Fundacja AST Fundacja AST

Zaległości, aktualności

Aktualności z życia fundacji.

Re: Zaległości, aktualności

Postprzez Tamara » 10 Paź 2013, 09:55

No niestety Czakuś to chudzina i waży zaledwie 25 kg. Czyżbyś byłą dobra duszą?
Tamara
 
Posty: 70
Rejestracja: 16 Paź 2012, 17:38

Re: Zaległości, aktualności

Postprzez izuś_85 » 10 Paź 2013, 12:10

może nie ten temat, ale.... :roll: krążą pogłoski że fundacyjny ambasador kryje swoim psem suki bez rodowodu ... :roll:
czy to troszkę "nie godzi" w dobre imię Fundacji?


zdjecia z krycia tutaj http://www.forum.amstaff.tox.pl/viewtop ... start=1690
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie" - Anonim
Image
Awatar użytkownika
izuś_85
 
Posty: 715
Rejestracja: 12 Cze 2013, 15:37
Miejscowość: Chorzów

Re: Zaległości, aktualności

Postprzez pyszczydlo » 10 Paź 2013, 12:58

Tamara napisał(a):No niestety Czakuś to chudzina i waży zaledwie 25 kg. Czyżbyś byłą dobra duszą?


czy ja wiem czy dobra dusza ze mnie,podaj mi na pw adres do wysyłki
Awatar użytkownika
pyszczydlo
 
Posty: 1052
Rejestracja: 27 Gru 2010, 22:44

Re: Zaległości, aktualności

Postprzez pchelka1989 » 10 Paź 2013, 17:48

izuś_85 napisał(a):może nie ten temat, ale.... :roll: krążą pogłoski że fundacyjny ambasador kryje swoim psem suki bez rodowodu ... :roll:
czy to troszkę "nie godzi" w dobre imię Fundacji?


zdjecia z krycia tutaj http://www.forum.amstaff.tox.pl/viewtop ... start=1690



hmm
30.03.2013 Azja jest z nami :)

"A Ty w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz, jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
I w ogień skoczyłbyś za mną, choć jestem tylko człowiekiem"
Awatar użytkownika
pchelka1989
 
Posty: 369
Rejestracja: 25 Mar 2013, 19:18
Miejscowość: Włocławek

Re: Zaległości, aktualności

Postprzez Spinka » 10 Paź 2013, 20:56

izuś_85 napisał(a):może nie ten temat, ale.... :roll: krążą pogłoski że fundacyjny ambasador kryje swoim psem suki bez rodowodu ... :roll:
czy to troszkę "nie godzi" w dobre imię Fundacji?


zdjecia z krycia tutaj http://www.forum.amstaff.tox.pl/viewtop ... start=1690



Normalnie powiedziałabym, że nie wierzę, ale tu są zdjęcia... Chyba, że to nie Różal? W sumie niewyraźnie go widać pod tą czapką - to na pewno on?
:shock:
23.07.2013 - Megusta dołącza do rodziny
Awatar użytkownika
Spinka
 
Posty: 553
Rejestracja: 24 Lip 2013, 11:30
Miejscowość: Poznań

Re: Zaległości, aktualności

Postprzez pchelka1989 » 10 Paź 2013, 21:25

Ja z racji właśnie jakości zdjęcia na chwilę obecną nie chcę komentować zaistniałej sytuacji. Aczkolwiek pomyślałam trochę i dochodzę do wniosku, że przecież nikt człowiekowi nie zabroni... bo nie może... a poza tym nawet jeśli na zdjęciu jest ambasador to jednak poświęca swój czas na wspieranie fundacji, z okazji gali i różnych oficjalnych okazji, zbierane są wtedy fundusze na fundację więc pewnie chociaż z tego powodu nikt sprawy nie będzie komentował - są plusy i minusy. Jeśli zdjęcie jest jednak prawdziwe to trochę zalatuje hipokryzją ale nadal sądzę, że gdyby nie jego działania fundacja części pomocy choćby finansowej by nie miała a wiadomo jak teraz ciężko ...
30.03.2013 Azja jest z nami :)

"A Ty w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz, jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
I w ogień skoczyłbyś za mną, choć jestem tylko człowiekiem"
Awatar użytkownika
pchelka1989
 
Posty: 369
Rejestracja: 25 Mar 2013, 19:18
Miejscowość: Włocławek

Re: Zaległości, aktualności

Postprzez izuś_85 » 11 Paź 2013, 16:52

pchelka1989 napisał(a):Ja z racji właśnie jakości zdjęcia na chwilę obecną nie chcę komentować zaistniałej sytuacji. Aczkolwiek pomyślałam trochę i dochodzę do wniosku, że przecież nikt człowiekowi nie zabroni... bo nie może... a poza tym nawet jeśli na zdjęciu jest ambasador to jednak poświęca swój czas na wspieranie fundacji, z okazji gali i różnych oficjalnych okazji, zbierane są wtedy fundusze na fundację więc pewnie chociaż z tego powodu nikt sprawy nie będzie komentował - są plusy i minusy. Jeśli zdjęcie jest jednak prawdziwe to trochę zalatuje hipokryzją ale nadal sądzę, że gdyby nie jego działania fundacja części pomocy choćby finansowej by nie miała a wiadomo jak teraz ciężko ...

no to jest fakt i nie umniejsza to jego zasług dla Fundacji, ale szczerze troszkę czuć "niesmak" ...
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie" - Anonim
Image
Awatar użytkownika
izuś_85
 
Posty: 715
Rejestracja: 12 Cze 2013, 15:37
Miejscowość: Chorzów

Re: Zaległości, aktualności

Postprzez pchelka1989 » 19 Paź 2013, 21:49

A czy ja mogłabym uprzejmie prosić Szanowne Panie o usunięcie w działu zaginione dwóch wątków Azji? Jeden : Azja zagineła i drugi Azja w nowym domu. Tematy te się powtarzają, są i w dziale W nowym domu i w dziale Zaginione :) Będę dźwięczna albo wdzięczna :mrgreen:
30.03.2013 Azja jest z nami :)

"A Ty w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz, jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
I w ogień skoczyłbyś za mną, choć jestem tylko człowiekiem"
Awatar użytkownika
pchelka1989
 
Posty: 369
Rejestracja: 25 Mar 2013, 19:18
Miejscowość: Włocławek

Re: Zaległości, aktualności

Postprzez blue.berry » 22 Paź 2013, 09:14

obydwa tematy Azji z Zaginionych usunięte. chyba przy okazji porządków i temat z Nowego Domu wylądował na Śmietniku, ale już wrócił. mam nadzieję, że teraz już wszystko będzie ok.
Awatar użytkownika
blue.berry
Moderator
 
Posty: 671
Rejestracja: 14 Gru 2010, 16:23

Re: Zaległości, aktualności

Postprzez doddy » 22 Paź 2013, 10:32

Sorry, przesunęłam wczoraj i oba niechcący..
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

PoprzedniaNastępna

Wróć do Aktualności

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

cron