaukaz (Borys 14 lat)... symbioza, kiedyś o niej opowiem pewnie.
Baśka, na pierwszym, jest z naszą Mamą od 2 lat nad morzem, we Władysławowie... i sobie chwali nadmorski klimat, jedząc świeże, a nie mrożone jak my ryby... i nie wróci tak jej tam dobrze.

Czas więc pomóc tym które nie maja takiego domu jak wymienione wyżej.

Witajcie.
Image

...z zawodu jestem...człowiekiem...
Maciej - 508087274
Awatar użytkownika
Whitie
 
Posty: 124
Rejestracja: 29 Lis 2013, 23:52
Miejscowość: Warszawa / Targówek / Nadarzyn


Wróć do Witamy na forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

cron