Fundacja AST Fundacja AST

Witam forumowiczów :)

Poznajmy się lepiej.

Witam forumowiczów :)

Postprzez Amika » 25 Mar 2012, 21:56

Witam :) O fundacji dowiedziałam się nie dawno, bardzo cieszę się że są osoby które pomagają psiakom w typie bull które są uważane na ogół za "bardzo złe" stworzenia. W miarę możliwości postaram się pomóc fundacji (Teraz wszystkich werbuję na 1% :D )
Jestem z woj. śląskiego dokładniej Zabrze jeśli ktoś w ogóle kojarzy ;) Moja przygoda z bulowatymi zaczęła się niespeła rok temu kiedy to w ogłoszeniach o adopcji psa zobaczyłam tą uśmiechniętą mordkę. Minęło parę dni zanim zdecydowałam się zadzwonić do schroniska, ponieważ był (i jest :D ) to psiak "w typie" amstaffa. Najbardziej martwiło mnie to czy się w ogóle nadaje na osobę która opiekuje się takim psem który wymaga dużo od właściciela ale jednocześnie bardzo dużo daje od siebie (dosłownie całe serducho ;) ). Zresztą adopcja psa to odpowiedzialność na min. 10 lat. Na początku był to wychudzony ok roczny Biś który następnego dnia po adopcji pogryzł wszystkie futryny i zadrapał drzwi, tak że trzeba było wszystko wymieniać, bo zostawiłam go samego na godzinę w domu :lol: . Dziś jest to 2 letni, któryn niczego nie demoluje (nie wliczając ogrodu który czasami przekopuje na swoje upodobanie :roll: ) posłuszny, pełny energii, bardzo całuśny i lubiący drapanie za uszkiem i po brzusiu psiak :) W najbliższym czasie postaram dodać jakieś fotki ale wpierw czeka nas sesja zdjęciowa ;) Pozdrawiam wszystkich właścicieli bulowatych :) Mam nadzieję że razem choć troszkę zmienimy zdanie "ogółu" na temat tych ras i pomożemy tym psinkom które swoją inteligencją niejednokrotnie przewyższali swoich "właścicieli".
Amika
 
Posty: 7
Rejestracja: 15 Mar 2012, 13:57

Re: Witam forumowiczów :)

Postprzez toleslA.W. » 25 Mar 2012, 21:59

Witam:) :)
ImageImage
toleslA.W.
 
Posty: 41
Rejestracja: 11 Mar 2012, 20:47
Miejscowość: Warszawa

Re: Witam forumowiczów :)

Postprzez Aneta_M » 26 Mar 2012, 13:48

Witaj Amika:)
Awatar użytkownika
Aneta_M
 
Posty: 1375
Rejestracja: 28 Cze 2011, 16:24
Miejscowość: B-stok

Re: Witam forumowiczów :)

Postprzez nata44 » 27 Mar 2012, 14:30

Witamy :) I pochwal się koniecznie pociechami.
Awatar użytkownika
nata44
 
Posty: 209
Rejestracja: 07 Gru 2010, 01:43


Wróć do Witamy na forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

cron