Fundacja AST Fundacja AST

Witam

Poznajmy się lepiej.

Witam

Postprzez winiusia » 24 Paź 2011, 12:48

Witam wszystkich na forum.
Od dawna Was obserwuję i podziwiam.
Jestem z Legnicy i tutaj też mamy w schronisku 3 Amstafy i jednego pit bulla. Nie znam się na tej rasie ale bardzo mi się podoba. wiem że nie mam odpowiedniego charakteru do tego typu psów- to jest pewne:) To nie zmienia faktu, że bardzo je lubie i wiem, że ich zła sława wynika tylko z głupoty ludzikej.
Mam już doświadczenie z pieskami, nawet z tymi po przejsciach- jeden był trzymany w piwnicy i wyszła z tego wielka SCHIZA a tylko mi ufała i długo u mnie przebywała w domu rodzinnym. Potem miałam owczarka RAGI( 6 miesięcy) po szkoleniu u pseudo fachowca, bała sie wszystkiego. Jak kiedys tato uderzył się w głowę wchodząc do kojca był tylko pisk psiaka jakby ją mordowali. Ten owczarek miał synka MARONA i nauczył go niektórych złych nawyków, mimo, że nigdy nie oberwał jest strachliwy- piesek jest u Moich rodziców. Ja niestety nie mam warunków na psa. Mam na oku maleńką Migotke ze schroniska, bo zimy raczej nie przetrwa.
Może ktoś jest zainteresowany tymi pieskami ttb z Legnicy??
Nie widzę w nich wiekszej agesji. Generalnie szczekają tak jak inne- ni mniej ni wiecej. jak już się chwile postoi to przestaja szczekać. Dwa są ciemno brązowe pregowane, jeden jasniejszy braz też pregowany( ten wogóle nie szczekał) a ten co podejrzewan ze to pit bull też grzeczny w kolorze biszkoptu:)
Są ładne, zadbane.
pozdrawiam wszystkich
winiusia
 
Posty: 1
Rejestracja: 24 Paź 2011, 12:32

Wróć do Witamy na forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

cron