Fundacja AST Fundacja AST

Witam - i od razu pytanie :)

Poznajmy się lepiej.

Witam - i od razu pytanie :)

Postprzez Roy » 01 Lut 2012, 18:26

Witajcie,
Cieszę się, że wreszcie udało mi się zalogować do tego forum - dawno temu kiedy forum wyglądało jeszcze inaczej próbowałam, ale nie dostawałam maila zwrotnego z aktywacją.

Jestem szczęśliwą współposiadaczką wspaniałego mieszańca Roya (imię zmienione z Bonda).
Adoptowałam go w marcu 2010 roku, mieszkał w DT w Krakowie. Od początku był super aktywnym szczeniaczkiem i dalej jest :) więc chciałam się nim pochwalić i przy okazji zapytać, czy ktoś może pamięta jego historię?

Był podrzucony z resztą rodzeństwa (razem pięć szczeniaczków) w wieku 5 tygodni gdzieś w centralnej Polsce, miał brata Arona i chyba jeszcze trzy siostrzyczki.
Zdjęcie:

Maly Roy.jpg


Z tego co udało mi się kiedyś wynaleźć w Happy Endowym dziale na stronie głównej, jego jedna siostra znalazła dom w Warszawie, a brat w Tarnowie. Teraz już niestety nie mogę odnaleźć tego archiwum.

I do sedna: bardzo bardzo chciałabym usłyszeć coś o jego rodzeństwie :D nie wiem, czy to normalne, zdaję się na Waszą wyrozumiałość :) Roy jest bardzo żywiołowy, ma problem ze znalezieniem towarzysza do zabawy o podobnym temperamencie - wszystkie psy się go boją chyba, bo jest bardzo dominujący - ale on chce się tylko bawić :))) Ma wygląd tygrysa i jest prześmiesznym żarłokiem ;)

Załączam bardziej aktualne zdjęcie i czekam na odpowiedź :)

Royek.jpg
Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
Awatar użytkownika
Roy
 
Posty: 7
Rejestracja: 01 Lut 2012, 17:12

Re: Witam - i od razu pytanie :)

Postprzez Monia_Lol » 01 Lut 2012, 18:37

Witaj na forum :)

Niestety nie kojarzę historii twojego psiaka, ale sama kiedyś szukałam jakichś informacji o rodzeństwie mojego potworka,
także nie wydaje mi się to dziwne :P

Pozdrawiam

Edit:
Na niebieskim coś znalazłam

http://www.amstaff-pitbull.eu/viewtopic ... hilit=bond
Image
The future is easy because it does not exist but the past is difficult because it is forever.
Awatar użytkownika
Monia_Lol
 
Posty: 871
Rejestracja: 02 Gru 2011, 12:19
Miejscowość: Ruda Śląska

Re: Witam - i od razu pytanie :)

Postprzez Roy » 01 Lut 2012, 18:42

Dzięki za przywitanie :)
Jak sobie pomyślę, że jeszcze cztery takie stworzenia jak Roy gdzieś sobie hasają, to nie mogę przestać się śmiać ;)
Ania
Awatar użytkownika
Roy
 
Posty: 7
Rejestracja: 01 Lut 2012, 17:12

Re: Witam - i od razu pytanie :)

Postprzez Roy » 01 Lut 2012, 18:46

Monia_Lol napisał(a):Witaj na forum :)

Edit:
Na niebieskim coś znalazłam

http://www.amstaff-pitbull.eu/viewtopic ... hilit=bond


Wow!! dzięki, już się zabieram za czytanie :) super
Awatar użytkownika
Roy
 
Posty: 7
Rejestracja: 01 Lut 2012, 17:12

Re: Witam - i od razu pytanie :)

Postprzez doddy » 01 Lut 2012, 18:46

Witaj, u nas była Merenga i Manta. Z obiema mamy kontakt. Wyrosły na śmieszne kundelki. :mrgreen: Obie zamieszkały w Warszawie.
U Agi był Bond.
U Jagienki były jeszcze 2 ale z nimi brak kontaktu...
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

Re: Witam - i od razu pytanie :)

Postprzez Roy » 01 Lut 2012, 18:54

Świetnie, dziękuję Wam za odpowiedzi, super by było zobaczyć siostry Roya (Bonda) :)
Ciekawe czy wyglądają podobnie :D

Dzięki raz jeszcze :)
Awatar użytkownika
Roy
 
Posty: 7
Rejestracja: 01 Lut 2012, 17:12

Re: Witam - i od razu pytanie :)

Postprzez Roy » 01 Lut 2012, 19:28

Po prześledzeniu wątku z w/w forum muszę przyznać, że rodzeństwo nieźle pomieszane ;) ale widzę dużo podobieństw z Royem, dołączam więcej zdjęć - też trudno o jakieś dobre zdjęcie, bo on cały czas w ruchu ;)

R1.JPG

R2.JPG

R3.jpg
Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
Awatar użytkownika
Roy
 
Posty: 7
Rejestracja: 01 Lut 2012, 17:12

Re: Witam - i od razu pytanie :)

Postprzez Sarenka » 01 Lut 2012, 19:47

OMG.. a gdzie prosiaczek ma nogi? Jak to Kubuś zobaczy... :P

P.S. Witaj :)
Awatar użytkownika
Sarenka
 
Posty: 290
Rejestracja: 08 Lip 2011, 14:35
Miejscowość: Gdańsk

Re: Witam - i od razu pytanie :)

Postprzez Roy » 01 Lut 2012, 20:14

obawiam się, że prosiaczek jest jedną z conajmniej kilku..dziesięciu ofiar Royka :D
Awatar użytkownika
Roy
 
Posty: 7
Rejestracja: 01 Lut 2012, 17:12


Wróć do Witamy na forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

cron