Fundacja AST Fundacja AST

Dzien dobry

Poznajmy się lepiej.

Dzien dobry

Postprzez agnieszkag » 07 Kwi 2014, 14:00

Witajcie.
Po miesiacach sledzenia tego forum , przyszedl czas sie przedstawic.
Mam na imie Agnieszka i jestem mama 3,5 rocznego Brunona w typie ast. Bruno przeszlosc mial niezbyt ciekawa i kiedy trafil do mnie w wieku 5 miesiecy praktycznie byl kompletnym dzikusem. Mimo, ze charakterny i uparty, calkowicie podbil moje serce. Cale zycie kochalam psy, moj ukochany mieszaniec Aksiu przezyl ze mna 17 lat...do dzis za nim tesknie...Brunon sprawil, ze kazdego dnia sie ucze, rozwijam, zeby wiedziec jak najwiecej o tej rasie, zeby zapewnic mu jak najlepsze warunki...Moj maluch wazy dzis 40 kg :D i jest chlopakiem dobrze wychowanym i o specyficznym poczuciu humoru, a ja stalam sie kompletnie bullowato- walnieta...
Kazdego dnia od miesiecy sledze to forum, znam wszystkie cudowne Psiaki i Was ludzi, ktorzy pomagaja...Co moge powiedziec? Czasem rycze jak bobr, a czasem chce skakac z radosci, kiedy widze kolejna uratowana bide....Dziekuje Wam za pomoc tym zwierzakom, przywracacie wiare w dobro...
Za 2 lata wracam do Polski i wtedy bede mogla pomagac jako DT, teraz wspieram wplacajac co moge...
Brunonkowi zaloze galerie...
Dziekuje
agnieszkag
 
Posty: 59
Rejestracja: 07 Kwi 2014, 12:28

Re: Dzien dobry

Postprzez doddy » 07 Kwi 2014, 14:31

Cześć Aga, a czy Ty przypadkiem nie jestes w Skandynawii?
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

Re: Dzien dobry

Postprzez agnieszkag » 07 Kwi 2014, 15:22

Witaj Kasiu!

Niestety, nie mieszkam w Skandynawii, mieszkam w UK.
Daj znac gdybym mogla w czyms pomoc.
agnieszkag
 
Posty: 59
Rejestracja: 07 Kwi 2014, 12:28

Re: Dzien dobry

Postprzez nuka » 07 Kwi 2014, 17:24

Witamy i czekamy na galerię :D
Awatar użytkownika
nuka
 
Posty: 239
Rejestracja: 31 Lip 2013, 19:48
Miejscowość: Warszawa


Wróć do Witamy na forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

cron