Fundacja AST Fundacja AST

Witajcie

Poznajmy się lepiej.

Witajcie

Postprzez micoona » 04 Cze 2012, 12:29

Chciałam przywitać wszystkich.
Jestem miłośniczką kotów
Image
"wyprowadzaczem" na Paluchu i osoba która nie może miec psa.
No nie może...zwłaszcza mieć psa typu bull, bo się ich boi i koniec.
Niestety nic sobie z tego nie robi LOS i od soboty mam TO:
Image
TO się przybłąkało. Okazało się, że została przywiązana do przystanku na Mokotowie. Została tam tylko smycz z napisem "Mam na imię Lola".
Do wczoraj jeszcze była smutna a teraz uśmiecha się już od jednego jełopowatego ucha do drugiego.
Szukamy domu...podobno.
Podobno, bo TO spowodowało, że ja już inaczej jak z miłością nie umiem o niej myśleć.
Tylko koty póki co spuszczają jej łomot.

Piękna jest, nie?

A tak w ogóle to serdecznie witam. I pytam dlaczego nie ma fot TEGO na stronie w adopcjach? ;-)
Awatar użytkownika
micoona
 
Posty: 126
Rejestracja: 04 Cze 2012, 12:17
Miejscowość: Warszawa Mokotów

Re: Witajcie

Postprzez blue.berry » 04 Cze 2012, 12:44

witam pięknie. koty fantastyczne i Lola fantastyczna.
jeśli chciałabyś szukac dla Loli domu to proponuję założyć jej temat tutaj:
viewforum.php?f=12

ale może koty dadzą lalce szansę i zostanie?
:)
Awatar użytkownika
blue.berry
Moderator
 
Posty: 671
Rejestracja: 14 Gru 2010, 16:23

Re: Witajcie

Postprzez micoona » 04 Cze 2012, 12:48

Lola już od wczoraj Mola (mąż wstydzi się za nią Lola wołać, a imię ma po mojej przyjaciółce która wczoraj nomen omen zaadoptowała 11 letnia staruszkę z Palucha ;-) ) szuka domu, więc pewnie założę. Szuka niemrawo tego domu to fakt ;-) Dom musi spełnić warunki wyjątkowe, więc łatwo nie będzie. Problemem jest zdroworozsądkowy mąż. Sunia niezaszczepiona (chyba, bo kto wie co z nią było?) na pewno nie wysterylizowana, na pewno wymaga wizyt u weta (oby jednej) a kasa świeci ostatnio pustkami. :(
Pańcia myśli sercem ale z pustego serca to nawet Salomon nie naleje a Sunia wymaga....ech :(
Awatar użytkownika
micoona
 
Posty: 126
Rejestracja: 04 Cze 2012, 12:17
Miejscowość: Warszawa Mokotów

Re: Witajcie

Postprzez grazi » 04 Cze 2012, 14:02

Witam i o więcej takich ludzi chodzących po tym okropnych świecie proszę! :)

TO musi się nauczyć w jaki sposób traktuje się koty - warunek podstawowy nawiązania kocio-psiej przyjaźni :) kiedy lalka będzie już delikatna to kociaste na pewno się nią zaopiekują i będą bronić przed zdroworozsądkowym mężem :)

Mola piękna, a kotowate widać, że pierwsza klasa :D
Awatar użytkownika
grazi
 
Posty: 218
Rejestracja: 22 Lut 2012, 14:40
Miejscowość: Katowice

Re: Witajcie

Postprzez micoona » 04 Cze 2012, 14:44

Witam,

dwie osoby odezwały się w sprawie astki.....cholera jestem przerażona.
Kobieta STĄD do której dzwoniłam obiecała, ze odzewu szybkiego nie będzie, co mnie uspokoiło...a tu taki ZONK !
Nie wiecie co się mówi, żeby zniechęcac potencjalne domy, ale by mieć spokojne sumienie, że przecież szukam tylko te domy to takie byle jakie jednak????
Wyłaczyć telefon?
Do tej pory wciskałam ludziom zwierzaki. Np. wczoraj wyadoptowałam sunię wielkości mojej (ha, już piszę "moja" jest znaczy fatalnie :/) przyjaciólce która chciała młodego yorka. Ale co za różnica, że suczka ma 11 lat i sięga powyżej kolan? Co ona gorsza niż york? bez sensu. Niech się cieszy, że w ogóle dostała, bo Sara to pies hohoho, jakby nie astka to sama bym ją wzięła ;-) - za długie dygresje robię, prosze mi wybaczyć, a wcześniej stado kotów. Ale wtedy to ja używam całego czaru (a właściwie tego co po tym wrodzonym czarze pozostało) by ONka sprzedać zamiast yorka. W sytuacji "szukam domu, ale niekoniecznie" doświadczenia nie mam.

A sunia dziś z mężem w pracy, dzwonię do nich co 15 minut. Może ten mój nagły przypływ miłości do męża spowoduje, że zechce moją Molę ? Kurcze no?
Rozsądek zaś mówi - jak dobry dom - oddaj. To kilkanaście lat odpowiedzialności.....
Qrde :(
Awatar użytkownika
micoona
 
Posty: 126
Rejestracja: 04 Cze 2012, 12:17
Miejscowość: Warszawa Mokotów

Re: Witajcie

Postprzez Monia_Lol » 04 Cze 2012, 15:01

Witaj na forum ;)

Jak szukałam domku dla mojej tymczasowiczki Loli ;) to dużo pomogła mi ankieta adopcyjna, która w mig potrafiła weryfikować ludzi nie nadających się do adopcji :)
Jeśli nie śpieszy Ci się w szukaniu domku, to na pewno w końcu natrafisz na odpowiednich ludzi. Ale z drugiej strony wiadomo- z czasem to człowiek coraz bardziej się przyzwyczaja..

Życzę powodzenia ;)
Image
The future is easy because it does not exist but the past is difficult because it is forever.
Awatar użytkownika
Monia_Lol
 
Posty: 871
Rejestracja: 02 Gru 2011, 12:19
Miejscowość: Ruda Śląska

Re: Witajcie

Postprzez micoona » 04 Cze 2012, 15:12

Myślisz, że mój chłop i koty tez się do tymczasowiczki przyzwyczają? Hę....
Masz tą ankietę? Tam musza być takie pytania, że....np. dochód na 1 członka rodziny itp...

Strasznie się denerwuję, że ktoś ją zechce i będzie to ODPOWIEDNI DOM.
Mam nadzieję, że jej akurat nikt nie zechce :(
Awatar użytkownika
micoona
 
Posty: 126
Rejestracja: 04 Cze 2012, 12:17
Miejscowość: Warszawa Mokotów

Re: Witajcie

Postprzez Monia_Lol » 04 Cze 2012, 15:33

micoona napisał(a):Myślisz, że mój chłop i koty tez się do tymczasowiczki przyzwyczają? Hę....


Czasem chłopy potrzebują czasu, żeby się przyzwyczaić, a na kotach się nie znam :P

Jeśli chcesz to mogę posłać taką ankietę.
Image
The future is easy because it does not exist but the past is difficult because it is forever.
Awatar użytkownika
Monia_Lol
 
Posty: 871
Rejestracja: 02 Gru 2011, 12:19
Miejscowość: Ruda Śląska

Re: Witajcie

Postprzez micoona » 04 Cze 2012, 15:39

A poproszę. Na micoona@wp.pl

Dziękuję.
Awatar użytkownika
micoona
 
Posty: 126
Rejestracja: 04 Cze 2012, 12:17
Miejscowość: Warszawa Mokotów

Re: Witajcie

Postprzez grazi » 04 Cze 2012, 15:40

Ankieta to podstawa :D

A koty jej nie będą chciały nikomu oddać, o ile będzie grzeczna :twisted:
Sunia skranie mężowi serce nim zadzwoni następny telefon... ;)
Awatar użytkownika
grazi
 
Posty: 218
Rejestracja: 22 Lut 2012, 14:40
Miejscowość: Katowice

Następna

Wróć do Witamy na forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron