Fundacja AST Fundacja AST

Dzień dobry, cześć i czołem! :)

Poznajmy się lepiej.

Dzień dobry, cześć i czołem! :)

Postprzez sicksix » 18 Maj 2012, 12:33

Witajcie miłośnicy piesów i gadziny wszelakiej!

Nazywam się Marek, mam 25 lat, jestem szczęśliwie żonatym mieszkańcem i obywatelem stolicy. W naszym mini zwierzyńcu znajduje się suczka x1, kotka x1.

Suczka rasy pure breed-owczarek-miniaturowy-niskopodwoziowy-schroniskowy, przejęty z Józefowa w grudniu ubiegłego roku. U Luki po miesiącu po przyjeździe do nas ujawniło się ADHD więc nie sugerujcie się zdjęciami :) Luka przedstaw się :

Image
Image

Kotka Kendra (alter ego: Marlena). "Wykupiona" od wstrętnego babska z allegro jako miniaturka 3 mc, szkielecik karmiony pedigree dla psa. Dziś po prawie 3 latach dorodna kocica, ukochana córeczka mamusi (tate lubi i szanuje). Aha, Marlena rządzi w domu, my z żoną spłacamy tylko kredyt. Luka z racji swojej historii schroniskowej kocha Marlene bardzo i lubią się. Ale Marlena i tak rządzi i jest czasami małą terrorystką - jak to koty chodzi swoimi drogami i ma wszystkich w ****** :D

Image
Image

Dlaczego tu jestem? Od kiedy pamiętam w moim domu rodzinnym były psy, często myśliwskie z racji pasji ojca. Jestem też tutaj bo kocham psy wszelkiej maści a ponad wszystko rasy pitbull i amstaff. Bardzo chciałem adoptować amstaffa, ale ze względu na kotkę oraz plany na poszerzenie rodziny o osobnika wielopalczastego rasy człowiek, moje plany zostały przygaszone przez żonę, oraz 55 metrowe mieszkanie. Nie poddaje się i za jakiś czas po zmianie mieszkania na większe lub dom, na pewno dopnę swego. Tymczasem otrzymałem w Grudniu zgodę na adopcje mix'a ze schroniska, rozmiar średni, typ; kochająca przylepa i tym sposobem stałem się właścicielem Luki, która została adoptowana ze schroniska w Józefowie.

Nie mogę obiecać Wam, że będę tutaj 24 h na dobę - obowiązki i praca nie pozwalają mi na to. Ale z całego serca chciałbym Wam pomóc w ratowaniu psiaków tej rasy.
Oferuję swój wolny czas, pomoc materialną, pomoc w pozytywnej reklamie dla tych zwierzaków, walkę ze złymi ludźmi etc . Jestem mobilny, mam spore auto.

Może czasami uda się przetrzymać jakiegoś dzieciaka lub ułożonego TTB na tymczasie w naszym gnieździe? :)

Pozdrawiam serdecznie i dzięki że odwalacie tak wielką robotę dla tych biednych piesów! :)
Ostatnio edytowany przez sicksix, 18 Maj 2012, 14:30, edytowano w sumie 1 raz
sicksix
 

Re: Dzień dobry, cześć i czołem! :)

Postprzez Aneta_M » 18 Maj 2012, 14:23

Sicksix witaj na forum:) Po Twoim przywitaniu wynika, że jesteś niesamowicie pozytywnym człowiekiem:)
Awatar użytkownika
Aneta_M
 
Posty: 1375
Rejestracja: 28 Cze 2011, 16:24
Miejscowość: B-stok

Re: Dzień dobry, cześć i czołem! :)

Postprzez sicksix » 18 Maj 2012, 14:46

Aneta, staram się mieć pozytywne podejście. Chociaż dzięki facebook'owi na którym codziennie widzę dziesiątki zdjęć porzuconych zwierząt lub sierot w schroniskach serce mi pęka i często nie zgadzam się wewnętrznie z tym światem i tymi ludźmi.

Uznałem, że dopóki mogę poświęcę każdą wolną chwilę biednym piesom i kotom. W tej chwili nie mogę adoptować TTB, ale może kilka razy w miesiącu będę mógł zająć się którymś z podopiecznych?
sicksix
 

Re: Dzień dobry, cześć i czołem! :)

Postprzez Monia_Lol » 18 Maj 2012, 15:46

sicksix napisał(a):Aha, Marlena rządzi w domu, my z żoną spłacamy tylko kredyt.


:lol: :lol: :lol:

Witaj na forum! ;)
Image
The future is easy because it does not exist but the past is difficult because it is forever.
Awatar użytkownika
Monia_Lol
 
Posty: 871
Rejestracja: 02 Gru 2011, 12:19
Miejscowość: Ruda Śląska

Re: Dzień dobry, cześć i czołem! :)

Postprzez doddy » 18 Maj 2012, 15:51

Cześć Marku!
Ja to mam ochotę zrobić taką tabliczkę "Ten dom należy do mojego psa, ja tylko spłacam kredyt".
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

Re: Dzień dobry, cześć i czołem! :)

Postprzez sicksix » 18 Maj 2012, 16:00

Cześć Monia, Cześć Doddy :) 8-)

Doddy jedna mała prośba, jeśli możesz zmienić mi nick'a na Marek lub Marek_Wwa jeśli ten pierwszy jest zajęty? (dotychczasowy wklepałem na szybko z braku laku).
sicksix
 

Re: Dzień dobry, cześć i czołem! :)

Postprzez crazyola » 19 Maj 2012, 08:47

Witaj :) Aż bije pozytywizm : Cenie takich ludzi . Aż miło sie czyta twoje powitanie, uśmiech sam na gębie się pojawia. Oby było więcej takich ludziów jak TY :)


Pozdrawiamy Olcia Luna i Bono :D
Boże otwórz ludziom serca i wlej w nie współczucie na krzywdę jaka dzieje się naszym psim przyjaciołom....:( :( :(
Awatar użytkownika
crazyola
 
Posty: 50
Rejestracja: 10 Maj 2012, 12:05
Miejscowość: Lublin

Re: Dzień dobry, cześć i czołem! :)

Postprzez Sarenka » 20 Maj 2012, 09:54

Witamy serdecznie :)
Awatar użytkownika
Sarenka
 
Posty: 290
Rejestracja: 08 Lip 2011, 14:35
Miejscowość: Gdańsk

Re: Dzień dobry, cześć i czołem! :)

Postprzez Aneta_M » 21 Maj 2012, 14:34

sicksix napisał(a): W tej chwili nie mogę adoptować TTB, ale może kilka razy w miesiącu będę mógł zająć się którymś z podopiecznych?

Zawsze możesz zostać wirtualnym opiekunem:)
Awatar użytkownika
Aneta_M
 
Posty: 1375
Rejestracja: 28 Cze 2011, 16:24
Miejscowość: B-stok

Re: Dzień dobry, cześć i czołem! :)

Postprzez Marek » 28 Maj 2012, 10:26

I tak chyba będzie :-)

Po zmianie nicka: Marek

Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki za gorące powitanie.
Image
Marek
 
Posty: 5
Rejestracja: 24 Maj 2012, 08:50
Miejscowość: Warszawa


Wróć do Witamy na forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości