Fundacja AST Fundacja AST

Pomoc dla Pit Bulli

Aktualności z życia fundacji.

Pomoc dla Pit Bulli

Postprzez Sylwia » 15 Mar 2011, 10:54

Znalazlam na forum gladiatora tekst i chcialam przy okazji zapytac czy wiecie cos na temat tych pomaranczowych opasek? Bo ja chetnie bym takie sprawila calej rodzince.

Poświęć 5 minut i przeczytaj poniższy list i sprawdź, jak możesz poprzeć Pit Bulle na całym świecie

Mam zamiar ograniczyć prawo do sedna sprawy, ponieważ oboje wiemy, że ogromne kłopoty ma American Pit Bull Terrier w tej chwili na całym świecie.

Wiesz, że nie mam nic ale na ratowanie ofiarowałem sto dolarów i tysiące godzin swojego czasu pomagającego ludziom uczyć się więcej o Pit Bull Terrierze.

Włożyłem swoje pieniądze, gdzie moje usta są na więcej niż jeden raz i zamierzam prosić Cię o to samo.

"Powiedz to ze mną Jerry, Pokaż mi pieniądze!" - Kuba Goodin Mcguire Jerry Jr

Każdy jeden wie, że pieniądze sprawiają, że świat kręci się. Bez tego, koło handlu zatrzymałoby się i świat umarłby szybką śmiercią.

Organizacje ratownicze potrzebują pieniędzy, każdego dnia i i PitBullLovers.com jest zdeterminowany by pomóc im stawać się sprawiedliwym. Oto jak...

Mam specjalne zamówienia "Wsparcie Pit Bull" silikonowe opaski na rękę z tej samej firmy, która robi "Livestrong" frotki dla Lance Armstrongs Cancer Foundation.

Są po 5 dolarów w USA i będzie dostarczane bezpośrednio do drzwi Twojego domu tego samego dnia co zamówienie.

"Poparcie Pit Bulli" z ruchem nadgarstka

Okaż swoje poparcie dla Pit Bulli gdziekolwiek jesteś z prostym ruchem nadgarstka.

Te opaski są pomarańczowe i wyglądają bajecznie!

Oto problem ...

Pierwszej partii prawie nie ma. Całkowicie wyprzedane zanim jeszcze dotarliśmy do moich drzwi!

Oto Dobra Nowina: Wtrąciłem nowe zamówienie i przyjmuję zamówienia na nową partię.

Przyznam się, kiedy idea została przedstawiona do mnie myślałem, że to świetny pomysł, ale nie byłem pewien, jak ludzie będą czekać na to, mi pokazano szybko, że ludzie uwielbiają swoje rasy!

Zamów teraz sylikonową frotkę, "poprzyj Pit Bulle", by pomóc ocalić psy.

100% zysku netto z tych opasek na rękę idzie do Pit Bull Rescues.

Najwyższy czas, byśmy wstali i zrobili coś na temat sytuacji bezdomnych psów i to jest naszą drogą oddawania im.

Ratownicy pracują w dzień i w nocy aby pomóc rasie. Czy nie zajmie Ci 5 minut założenie swojego własnego "poparcia Pit Bulli" nosząc opaske i nie tylko pokazywać poparcie przez noszenie tego, ale przez pomaganie PitBullLovers.com popierać Pit Bull Rescue organizacje na całym świecie?

Jason Mann
Image

Uploaded with ImageShack.us
Awatar użytkownika
Sylwia
 
Posty: 508
Rejestracja: 13 Mar 2011, 22:11
Miejscowość: Bieszczady

Re: Pomoc dla Pit Bulli

Postprzez Fanka ast » 15 Maj 2011, 12:27

jak kupić opaske i ile kosztuje?z miłą chęcią kupie!
Fanka ast
 
Posty: 61
Rejestracja: 07 Lut 2011, 20:44

Re: Pomoc dla Pit Bulli

Postprzez doddy » 15 Maj 2011, 12:33

Nie wiem o co chodzi z tą konkretnie akcją.
U nas są opaski silikonowe na pomoc Fundacji AST w PL, wystawione na allegro. Opaski są także przez nas propagowane w Norwegii.
http://allegro.pl/fundacja-ast-opaski-a ... 61059.html

Polecam także kliknąć w "Inne przedmioty użytkownika". ;)
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa


Wróć do Aktualności

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

cron