Fundacja AST Fundacja AST

Profesjonalna sesja fotograficzna pitbulli i amstaffów

Aktualności z życia fundacji.

Re: Profesjonalna sesja fotograficzna pitbulli i amstaffów

Postprzez Kasinka » 26 Paź 2012, 22:10

FonMedzik nie widać zdjęć.
Awatar użytkownika
Kasinka
 
Posty: 16
Rejestracja: 10 Maj 2012, 00:27

Re: Profesjonalna sesja fotograficzna pitbulli i amstaffów

Postprzez Doris » 26 Paź 2012, 22:20

sliczne ;)
Awatar użytkownika
Doris
 
Posty: 199
Rejestracja: 23 Cze 2012, 19:30
Miejscowość: Katowice

Re: Profesjonalna sesja fotograficzna pitbulli i amstaffów

Postprzez xsupergrrrlx » 28 Paź 2012, 09:30

doddy napisał(a):Ja bym powiedziała, że światek TTB dzieli się na dwie grupy:
1) właściciele TTB, którzy szczycą się posiadaniem psiaków cieszących się do wszystkiego i wszystkich (np. ja)
2) właściciele TTB, którzy uważają że to idealna rasa do obrony, która powinna być wyrywna, lekko pierdolnięta

zgadzam się z tym w 100% i jest to moim zdaniem przykre, bo wolałabym, aby ograniczyło sie to tylko do tej pierwszej grupy, bo jednak są ludzie, którym zależy, na tym, by pokazać bullowate z tej dobrej strony, bo zły PR ciągnie się za nimi już za długo.

Martyna i Adrian napisał(a):Z tego co zaobserwowałam podczas sesji pana fotografa najbardziej kręciły psy o "agresywnej" urodzie i takim samym zachowaniu. Psom, które się rzucały na siebie robił najwięcej fot i może tylko takie zdjęcia go interesują.


ja obczaiłam stronkę tego całego p-city i pomyślałam, że nic tam po nas, bo chyba właśnie należymy do "złej" grupy, bo ani psy jakieś wypakowane nie są, ani my nie staramy się kreować ich jako morderców, stąd kolorowe obroże w kwiatki i wiewiórki ;)

a najfajniejsze zdjęcia to robi Monia :)
We can judge the heart of a man by his dealings with animals
- Immanuel Kant

http://www.guiltytilproveninnocentdoc.com/

"To tylko zwierzęta", warto obejrzeć
http://www.totylkozwierzeta.pl/
http://alterkino.org/to-tylko-zwierzeta
Awatar użytkownika
xsupergrrrlx
 
Posty: 656
Rejestracja: 09 Lis 2011, 20:18
Miejscowość: Wrocław

Re: Profesjonalna sesja fotograficzna pitbulli i amstaffow

Postprzez P.Zack » 28 Paź 2012, 17:38

Its Pleasure to understand www.fundacja-ast.pl . The above articles is pretty extraordinary, and I really enjoyed reading your phorum and points that you expressed. I really like to appear back over a typical basis,post a lot more within the topic. Thanks for sharing…keep writing!!!
P.Zack
 

Re: Profesjonalna sesja fotograficzna pitbulli i amstaffów

Postprzez Monia_Lol » 28 Paź 2012, 20:36

xsupergrrrlx napisał(a):a najfajniejsze zdjęcia to robi Monia :)


:oops:
Image
The future is easy because it does not exist but the past is difficult because it is forever.
Awatar użytkownika
Monia_Lol
 
Posty: 871
Rejestracja: 02 Gru 2011, 12:19
Miejscowość: Ruda Śląska

Re: Profesjonalna sesja fotograficzna pitbulli i amstaffów

Postprzez Martyna i Adrian » 29 Paź 2012, 14:53

doddy napisał(a):Ja bym powiedziała, że światek TTB dzieli się na dwie grupy:
1) właściciele TTB, którzy szczycą się posiadaniem psiaków cieszących się do wszystkiego i wszystkich (np. ja)
2) właściciele TTB, którzy uważają że to idealna rasa do obrony, która powinna być wyrywna, lekko pierdolnięta


100% prawda

Mi ręce po prostu opadły, gdy na sesji koleś rodem z żylety, krzyczał do swojego psa "legia! legia! bierz kija", a fotograf przepraszam za brzydkie określenie ale spuszczał się niemalże nad nim.... Masakra :evil:

xsupergrrrlx napisał(a):
obczaiłam stronkę tego całego p-city i pomyślałam, że nic tam po nas, bo chyba właśnie należymy do "złej" grupy, bo ani psy jakieś wypakowane nie są, ani my nie staramy się kreować ich jako morderców, stąd kolorowe obroże w kwiatki i wiewiórki ;)


i nazywamy nasze ttb-eciątka dzieciątkami, kochaniami, niuńkami, słoneczkami, a latem wianki z kwiatów im na głowy zakładamy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
21.08.2012 21:40 życie straciło sens... Zarciu kochamy Cię [*]
Image
Awatar użytkownika
Martyna i Adrian
 
Posty: 193
Rejestracja: 11 Gru 2010, 13:22
Miejscowość: Radzymin

Re: Profesjonalna sesja fotograficzna pitbulli i amstaffów

Postprzez FonMedzik » 29 Paź 2012, 19:27

hehehe - ja po tym zdjęciu od hodowcy zdecydowałam się na Regiska.... (nooo dlatego uważam że ma chłopak talent aktorski :twisted: )

Image
SENIORY SĄ JAK WINO - IM STARSZE TYM LEPSZE!!!

Image
Awatar użytkownika
FonMedzik
 
Posty: 1346
Rejestracja: 11 Wrz 2012, 16:34
Miejscowość: Warszawa

Re: Profesjonalna sesja fotograficzna pitbulli i amstaffów

Postprzez natalia_aa » 30 Paź 2012, 20:31

Ja na sesji nie byłam, ale wybrała się moja mama z siostrą i kilka znajomych ze spacerów.
Jakże nie mogłam opanować śmiechu, gdy zadzwoniła do mnie moja mama i mówi tak: "Nat, Pan fotograf zażyczył sobie, by psy pokazały agresję". Tyle, w tym temacie ;)


Wszystkie zdjęcia po długim czasie od tej sesji, otrzymałam na maila.
Także na pewno wyślą, tylko trzeba się uzbroić w cierpliwość.
natalia_aa
 
Posty: 767
Rejestracja: 17 Lis 2010, 20:39
Miejscowość: Gdynia

Re: Profesjonalna sesja fotograficzna pitbulli i amstaffów

Postprzez Sziiisza » 01 Lis 2012, 15:33

My mamy inne odczucia :). Możliwe też, że fotograf był inny, ale w Poznaniu nie było kultu psa mordercy, przynajmniej nie zauwazyłam ;). Miodek agresorem nie jest, a zdjęć ładnych sporo zrobionych :twisted: . Nikt nawet nie rzucił hasła agresja ;).
Sziiisza
 
Posty: 41
Rejestracja: 02 Maj 2012, 11:20

Poprzednia

Wróć do Aktualności

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

cron