Fundacja AST Fundacja AST

Witam ;)

Poznajmy się lepiej.

Witam ;)

Postprzez Doris » 23 Cze 2012, 19:51

Hej ;)
Od 10 lat pragnęłam mieć amstaffa niestety nie miałam tyle szczęścia, jestem wolontariuszem w schronisku a także w fundacji Viva. Od Roku namawiam chłopaka na pieska aż w końcu mi się udało
Od tygodnia jestem szczęśliwą właścicielką 9 tygodniowej Amstaffki o imieniu Dejzi;)
Mam nadzieje ze podowiaduje się wielu ciekawych rzeczy na temat amstafów Dopisze ze Dejzi jest moją pierwszą psiną. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Doris
 
Posty: 199
Rejestracja: 23 Cze 2012, 19:30
Miejscowość: Katowice

Re: Witam ;)

Postprzez grazi » 24 Cze 2012, 10:33

Witam kolejną osobę z Katowic :D, tak się sklada, że dzisiaj o 17 w Rudzie Sląskiej spotykamy się na spacerze :) (szczegóły tu viewtopic.php?f=9&t=799&start=180) - ja będę z moim małym Dexterem (3 miesiące) więc śmiało wpadajcie z Dejzi :)
Awatar użytkownika
grazi
 
Posty: 218
Rejestracja: 22 Lut 2012, 14:40
Miejscowość: Katowice

Re: Witam ;)

Postprzez Aneta_M » 25 Cze 2012, 19:35

Hej, skąd masz swoją sunię?
Awatar użytkownika
Aneta_M
 
Posty: 1375
Rejestracja: 28 Cze 2011, 16:24
Miejscowość: B-stok

Re: Witam ;)

Postprzez Doris » 29 Cze 2012, 10:25

Ja Dejzi odkupiłam od znajomej urodziło jej się 6 piesków i 6 suczek. chciałam wżąć z fundacji ale mój chłopak się nie zgodził na dorosłego asta ;/
Awatar użytkownika
Doris
 
Posty: 199
Rejestracja: 23 Cze 2012, 19:30
Miejscowość: Katowice

Re: Witam ;)

Postprzez Aneta_M » 29 Cze 2012, 12:54

Doris napisał(a):Ja Dejzi odkupiłam od znajomej urodziło jej się 6 piesków i 6 suczek. chciałam wżąć z fundacji ale mój chłopak się nie zgodził na dorosłego asta ;/


dziwne, że osoba, która jest wolontariuszem, która ma świadomość jak wielkie jest zjawisko bezdomności TTB kupiła psa bez rodowodu..
Awatar użytkownika
Aneta_M
 
Posty: 1375
Rejestracja: 28 Cze 2011, 16:24
Miejscowość: B-stok

Re: Witam ;)

Postprzez 19lipiec » 29 Cze 2012, 19:26

Aneta_M napisał(a):
Doris napisał(a):Ja Dejzi odkupiłam od znajomej urodziło jej się 6 piesków i 6 suczek. chciałam wżąć z fundacji ale mój chłopak się nie zgodził na dorosłego asta ;/


dziwne, że osoba, która jest wolontariuszem, która ma świadomość jak wielkie jest zjawisko bezdomności TTB kupiła psa bez rodowodu..


Też mi to przyszło na myśl...

A tak w ogóle to witam Cię. ;) Jeśli ta psina co jest na Twoim av. to śliczna!
Awatar użytkownika
19lipiec
 
Posty: 126
Rejestracja: 14 Maj 2012, 19:03
Miejscowość: Warszawa

Re: Witam ;)

Postprzez doddy » 29 Cze 2012, 20:40

Stało sie, więc witamy.

Choć rzeczywiście o szczeniaki nie trudno w ostatnich latach. Non stop się o nie potykamy. :|
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

Re: Witam ;)

Postprzez Doris » 30 Cze 2012, 23:26

Aneta_M napisał(a):
Doris napisał(a):Ja Dejzi odkupiłam od znajomej urodziło jej się 6 piesków i 6 suczek. chciałam wżąć z fundacji ale mój chłopak się nie zgodził na dorosłego asta ;/


dziwne, że osoba, która jest wolontariuszem, która ma świadomość jak wielkie jest zjawisko bezdomności TTB kupiła psa bez rodowodu..

Nie napisałam ze dejzi jest bez rodowodu Dejzi go posiada.
Awatar użytkownika
Doris
 
Posty: 199
Rejestracja: 23 Cze 2012, 19:30
Miejscowość: Katowice

Re: Witam ;)

Postprzez Doris » 30 Cze 2012, 23:34

Przykre jest to ze odrazy każdy nalatuje na mnie ze kupiłam a nie adoptowałam bez żadnych pytań;/
za każdym razem gdy pojawiał się psiak Ast. w schronisku fundacji itp dzwoniłam pytałam zawsze było za późno 3 razy byłam na wizycie po całej Polsce z zamiarem adopcji szczeniaka i nie udawało się.
A jak wcześniej pisałam chłopak nie wyraził zgody na starszego psiaka.
Awatar użytkownika
Doris
 
Posty: 199
Rejestracja: 23 Cze 2012, 19:30
Miejscowość: Katowice

Re: Witam ;)

Postprzez chaos_bull » 01 Lip 2012, 12:34

Doris napisał(a):Przykre jest to ze odrazy każdy nalatuje na mnie ze kupiłam a nie adoptowałam bez żadnych pytań;/
za każdym razem gdy pojawiał się psiak Ast. w schronisku fundacji itp dzwoniłam pytałam zawsze było za późno 3 razy byłam na wizycie po całej Polsce z zamiarem adopcji szczeniaka i nie udawało się.
A jak wcześniej pisałam chłopak nie wyraził zgody na starszego psiaka.

hej, gdybyś napisała że kupiłaś psa z tej i tej hodowli to ataków by nie było, a ty napisalaś ze kupiłas od znajomej. czyli łatwo wywnioskować że to pies z pseudo bez papierów.
z jakiej hodowli jest mała ?

p.s. witam:)
Image
bullterrier jest dowodem na to że bóg nie istnieje..
Awatar użytkownika
chaos_bull
 
Posty: 200
Rejestracja: 23 Kwi 2012, 13:34


Wróć do Witamy na forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

cron