Fundacja AST Fundacja AST

Witajcie:)

Poznajmy się lepiej.

Re: Witajcie:)

Postprzez Monia_Lol » 07 Sty 2012, 10:27

Ale skoro inspektorka widziała warunki, to nie mogła odebrać psa? przykra sprawa, ale mam wrażenie, że takich historii jest ostatnio coraz więcej..
Image
The future is easy because it does not exist but the past is difficult because it is forever.
Awatar użytkownika
Monia_Lol
 
Posty: 871
Rejestracja: 02 Gru 2011, 12:19
Miejscowość: Ruda Śląska

Re: Witajcie:)

Postprzez marzena2564 » 09 Sty 2012, 14:50

Heloul :)
Awatar użytkownika
marzena2564
 
Posty: 377
Rejestracja: 04 Sty 2012, 11:17

Re: Witajcie:)

Postprzez Sylwia » 10 Sty 2012, 17:33

Hej, hej :)
Ja również jakbym czytała o sobie. Myślałam, że nie pogodzę się ze stratą i nie dam rady mieć kolejnego psiaka a teraz - czekam na decyzje od Kasi na DT :)
A wracając do świeżej sprawy to jak sie miewa?
Już gdzieś słyszałam podobną historie tylko psiak nie przeżył.
Image

Uploaded with ImageShack.us
Awatar użytkownika
Sylwia
 
Posty: 508
Rejestracja: 13 Mar 2011, 22:11
Miejscowość: Bieszczady

Re: Witajcie:)

Postprzez Shha » 10 Sty 2012, 23:13

Dupa informacyjna cisza. Muszę popytać panią B.
Byłam wczoraj w bydg schronisku są tam 3 amstaffy. Jeden urzekł mojego męża. Biały jedno oko niebieskie drugie brązowe. Na moje oko psiak ma ok 2 lat. Nie ma nadanego numerka. Wypytałam się że pies został zabrany właścicielowi przez policję i właściciel ma go odebrać. Chcę zostać tam wolontariuszem więc liczę że dowiem się więcej. Szkoda psa bo siedzi sam, widać ze mu zimno ehh... W "zatruł się" jego śliną bo jak powiedziałam ze jadę do schroniska to stwierdził że mam wziąć dla niego koc i kiełbasę. I popatrzcie polizał do pies i jaka zmiana. Kiełbasę mam zabrać szaleństwo!! To co to będzie jak pies się do nas wprowadzi. Mój mąż zacznie tytułować się "tatą"???
Dwa pozostałe to pręgowany pies ok 5 letni i suka też z różnymi oczami ma coś ok roku. Postaram się zrobić im ogłoszenia. Serce pęka. Podobno współpracują z "fundacjami od amstaffów".
Shha
 
Posty: 31
Rejestracja: 15 Gru 2011, 23:19

Re: Witajcie:)

Postprzez doddy » 15 Sty 2012, 20:47

Współpracują "jako tako". Tzn. schronisko fajne, ale jest duże "ale" pod kątem TTB.
To jednak nie do publikacji na forum.
Dziękuję Wam za to za odwiedziny u Bułeczki i Paddiego kochani!
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

Re: Witajcie:)

Postprzez Shha » 16 Sty 2012, 11:43

Zdjątka wyślę weczorkiem Patrycji, miałam zakręcony weckend ;/ Nie trzeba :) Wizyta wpłynęła rechabilitacyjnie na mojego W.
Shha
 
Posty: 31
Rejestracja: 15 Gru 2011, 23:19

Poprzednia

Wróć do Witamy na forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

cron