Fundacja AST Fundacja AST

Hello :)

Poznajmy się lepiej.

Hello :)

Postprzez crazyola » 10 Maj 2012, 12:34

Witam wszystkich serdecznie :) Moje zainteresowanie rasami typu bull trwa już jakieś 14 lat może dłużej. Już dokładnie nie pamiętam. Kilka forumowiczów może mnie kojarzyć z innych for.
Dwa lata temu pożegnałam swoja wieloletnią przyjaciółkę Mulan ( sunia w typie asta) Przeżyła ze mną 12 wspaniałych i cudownych lat. Niestety nawrót nowotworu zmusił nas do podjęcia najtrudniejszej decyzji (dla każdego kochającego właściciela) o uśpieniu jej :(
Minęło już 2 lata a ja nadal cierpię, tęsknię i mam wyrzuty sumienia.....
Tuż przed odejściem Mulan za TM , adoptowałam sunię (jedną z dziewięciorga porzuconych szczeniąt) Lunę http://amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=71&t=3370 trzecia fotka szkrabów, sunia po prawej :) Teraz jest już wyrośnięta i z Asta prawie nic nie zostało :) hehehehehe Moje kochane ADHD. Żaden pies nie zrobił mi nigdy tylu szkód w domu, co ona :P Ale bezgranicznie ja kocham.
Rok temu dołączył do nas Bono http://amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=71&t=5777 ok. 5 -6 letni pies w typie Asta. Sporo cierpliwości kosztowało nas wprowadzenie go do domu, gdzie znajdowała się już Luna. Ale dwa tygodnie resocjalizacji przyniosło w końcu skutki. Bono jest kochanym i wspaniałym psem, choć z problemami behawioralnymi. Nie toleruje żadnych psów ani zwierząt oprócz Luny. Ale dajemy jakoś radę :)

Tutaj też Bono ma swój wątek :) viewtopic.php?f=13&t=156


Ależ się rozpisałam :) :) :)

Tak więc witamy i gorąco pozdrawiamy :)
Boże otwórz ludziom serca i wlej w nie współczucie na krzywdę jaka dzieje się naszym psim przyjaciołom....:( :( :(
Awatar użytkownika
crazyola
 
Posty: 50
Rejestracja: 10 Maj 2012, 12:05
Miejscowość: Lublin

Re: Hello :)

Postprzez Monia_Lol » 10 Maj 2012, 12:55

Czytałam Waszą historię na niebieskim.. Masz wielkie serducho.

Witaj ;)
Image
The future is easy because it does not exist but the past is difficult because it is forever.
Awatar użytkownika
Monia_Lol
 
Posty: 871
Rejestracja: 02 Gru 2011, 12:19
Miejscowość: Ruda Śląska

Re: Hello :)

Postprzez crazyola » 10 Maj 2012, 13:13

Ojtam Ojtam...takie zwyczajne :oops:

Zawsze kochałam zwierzęta a jak miałam możliwość , żeby pomóc to dlaczego miałabym tego nie zrobić :)
Boże otwórz ludziom serca i wlej w nie współczucie na krzywdę jaka dzieje się naszym psim przyjaciołom....:( :( :(
Awatar użytkownika
crazyola
 
Posty: 50
Rejestracja: 10 Maj 2012, 12:05
Miejscowość: Lublin

Re: Hello :)

Postprzez kilcia » 14 Sty 2013, 00:15

Hejka, znalazłam kolejne dzieciątko mojej suczy :D
...jaki ten świat jest mały :)
Image Image
Awatar użytkownika
kilcia
 
Posty: 577
Rejestracja: 29 Lis 2010, 12:30
Miejscowość: Warszawa/Targówek


Wróć do Witamy na forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron