Fundacja AST Fundacja AST

Przywitać się chciałam :)

Poznajmy się lepiej.

Przywitać się chciałam :)

Postprzez OlgaB24 » 15 Lut 2012, 11:53

Witam,

mam na imię Ola, jestem z Warszawy. TTB od zawsze mi się niesamowicie podobają. Jak do tej pory niestety swojego własnego nie miałam, za to w domu przewinęła się masa innych ras ;)
Znalazłam się tutaj głównie dlatego, że bardzo chciałam w jakiś sposób pomóc, i dostałam instrukcje, żeby być na forum i na bieżąco śledzić, może akurat do czegoś się przydam.
No a przy okazji...przeglądałam ogłoszenia o pieskach i wpadła mi niesamowicie w oko Borówka. Chyba te jej smutne oczy tak na mnie działają...Zadzwoniłam, byliśmy z moim chłopakiem odwiedzić dziewczynkę. No i jesteśmy zakochani. Jest cudna. Przytulanka taka, ogon chodzi na pełnych obrotach. Teraz ciągle o niej rozmawiamy i chcemy ją wziąć na tymczas. Wcześniej ogarnęliśmy wychowawczo rottki, dobki, owczarka niemieckiego, a ja też pomagam teraz siostrze w opiece nad jej bardzo żywiołowym Retrieverem z Nowej Szkocji. Chodzimy na agility, szkolimy się, biegamy. Mam więc nadzieję, że i Borówkę uda nam się jakoś ogarnąć :D Mój facet pracuje z domu, także mała miałaby towarzystwo i dużo miłości, oraz oczywiście długie spacery, no i po prostu człowieka obok. Bardzo nam było żal, jak musieliśmy po wizycie u niej ją opuścić, bo takiej przytulanki z takimi oczami tęskniącymi za człowiekiem dawno nie wdzieliśmy...
No więc teraz w weekend mamy mieć wizytę w celu obgadania konkretnie jak ewentualnie prowadzić Borówkę, na co zwracać uwagę itp...No i mam nadzieję, że się Kasi spodobamy jako potencjalni opiekunowie ;) Borówka chyba nas polubiła...

Pozdrawiam wszystkich i proszę za nas trzymać kciuki!
OlgaB24
 
Posty: 110
Rejestracja: 15 Lut 2012, 11:27

Re: Przywitać się chciałam :)

Postprzez doddy » 15 Lut 2012, 11:55

Dzień dobry :) W końcu udało się Wam zalogować! EXTRA! Będziemy mieć na bieżąco informacje o niedobrocie Borówie mam nadzieję.
Oby do weekendu. :mrgreen:
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

Re: Przywitać się chciałam :)

Postprzez OlgaB24 » 15 Lut 2012, 11:58

Udało się, udało. Chyba ze 3 maile musiałam w tym celu podać, bo coś ten link aktywacyjny nie chciał dojść. Ale myślę "nie poddam się" ;)
Jeśli piękna trafi do nas, to oczywiście będziemy informować- fotorelacje zapewnione ;) !
OlgaB24
 
Posty: 110
Rejestracja: 15 Lut 2012, 11:27

Re: Przywitać się chciałam :)

Postprzez Aneta_M » 15 Lut 2012, 18:57

Witaj Olga;)
Awatar użytkownika
Aneta_M
 
Posty: 1375
Rejestracja: 28 Cze 2011, 16:24
Miejscowość: B-stok

Re: Przywitać się chciałam :)

Postprzez Lolak » 19 Lut 2012, 16:51

Witaj Ola, jestem pełna podziwu dla Was, że chcecie spróbować dać DT Borówce! Będę mocno Wam kibicować!
Lolak
 
Posty: 131
Rejestracja: 24 Lis 2010, 12:33

Re: Przywitać się chciałam :)

Postprzez OlgaB24 » 20 Lut 2012, 12:06

Dziękuję za miłe przywitanie, Borówa pierwszą noc przespała jak dziecko, oczywiście z nami w łóżku. Nie było żadnego rozpychania, ot, trochę sie powierciła, potem zaakceptowała to, że jednak musi sie trochę usunąć, bo inaczeji nam, i jej nie bedzie wygodnie :D W środku nocy spadła z łózka, ale nie przejęła się tym ani trochę, po prostu wskoczyła znów, uwalając się w nogach. Od rana chodziła za nami, merdając ogonem, a potem wraz z Bartkiem odprowadzili mnie na autobus do pracy ;)
OlgaB24
 
Posty: 110
Rejestracja: 15 Lut 2012, 11:27

Re: Przywitać się chciałam :)

Postprzez xsupergrrrlx » 20 Lut 2012, 12:09

witaj :D!
je jestem chyba zbyt sentymentalna, zawsze się rozczulam jak czytam takie dobre wieści :oops:
We can judge the heart of a man by his dealings with animals
- Immanuel Kant

http://www.guiltytilproveninnocentdoc.com/

"To tylko zwierzęta", warto obejrzeć
http://www.totylkozwierzeta.pl/
http://alterkino.org/to-tylko-zwierzeta
Awatar użytkownika
xsupergrrrlx
 
Posty: 656
Rejestracja: 09 Lis 2011, 20:18
Miejscowość: Wrocław


Wróć do Witamy na forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

cron